blue dream x2 outdoor güncel 20 günlük bitki pistil vermeye başladı?

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Arapsabunu yağ ilacını yap 1 litre sıcaksuya 4 yemek kaşığı arap sabunu 2 yemek kaşığı sıvayağ güzelce çalkalayıp erit soğuyunca bütün bitkiyi altını üstünü yıka güneşe yadabkapalıya direk ışık altına koyma beklet kurusun öle ışık yadabgüneş ver günde iki yada üç kere yap bir haftaya bişey kalmaz ve ikincisi azotun az grow gübresi veriyosan bi tık artır yada başlamadıysan hemen başla ilk bitkinin alt yarağındakini tam seçemedim yaprak madencisimi diye diyerleri mantar ama o yaprağı tam seçemedim

Arapsabunu yağ ilacını yap 1 litre sıcaksuya 4 yemek kaşığı arap sabunu 2 yemek kaşığı sıvay güzelce çalkalayıp erit soğuyunca bütün bitkiyi altını üstünü yıka güneşe yadabkapalıya direk ışık altına koyma beklet kurusun öle ışık yadabgüneş ver günde iki yada üç kere yap bir haftaya bişey kalmaz ve ikincisi azotun az grow gübresi veriyosan bi tık artır yada başlamadıysan hemen başla
kanka baskın olayindan dolayi gübre işine hiç elimi sürmedim internetten falan bulundugum bolgedeki ahbaplar sağolsun tarlalarından kendi doğal solucan gübreli toprağından getirdi bana bakıyorum 20.günleri şuan 2veya 3 günde bir sulama yapıyorum arıtma suyu ile genelde 6ph ama dediğim gibi zirai ilaç satan yerler var bitki çoşturan , guvercın serbeti ve ciceklenmedede yarasa gubresi vermeyi düşünüyordum veya boyle bir yol yerine senın dedigin gibi azotu arttiracak grow gubreleri nelerdir bi tik yardimci olur musun biliyorum forumda var gübreler ile ilgili yazı ama dediğim gibi gram anlamıyorum gubre vermekten bir sulamada 1,5ml sonraki sulama bos falan denıyor

OttoMan347

√SEFİR√
Aloe vera yaprakların azot bakımından zengindir, keza kahve telvesi de öyle. Genel olarak söyledim yıkamadan elle dokunmak sıkıntı aklında olsun

OttoMan347

√SEFİR√
Bitki bağışıklığının büyük kısmını azot ile karşılar. Veg döneminde ağırlıklı olarak kalsiyum ve magnezyum ister ama azot, demir ve potasyumu bir miktar ister

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Zirarii laç satan yerlere gittinde npk gübreside onlar bilir n si fazla de onlar verir sana şu aşamada n ye ihtiyacın var ve çiçeye girince de pk yüksek kullanıcan ve adamlara sor iyi dinle o ilaçlar tarla için bizim gibi bir iki kök bitkiye bakmıyo adamlar sana sölediklerini litreye düşürücen örnek derseki yüz litreye ikiyüz gram sen bunu yüze bölüp kullanıcan dedim gibi bu aşamada n çiçekte pk yüksek olanlar onlar bilir sen benim söledimi söle onlara calmag ise n11 den ***** amino calmag var 1 litresi 50. 60 tl gibi bende onu kullanıyom calmag ise 15. 20 günde 1 boş sulamada litreye 2 ml vericen şimdilik örenene kadar bi boş bi dolu sulama yap garanti olsun senin için örendikçe çözücen zaten ben şuan boş sulama yapmıyorum hep dolu ama riskli kendine güvenmen lazım bi an serisi veriyom bi biobiz serisi boş sulama sadece calmag zamanı ama sen yapma sen bi dolu bi boş git

Zirarii laç satan yerlere gittinde npk gübreside onlar bilir n si fazla de onlar verir sana şu aşamada n ye ihtiyacın var ve çiçeye girince de pk yüksek kullanıcan ve adamlara sor iyi dinle o ilaçlar tarla için bizim gibi bir iki kök bitkiye bakmıyo adamlar sana sölediklerini litreye düşürücen örnek derseki yüz litreye ikiyüz gram sen bunu yüze bölüp kullanıcan dedim gibi bu aşamada n çiçekte pk yüksek olanlar onlar bilir sen benim söledimi söle onlara calmag ise n11 den ***** amino calmag var 1 litresi 50. 60 tl gibi bende onu kullanıyom calmag ise 15. 20 günde 1 boş sulamada litreye 2 ml vericen şimdilik örenene kadar bi boş bi dolu sulama yap garanti olsun senin için örendikçe çözücen zaten ben şuan boş sulama yapmıyorum hep dolu ama riskli kendine güvenmen lazım bi an serisi veriyom bi biobiz serisi boş sulama sadece calmag zamanı ama sen yapma sen bi dolu bi boş git
kanka zirai ilac firmalarla ugrasmak yerıne senı dınlıyeyım ama sen indoor bakıyosun galiba , ben outdoor yani hangisi daha saglıklı olur bıtkı ıcın dediğin calmag mı alsam yoksa bio biz outdoor pack setini alıp yola devam mı etmeliyim

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Dışarda bakıyosan doğal gübre yap bence onuda @OttoMan47 sana akıl verir gübre konusunda biobiz setini alsanda calmag almak zorundasın veg büyüme devresinde bio grow bio actıvera lazım sana bloom çiçeye girincede biobloom ve bio topmax almalısın gübrede üç ana gurup var grow büyüne dönemi grow gübreleri kullanıcan çiçeklenme dönemi bloom gübreleri kullanıcan ve calmag üçüncü gurup kalsiyum magnezyum üçüde olmassa olmaz üçünüde alıcan mecbur doğal gübreyle bakıcaksan bitek calmag lazım sana

Dışarda bakıyosan doğal gübre yap bence onuda @OttoMan47 sana akıl verir gübre konusunda biobiz setini alsanda calmag almak zorundasın veg büyüme devresinde bio grow bio actıvera lazım sana bloom çiçeye girincede biobloom ve bio topmax almalısın gübrede üç ana gurup var grow büyüne dönemi grow gübreleri kullanıcan çiçeklenme dönemi bloom gübreleri kullanıcan ve calmag üçüncü gurup kalsiyum magnezyum üçüde olmassa olmaz üçünüde alıcan mecbur doğal gübreyle bakıcaksan bitek calmag lazım sana
callmagı siparis veriyim kanka bir de guvercin serbeti vericem bu hafta bıtkıyı yakmadan azar azar gozlemleyip ciceklenmeye baslayinca da yarasa gubresi vermeyi düsünüyorum uygun olur mu?

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Birader ben hiç doğal kullanmadım bitek bildim çiçekte yarasa iyiymiş oda bi iki yerden duydum ama kullanmadım kullanmadım şeyide tavsiye edemem @OttoMan47 doğal gübreleri bilen kullanan bi arkadaşımız ona sor dedim gibi kullanmadım artısını eksisini bilmedim şeyi tavsiye etmem herkez aylarca uraşıyo bekliyo kimsenin emeyini heba edemem

kanka o zaman ilk isim arap sabunu ve sıvı yağla yapraklari temizleyip 2-3 gun sonra da guvercın gubresi vermeye basliyorum yavastan

OttoMan347

√SEFİR√
Güvercin boku şerbeti çok etkilidir fazla kaçırırsan yakarsın. Nasıl kullanacağını biliyor musun. Bende dün yaptım 10 gün sonra kullanacam

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka yok o recete yapraklarda olan böekler icin, o senin sineklere pek yaramaz, onlar topragin altinda lava birakirlar ve kökleri yiyerek beslenirler, Birinci ve kesin cözüm neem azal en az 3 belkide 4 kere ilaclamalisin, ikinci cözüm sahil kenerinda yasiyorsan git kumsaldan kum al ve saksinin bütün üstünü 2 c kalinliginda kumla ört bu asgidaki sineklerin yukari cikip hava almasini yukaridaki sineklerinde asagi inip kök yemesini önler zaten ömürleri 3 gün.. Brtde internetten bak sari sinek öldürücü levha , ucani kacani yakaliyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • C clackster:
    hahahahahahahaha * ****** hahahaha* ***** ******
  • kkush kkush:
    ********* hahahaha* ******* *********
  • kkush kkush:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • kkush kkush:
  • C clackster:
    **** ******* ** *** **** **** ***** ****** ****** ** ***** ***** **
  • C clackster:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    * ***** **** ** ******* ** ** ***** hahahaha ********
  • C clackster:
  • C clackster:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • G greenwolf:
    **** **** ** **** ******** ****** **** ********* ******* ****** ****** **** ** ******** hahahaha****** **** ******
  • kkush kkush:
    hahahaha ********** hahahaha **** ** **** ******** ****** **** ********* ******* ****** ****** **** ** ******** hahahaha****** **** ******
  • G greenwolf:
    hahahaha** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******* ******* hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ** hahahahahahahaha*****