Acil yardim dostlar neden kucuk kalmis olabilir su an haswt edilirmi

Vedoo

Kıdemli Üye
Kes gitsin artik amca buyumez o daha sök kurut onlari zaten bocek sarmis beyaz lekeler var cok da uzak cekmıssın fotoyu iyice iyice kötulesmeden sök oldugu olacagi o onun baska olmaz daha buyumez onlar:)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bak yukarida @Vedoo usta yazmis gerekeni. daha büyümez o bitki, hastalita var. Kes kurut dumanla :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
O soruyu @OttoMan47 kanka cevaplasin, ben indoorcuyum o outdoor cu senin gibi. Tabiki bekle toprak kurusun.

Vedoo

Kıdemli Üye
Bak yukarida @Vedoo usta yazmis gerekeni. daha büyümez o bitki, hastalita var. Kes kurut dum

Toprak kuruyuncami keseyim en son şu verdigimde pekmezli şu vermistim ve nerde nasıl kuruyayım olduğu yerde gölgeye asayimmi
Pekmezli su son zaman cabuk amber yaptiriyor, gubreyle karistirinca da fena yakiyor bi acayip oluyor kuruyor bitki. Ya tek kullanmak gerek ya da gubre ile birlikte verilmemesi... Arada bir tane bos sulama olmasi gerek en az' Amca kes artik ufak iki bitkiyi iple bayla bacagindan as kurusun ruzgarda dans ederek bi sagaa bii sola. kafasi guzel olur iyi kurursa ama hizli kurutma sert icimi olur bogaz yirtar karanlik olsun ki thc orani gunes gorup dusmesin. Bismillah de kes hadi .

Blue chese

Yeni üye
Pekmezli su son zaman cabuk amber yaptiriyor, gubreyle karistirinca da fena yakiyor bi acayip oluyor kuruyor bitki. Ya tek kullanmak gerek ya da gubre ile birlikte verilmemesi... Arada bir tane bos sulama olmasi gerek en az' Amca kes artik ufak iki bitkiyi iple bayla bacagindan as kurusun ruzgarda dans ederek bi sagaa bii sola. kafasi guzel olur iyi kurursa ama hizli kurutma sert icimi olur bogaz yirtar karanlik olsun ki thc orani gunes gorup dusmesin. Bismillah de kes hadi

OttoMan347

√SEFİR√
Çok sağol yardımların icin
Toprağın kurumazsa hasatın da kurulmakta zorlanır küflenme riski de olur. Kendine karton gibi bi kabin yapsan bile yeter bi tarafına fan gibi bişey için büyük delik aç fanın çapı kadar sadece dışarı hava çeksin ama fanı ayarlı al yavaş çeksin hasatını fazla kuru yapmasın

Blue chese

Yeni üye
2 hafta önce bunlardan bir şey olmaz diye güvercin gübresi verdim birde kirli gübreli şu normalde blom grow micro verdim en son da 2 gün önce pekmezli şu verdim normal şu verip toprak kuruyunca mi keseyim

Blue chese

Yeni üye
Bu dışarıda ormanda orda kurutsam gölgede olmazmj
Toprağın kurumazsa hasatın da kurulmakta zorlanır küflenme riski de olur. Kendine karton gibi bi kabin yapsan bile yeter bi tarafına fan gibi bişey için büyük delik aç fanın çapı kadar sadece dışarı hava çeksin ama fanı ayarlı al yavaş çeksin hasatını fazla kuru yapmasın

OttoMan347

√SEFİR√
Yine pekmezli su verebilirsin zararı olmaz. Yakın zamanda kuş boku şerbeti vermişsin leş gibi olur sigara. Sen bidaha ver ziyanı yok

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka kafan iyi mi? :) bak sana 2 tane usta nasil yapilabilir diye yazmis.

Vedoo

Kıdemli Üye
Kanka kafan iyi mi? :) bak sana 2 tane usta nasil yapilabilir diye yazmis. As gölgelik bir yere rüzgarda kurusun demis Vedoo usta.
valla usta sensin. :) sen cok takildin gozume emmi sen biliyorsun epey bir seyler yorumlarına rast gelıyorum anlıyorsun sen bu ısten ya eski uyesin ya bizim köylüsün bı karısıklık var yani kımse durduk yere dıkkatımı cekmez aksı gıbı efendı kral adamsın gıcık da kapmadım sana sevdım senı deee alısamadım daha amca.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka biraz tecrübe diyelim, elimden geldi kadar yardimci olmaya calisiyorum ki forumdaki kankalar yetistirsin ne ictigini bilsin, en önemliside torbacidan kurtulsun, cok gicik olurum ben torbacilara. :) Yazma yorum de yazmam kanka, seni kizdirmak istemem:)

Blue chese

Yeni üye
Kanka biraz tecrübe diyelim, elimden geldi kadar yardimci olmaya calisiyorum ki forumdaki kankalar yetistirsin ne ictigini bilsin, en önemliside torbacidan kurtulsun, cok gicik olurum ben torbacilara. :) Yazma yorum de yazmam kanka, seni kizdirmak istemem:)
Bende torbacilardan bildiğim icin ilk defa kendim denedim oda bunlardan ayrı 3 tane var onlarda erken çiçek açtı bakalım onları yetistirebicekmiyim en güzeli kendin yap kendin iç kimseyle işin olmuyucak

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka en sagliklisi ve güvenlisi ic mekan, tabiki ilk önce bir masraf istiyor. Eger bu ise devam edeceksen, ayarla bütceni ic mekanda yetistir. Basin agrimaz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • gorilladam gorilladam:
  • T Turco:
    **** ***** * ***** hahahaha*** ***** *******
    +1
  • T Turco:
    *** *** ***** hahahaha ******* ****** ** *** ******* ****** ****** ***** hahahaha* ****** ***** ***
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    **** **** ***** ** ******** ********* ****** ******* ****** ** **** *** *** *** ***** hahahaha ******* ****** ** *** ******* ****** ****** ***** hahahaha* ****** ***** ***
  • T Turco:
  • T Turco:
    ********* ****** hahahaha** **** ******* *** ********
  • cannabis16 cannabis16:
  • T Turco:
  • cannabis16 cannabis16:
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    ** *** **
  • T Turco:
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ***** *** ********* ****** hahahaha** **** ******* *** ********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ** ** ******* hahahaha
    +1
  • cannabis16 cannabis16:
    ******** ***** hahahaha***** hahahaha********* ********** hahahaha******* ***** hahahaha*********
    +1
  • T Turco:
  • cannabis16 cannabis16:
    ** ** ******* hahahahahahahaha hahahaha****
    +1
  • cannabis16 cannabis16:
    ****** hahahaha*** hahahaha* *** hahahaha
    +2
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    **** *** hahahaha*** ****** hahahaha*** hahahaha* *** hahahaha
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ***** **** *** ***** ********** ******** ********* *** ******* *******
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    gorilladam gorilladam: ******* ***** ****** **** *******