KimsesiZ YaŞaR
Tepkime puanı
114

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • kanka merhaba sana güçtay fan soracaktım sessiz vs demişsin de merak ettim 195m3 veya bir üstünü alsam ses sorunu yaşar mıyım ve kaliteli ürün müdür?
  S.a kanka sen canna serisimi kullanıyorsun
  KimsesiZ YaŞaR
  KimsesiZ YaŞaR
  As evet kanka
  İzmir
  İzmir
  Kanka hasattan önceki 2 hafta pk ile boost bitkiyi şişirmek için yeterli mi
  KimsesiZ YaŞaR
  KimsesiZ YaŞaR
  Yeterli kanka. Son 2 hafta boost tek başına da yeterli. Pk yı son iki hafta az ver
  knka havalndırma olayını hesaplamada beynim yandı. alan 100x160x2.5yükseklik kabin değil oda. Koku konusunda fazla tribliyim apartman dairesi yüksek taksam nem sorun olacak. işin içinden çıkamadım. 4 auto için lütfen , iş görür mü fazla mı az mı şimdiden eyw.
  KimsesiZ YaŞaR
  KimsesiZ YaŞaR
  . Örnek 100 olan ene tavandaki 50 fazlayı ekle. Ne oldu 150. 160 . 200. Yani 150 150 200 Bi kabinle hemen hemen aynı boyutlarda bir hava hacmine sahip. 10 cm lik Bi fazlan var bu ne kadar bir etki eder tahminini sen yap. Bana sorarsan 380 m3 bir çıkıs senın işini çözer. Burada önemli olan asıl nokta şu. Hangi ışığı kullanıcaksın.
  KimsesiZ YaŞaR
  KimsesiZ YaŞaR
  Eğer kaliteli bir Led kullanırsan dediğim gibi 380 çıkıs 190 giriş yeterli olur. Lakin hps gibi yüksek ısı üreten bir ışık kullanırsan. Bu boyutlar sana yetersiz olur. O zaman 580 çıkıs 240 gibi bir sistem kurman gerekir.. Şimdi bir önemli noktada oda dediğin yer yazın ne kadar güneş görüyor ve ısınıyor yada kışın oda ne kadar soğuk oluyor.
  KimsesiZ YaŞaR
  KimsesiZ YaŞaR
  Hangi bölgede yaşıyorsun bulunduğun bölge şartları iklimi önemli. Mesela Akdeniz ikliminde yaşıyorsundur ve nem orda yüksektir ve yazları fazla sıcak olur. Yada karadenizde yaşıyorsundur nem yüksektir ama sıcaklık yüksek değildir. Orta anadoluda yaşıyorsundur yada orta doğuda sıcaklık yüksek olur nem olmaz. Hani demek istediğim bütün bunları hesaplayıp al sistemini. İyi growlar
  Ü
  Dostum Yaşar,düşmanım ölür.
  • Like
  Tepkiler: KimsesiZ YaŞaR
  KimsesiZ YaŞaR
  KimsesiZ YaŞaR
  Eyvallah kankam sağolasın bilgi sahibi olduk herşeyi öğrendik nerdeyse ama tohumsal sorunları alamadık. Bazı kişilere tekrar tohum gönderdiler forumda. Valla bende bekliyorum 2 oldu bu sorun yasıyorum. 1 hafta daha beklicem göndermezlerse avrupadan siparis vericem
  Ü
  Üye silindi 20072
  Bende kurcalicam bu olayı senin icin muhakkak kanka,haber ederim sana buradan..Dikkat et kendine, son olarak dostumsun yasar :)
  KimsesiZ YaŞaR
  KimsesiZ YaŞaR
  Eyvallah kanka burdayım ben. Düşmanım ölür diyosun inş inş :)
  kankam selam eğilme vs. vardı hatırlarsan konuşmuştuk chatte, son durumları aşağıdaki gibi göz atabilir misin müsait olunca ?

  Ü
  Yaşar Kanka Postu silmişler gene kaç kaç veriyim auto olanlara çiçekden hasata kadar
  KimsesiZ YaŞaR
  KimsesiZ YaŞaR
  Kanka autolarda hasat alana kadar. Phoları çiçeğe sokamazsın. Eğer onları çiçeğe sokarsan 12 12 yapıp autoların hasatı düşer.
  Ü
  Üye silindi 16048
  Tamam Kanka 18/6 Auto Hasat Beklicem İrtibatı Koparmayalım
  KimsesiZ YaŞaR
  KimsesiZ YaŞaR
  Burdayım dostum ne zaman istersen gel :)
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Üst