Arkadaşlar sponsor'da Blue dream auto var.

CahilKush

Doktor
Arkadaşlar geçen çarşamba spariş ettim ama bugün geliyorlar yani ellerinde var almak isterseniz alın.
Ben baya heyecanlandım uzun zamandır hayalini kurduğum birşey sıkıldım artık bi ton para verip zik kadar almakran aptal aptal diyaloglardan.
Grow sebebim bu keşke yasal olsa ne ictigimizi bilecek neyse bir gun her şey yolunda olacaklar.
Bugün biraz dertliyeemm :D
Iyi hasatarlar jesse pinkman'ler

Grow günlüğüme bugün eklemeler yapıyorum genetikler suda sonuç olarak :D

https://www.tohumsuz.com/threads/cahil-kushun-İlk-growu.14556/
herkesi beklerim grow'uma arkadaşlar...

Son düzenleme:

Losete00

Üye
Arkadaşlar geçen çarşamba spariş ettim ama bugün geliyorlar yani ellerinde var almak isterseniz alın.
Ben baya heyecanlandım uzun zamandır hayalini kurduğum birşey sıkıldım artık bi ton para verip zik kadar almakran aptal aptal diyaloglardan.
Grow sebebim bu keşke yasal olsa ne ictigimizi bilecek neyse bir gun her şey yolunda olacaklar.
Bugün biraz dertliyeemm :D
Iyi hasatarlar jesse pinkman'ler
En az 5 adet aliniyo taneside 10 euro pahali ****

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Bende blue dream aldım lakin ekmedim. Sanırım onu iki hafta sonra deneyeceğim

CahilKush

Doktor
kankalar grow günlüğü linkim herkesi beklerim deneyimler gerek geyik gerek :D

CahilKush

Doktor
kushsed - degenetica aynı kurum kanka ikiside saglam moruk ülkede yag olmuş bilmem kaç bence bu tarz bir ürün için fiyatlar normal sonuçta NAR misali pazardan aldın bır kere eve geldin 50 dene :D
bence'de normal kanka adamlar aslında normal fiyata satıyor 45 euro aslın'da euro olarak çok değil adam yurtdışı firması sonuç olarak bize kur ile binince çok oluyor. Ne yazık'ki

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ********** ********