Bluedream 2x first grow ( tohumdan hasata )

S

silas

Guest
Isı stresi oluşmuşsa bile yapraklarda hasar gözükmüyor, herhangi bir gevrekleşme ve pençeleşme göremedim. Gelişim 7. güne göre iyi, farkındaysan koyu renk yapraklar, toprakta iyi azot varmış, umarım toprak light mixtir, gelişimine göre gübreyi dikkatli ve geç başla. Hayırlı olsun tekrardan

Khalifa01

Yeni üye
Isı stresi oluşmuşsa bile yapraklarda hasar gözükmüyor, herhangi bir gevrekleşme ve pençeleşme göremedim. Gelişim 7. güne göre iyi, farkındaysan koyu renk yapraklar, toprakta iyi azot varmış, umarım toprak light mixtir, gelişimine göre gübreyi dikkatli ve geç başla. Hayırlı olsun tekrardan
Toprak plagron light mix evet büyümesi güzel hiç strese sokmiycam rahat birakicam bunu diğerinde de egitim verip farkı görmeye çalışcam

Khalifa01

Yeni üye
S

silas

Guest
Isı stresine bneziyor ışığı 20 cm yukarı al bir de her seferinde normal ışıkla çek at dedirtme kanka ya, sizin söylüyoruz kendimiz için değil

Khalifa01

Yeni üye
Isı stresine bneziyor ışığı 20 cm yukarı al bir de her seferinde normal ışıkla çek at dedirtme kanka ya, sizin söylüyoruz kendimiz için değil
Kral kusura bakma ya ilk grow deneyimim diye korkuyorum ışığı aç kapa yapmaya daha dikkat ederim ışığı 15 cm yukarı aldım yorumun için sağol

S

silas

Guest
sıcak ve ağırlaşan havayı çıkış fanıyla dışarı atman gerek

Khalifa01

Yeni üye
Abiler ablalar bu nedendir bugün gübreli sulamaya başladım an a+b verdim verirken farkettim yapraktaki sarı lekeleri @silas34 kanka napmaliyim oluyor mu bitkim kafayı yiycem şimdi **** ya nolur yardım et kral

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • marcoo marcoo:
    ********** ***** ****** ***** hahahaha* *******
  • B blasha:
    ***** ***** ********* ** ***** hahahaha* ********* ** **** ********** ***** ******* *** **** ***** ********** ******** ******** hahahaha ********* ********
  • T tarimbakani33:
  • B blasha:
    ******* ******** ** ********** ***** hahahaha** *********
  • CaptainCook CaptainCook:
    ********* hahahaha* ******** *****
  • Sarsılmaz1dostluk Sarsılmaz1dostluk:
  • T tarimbakani33:
  • T tarimbakani33:
    **** **** ******* ********* hahahaha hahahaha*** *** *** *** **** ******* ******** hahahaha ******
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • marcoo marcoo:
    ***** hahahaha ******* ****** ****** ***** hahahaha *** ****
  • T tarimbakani33:
  • T tarimbakani33:
    ******* ***** hahahaha*
  • K kafa48:
    ***** ***** ********* ** ***** hahahaha* ********* ** **** ********** ***** ******* *** **** ***** ********** ******** ******** hahahaha ********* ******** **** ***** hahahaha** ******* *** ******* ***** **** ** ***** ******** *******
  • Z zen1n:
  • Z zen1n:
    *** ****** *** ****** ***** ** ***** ** hahahaha* ********** **** hahahaha *** ***
  • Z zen1n:
  • Z zen1n:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    +1
  • Z zen1n:
  • Z zen1n:
    ***** ******** ******** hahahaha
  • Z zen1n:
    ******** ******** ********* ******** ****** ******** hahahaha** ****** **** ******* ********* *********
  • Z zen1n:
    ***** ***** *** ***** **** hahahaha
  • asilreis asilreis:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • asilreis asilreis:
    asilreis asilreis: ********** ******* ****** ***** ******** *****