Acil yardim dostlar neden kucuk kalmis olabilir su an haswt edilirmi

Blue chese

Yeni üye
Kanka üzerinde kullanma talimatı yazar. Yazmıyorsa 2 günde 1 kullanırsın kontrol edersin durumunu. Ben hazır gübreden hiç anlamam dostum kendin yapabilirsen tarif veririm eski kafayım ben
Peki şimdi tekrar yeni genetik verecem sipariş ötekilerde erken çiçek açtı ne sipariş vermeliyim yetiştiririm onerebimicegin varmi

OttoMan347

√SEFİR√
Yanlız outdoor bakıyorsun photo için geç auto ak47 tavsiye ederim White widov auto da olabilir iyi ve erken hasat için

Blue chese

Yeni üye
Yanlız outdoor bakıyorsun photo için geç auto ak47 tavsiye ederim White widov auto da olabilir iyi ve erken hasat için
Autoflowr hangi genetik almalıyım chese autoflowr ve glue autoflowr aldım erken çiçek açtı 6 taneden sadece 1 tane düzgün oldu onunda foto gördün büyük olan onerebimicegin autoflowr varmı peki

OttoMan347

√SEFİR√
Autoflowr hangi genetik almalıyım chese autoflowr ve glue autoflowr aldım erken çiçek açtı 6 taneden sadece 1 tane düzgün oldu onunda foto gördün büyük olan onerebimicegin autoflowr varmı peki
Kanka seninkiler çok erken çiçeğe girmiş. Şuan da sana erken çiçeğe giren iyi hasat veren lazım gelip sen onları ekene kadar zaman geçecek. Autoflowr White widov veya blue dream olabilir

Blue chese

Yeni üye
Kanka seninkiler çok erken çiçeğe girmiş. Şuan da sana erken çiçeğe giren iyi hasat veren lazım gelip sen onları ekene kadar zaman geçecek. Autoflowr White widov veya blue dream olabilir
Neden kucuk kalıyor erken çiçeğe giriyor onu çözemedim kelle koparmak lazım galiba 1 tanesinin kelle kopardım o güzel oldu blue dream vereyim mi sipariş st kısmet sitesinde white window var veretimmi siparis

OttoMan347

√SEFİR√
Neden kucuk kalıyor erken çiçeğe giriyor onu çözemedim kelle koparmak lazım galiba 1 tanesinin kelle kopardım o güzel oldu blue dream vereyim mi sipariş st kısmet sitesinde white window var veretimmi siparis
İstersen iyice araştır ben kendi tercihini söyledim kanka belki daha cazipler gelir :) gerekli besinleri gerekli zamanlarında verirsen sorun yaşamazsın yardımcı oluruz

Ü

Üye silindi 25603

Guest
O elindeki ilaci 3 gün aralikla 3 kere kullan dostum, Cicek acanlara da fosfor potasyum agirlikli gübre ver.

Blue chese

Yeni üye
Neden kucuk kalıyor erken çiçeğe giriyor onu çözemedim kelle koparmak lazım galiba 1 tanesinin kelle kopardım o güzel oldu blue dream vereyim mi sipariş

O elindeki ilaci 3 gün aralikla 3 kere kullan dostum, Cicek acanlara da fosfor potasyum agirlikli gübre ver.
Blom grow micro var advenced birde şimdi calmag dediniz onu alacağım böcek ilacı da biobizin var leaf goat

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Istedigin genetigi siparis ver, tohumun indoor u outdoor u olamaz, auto genetik zamani gelince cicege gecer. Bunu kontrol edemezsin

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Hayir fark etmez neyin kafasini seviyorsan ona göre siparis ver, Indika bodur kalir, sativa boya cok gider.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** **** ******* ******* *** **** ** *** **
    TabldotLife TabldotLife: ** ******** **** ******* ******* *** **** ** *** **