blue dream x2 outdoor güncel 20 günlük bitki pistil vermeye başladı?

kankalar selamın aleyküm herkese bol dumanlar her hafta fotoğrafları güncelliyorum bilgi ediniyorum vs. ege bölgesinde yaşıyorum son 3-4 gündür sürekli yağmur yağıyor 1 saat falan sonra güneş açıyor bende yağmur suyunun bir zarar olmaz diye ellemiyordum yağmur suyu yesin iyi gelişir gibisinden 2 gündür yanına uğrayamıyordum bugün bir uğradım dallarda pistil çıkmaya başlamış yavaş yavaş bitki daha 20 günlük ve ayrıca bitkinin yapraklarında beyaz beyaz lekeler var bunlar da sanırım mantar hastalığı yani kelle falan uçurmayı düşünüyordum 3-4 gün önce strese sokup gelişsin gibisinden ama kıyamadım bitkiye çok stres yaşar diye neyse fotoğrafları bırakıyorum düşünceleriniz nelerdir bu arada organik takılıyorum toprağım solucan gübreli ayrıyetten yumurta haşladıgımda suyu ve kabugu döküyorum gecen haftada patates kabugunu suda kaynatıp vermiştim 0,5ml falan öyle yarın ilk işim yarasa gübresi almak olacak bu arada şimdiden vereceğiniz tavsiyeler bilgiler için teşekkür ederim soldaki bitki güzel gelişiyor ama sağdaki tohum zaten kafasını 1 gün sonra çıkarmıştı kafasını topraktan biraz yavaş gelişiyordu belliydi biraz hastalıklı olacağı :)

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 25603

Guest
O yapragin ucunda elinle gösterdigin beyazlik gübre fazalaligi baslangici, mantar belirtisi yok .3. resimdeki altta üzerinde yol gibi giden izler olan yapragi yakindan cekip resim yüklesene kanka.

OttoMan347

√SEFİR√
İki ve üçüncü resimde yaprakları içten semiren örümcek yaraları görüyorum. O yol yapılmış gibi izler ismini şuan hatırlamadığım bir böceğin izleri. Neem azal al hallet onları kanka

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ayni izleri bende gördüm % 90 örümcek akari ama yakindan bir foto görsek daha iyi olur diye yazmadim.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka foto yükle dallarin ana gövdeden cikan kisimlarindan

Kardeşim maşallah tohum genetik mi ? Çok erken göstermiş kendini bende outdoor yapıyorum hayla organ belirtisi yok @OttoMan47 knk ne zaman gösterir kendini
kanka blue dream sponsordan aldım 2 adet ektim 28inde baş gösterdiler bugünle itibaren tam 20 günlükler sadece toprağım solucan gübreli bitkiye arıtma suyu veriyorum ph'ı bilmiyorum ama iyi geliyor sanırım birde sabah8den gündüz 3e kadar güneş görüyor böyle bana yavaş gelişiyorlar gibi geliyor hatta ne maşallahı kanka sağdaki ölmüş gömeni yok soldakine maşallah

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Hayir yapragin üzerine püsküttecen, yapragin altinada

Hayir yapragin üzerine püsküttecen, yapragin altinada
küçük bi fısfıs şişesine arap sabunu ve yemeklerde kullandıgımız aycicek veya zeytinyagi ekleyip calkaladıktan sonra yapraklara belirtiler görulen yapraklara sıksam diger yada yeni cıkacak yapraklara bulaşmaz mı bu bocekler kanka kusura bakma kafa şişiriyorum ama

kanka blue dream sponsordan aldım 2 adet ektim 28inde baş gösterdiler bugünle itibaren tam 20 günlükler sadece toprağım solucan gübreli bitkiye arıtma suyu veriyorum ph'ı bilmiyorum ama iyi geliyor sanırım birde sabah8den gündüz 3e kadar güneş görüyor böyle bana yavaş gelişiyorlar gibi geliyor hatta ne maşallahı kanka sağdaki ölmüş gömeni yok soldakine maşallah
Arıtma cihazlarının suyu 6 falan oluyor benim gördüklerim oyleydi

bitkide son durum budur arkadaşlar kelle uçurdum 2sininde yeni çıkan yapraklara zarar vermeden pistiller çıkık ama umarım kelle uçurup hata yapmamışımdır yarın da arap sabunu ve sıvı yağ formulunu yapıp yapraklara püskürtücem yapraklardan su damlamayacak şekilde bitkinin gelişimi ve görünümü hakkında düşünceleriniz nelerdir

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka elini yıkamadan ellemiyorsun değil mi? Mantarın baş nedenlerinden. Sigara içiyorsan elindeki nikotin de zarar veriyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********