Aceminin Acemisi Bir Bro

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet bir daha öyle fotolar atma adamin agzi sulaniyor cani cekiyor, olan var olmiyan var. :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yok kanak latife elimde G13 haze var super kafasi var.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Iyisini bulursam evet veya benzerini kendimde yapiyorum, tam kubar degil ama seker yapraklari icine bir kac sömek ögütüyorum basiyorum.

OttoMan347

√SEFİR√
Biz hastayız abi. Benim can dostum, burayı bana gösteren arkadaşımla biraz değişiğiz abi. Bildiğin gibi organikciyiz ama biraz abartı. Çarşafımız bile organik olmazsa içmiyoruz zerre kıimayal, katkı bize uzak. Fazla keyifciyiz yani tütünümüz özel, hüüpp diye çekmeyi boş sigara gibi çekeriz, mekanlarımız özel başka yerde içmeyiz falan da filan :D fazla pimpirik olduğumuz doğrudur

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka bende onun cam piposu var ,tütün kagit su bu yok. koy otu yak 3-5 firt bak ne oluyorsun :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka kubari ilk kez 2 sene önce ögrendim TC de daha önce bilmiyordum, Almanyada yok öyle bir sey.

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka kubari ilk kez 2 sene önce ögrendim TC de daha önce bilmiyordum, Almanyada yok öyle bir sey.
Geç öğrenmişsin abi :D ana vatanı Fas. Bir kubar lar yapılıyor orada aklın şaşar. Ben düzenli içiciyim övünmek gibi olmasın iyisini ve herzaman içerim ama fastan gelen kubardan toplu iğnenin yuvarlak kısmı kadar 3 parça kubara feleğim şaştı. Kubar olsun, temiz olsun bizim olsun..

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ne yapayim kanka ben Almayada yasiyorum, ama burada da harbi cok iyi nane var, cikolata da diyorlar

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka G13 Hazede iste öyle felgini sasirtan bir genetiktir.Tek basina isen 1 gr dan 5 cigara sararsin felegini sasirtir,

OttoMan347

√SEFİR√
Baba tarafı Mardin, anne tarafı Diyarbakır. Bizim oralarda çok var eniştem (teyzemin kocası) ticaretini yapıyor

OttoMan347

√SEFİR√
Ben ilk defa duyuyorum abi o genetiği. Bizim memlekette en iyi purpple haze içtim. Dah neler var da ben bilmiyorum :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Memlekette Diyarbakirli bir dostum var o iyisin bulup getiriyor zaten ilacli icmem, bir firtta anlarim ilaclimi degil mi.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka benim sana önerdigim 3 genetikte dünya kenevir kupasi kazanmis genetik. DEGENETICA da yani sponsorda var, Al yetistir tavsiye edrim

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka benim sana önerdigim 3 genetikte dünya kenevir kupasi kazanmis genetik. DEGENETICA da yani sponsorda var, Al yetistir tavsiye edrim
Hanımla anlaştım abi. Korona yüzünden işler kesat durumu biraz düzeltirsem eve indoor sistem kuracağım ondan sonra sipariş vereceğim. Daha doğrusu can dostum anlıyor sipariş işinden o veriyor. Ben hep photo kendi bulduğum güzel sigara tohumu yetiştirdim hiç sipariş vermedim dostum sipariş veriyor. Alacağımız zaman sana sorarım tekrar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha***** **** *** ** hahahaha**
  • istr istr:
    **** ******** ** ***** ** ******** ********* ******* ***** ****** ******* hahahaha ****** **** ***** ****** ***** ******** ********* ****** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* hahahaha**** ***** *** hahahaha** ********** hahahaha***** **** *** ** hahahaha**
  • istr istr:
    ***** ********** *** **** ** **** *** ******** *** ***** ****** ***** hahahaha** hahahaha ***** * ******* ******* ******* *
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ** **** ******** ****** hahahaha* ********* ** ******* *** **** ****** ****** **********
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    hahahaha* ****** ***** hahahaha** ********** ******** hahahahahahahaha* ******* ****** hahahaha*** ******
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha* ******** *** ******** ********* hahahaha
  • istr istr:
    hahahaha* ***** ******** ******* hahahaha* ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    ****** ****** *** hahahaha **** *******
  • istr istr:
  • istr istr:
    **
  • istr istr:
    hahahaha****** ******
  • G ganjasevdalısı:
  • B biqisoo:
    *** *** ******* **** **** hahahaha******** **** hahahaha** **** **** hahahaha* ***
  • B biqisoo:
    B biqisoo: **** ***** ******* *** *** *** ******* ***