Aceminin Acemisi Bir Bro

Brozzer

Yeni üye
selam brolar, içerisinden çıkan tohumları öylesine kenara atıp tutuyordum, bir gün dışarıdayken belediyenin park ve bahçe düzenlemesi için etrafa çiçek diktiğini gördüm, kendi kendime çiçek ekme zamanı gelmiş demek dedikten sonra zınk diye aklıma geldi elimde olan tohumlar. öylesine hiç bir alt yapım hiç bir bilgim yokken saksıya salladım tohumları ve sulayıp unuttum onları, aradan 5-6 gün geçti tesadüfen terasa çıktım ve bi sigara yaktım bir baktım ki benim evlatlar bitmiş. hiç bir beklentiye girmediğim için o tablo karşısında çok sevinmiştim. velhasıl kelam böyle başladı benim serüvenim. şimdi büyüdüler nereye varacak çok merak ediyorum ve açıkçası içten içe çok heyecanlıyım. bi göz atın istedim, bu seviyeye kadar gelmişken bi tavsiyenizi bi önerinizi almak istedim. hangisinin dişi hangisinin erkek olduğunu bile bilmiyorum, hasat edebilecek miyim o konuda da en ufak bir fikrim bile yok, en uzun olanın kellesini kopardım terastan dışarıya çıkmasına müsaade etmeyeceğim. sizce doğru hamle mi? birde gübre vitamin hiç bir şey almadım, içme suyu ile evde patates, soğan kabuklarını haşlayıp yaptığım bir doğal gübre şeklinde kendi kafama göre bir şeyler yapmıştım. son olarak etrafımda evler var pencereden balkondan bakıp dikkatle inceleyen neyin ne olduğunu görebilir. herhangi bir ihbar şikayet karşısında paket olur muyum sizce? şimdiden her birinize çokça teşekkür eder, mutlu ve keyifli günler dilerim.

Son düzenleme:

Brozzer

Yeni üye
Kankam bitkileri gövdelerinden çekersen tek tek erkek mi kız mı olduğunu söyleriz
Karar senin dostum sen bakacaksın hangisi işine geliyorsa artık. @Batuflex dediği gibi cinsiyetleri ne de bakalım

Brozzer

Yeni üye
Gözün aydın 4 kızın var :) sonuncuya anlayamadım yanıltmayayım
kankacım çok sağol valla ya. bu platformu daha çoook aktif kullanacak gibiyim ama bakıyorum hemen hemen her entry de her sohbette senin adın var bir de @Batuflex kankamın. yardımcı olabilecek donanıma potansiyele sahip kişi sayısı az gibi. öyleyse Allah sizin gibilerin sayısını artırsın diyelim inşallah ;)

OttoMan347

√SEFİR√
kankacım çok sağol valla ya. bu platformu daha çoook aktif kullanacak gibiyim ama bakıyorum hemen hemen her entry de her sohbette senin adın var bir de @Batuflex kankamın. yardımcı olabilecek donanıma potansiyele sahip kişi sayısı az gibi. öyleyse Allah sizin gibilerin sayısını artırsın diyelim inşallah ;)
Sor kanka profilinden de sorabilirsin yardımcı olurum. Torbacılara ölüümm yaşasın kendin pişir kendin iç :D

Brozzer

Yeni üye
Benim profilde thunderstruck diye biri yazmış o konuşmaları oku, resimlerdeki gübreyi uygula kanka.
ya bro iyi güzel anlatmışsın da yarasa solucan o uzun hikaye, bana şöyle sıvı gübre tarzında isim marka önerin olursa alıp uygularım, basit ve pratik şeyler lazım. birde bakıyorum millet hep yapraklar lekelendi kıvrıldı büküldü yazmış çizmiş, bendede sarımtırak yapraklar oluştu ben koparıp atıyorum onları ve milletin o kadar attıklarına baktım benimkinin yapraklar eşek kadar, cinsiyetini söyledin öğrendik te bu kızçelerin cibiliyetleri nedir acaba? vallahi o kadar merak ediyorum ki hasat edip tadına bakabilecek miyim diye, tahminimce ağustosta hasat edeceğim kanka biz seninle daha çok konuşacak gibiyiz :oops:

OttoMan347

√SEFİR√
ya bro iyi güzel anlatmışsın da yarasa solucan o uzun hikaye, bana şöyle sıvı gübre tarzında isim marka önerin olursa alıp uygularım, basit ve pratik şeyler lazım. birde bakıyorum millet hep yapraklar lekelendi kıvrıldı büküldü yazmış çizmiş, bendede sarımtırak yapraklar oluştu ben koparıp atıyorum onları ve milletin o kadar attıklarına baktım benimkinin yapraklar eşek kadar, cinsiyetini söyledin öğrendik te bu kızçelerin cibiliyetleri nedir acaba? vallahi o kadar merak ediyorum ki hasat edip tadına bakabilecek miyim diye, tahminimce ağustosta hasat edeceğim kanka biz seninle daha çok konuşacak gibiyiz :oops:
Hemen yönlendireyim seni. @Nargile @Odin3479 bu kankalar sana hazır gübreyi yapıştırın hemen

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Torbacilara karsi zafer bizimdir, onlara yasama hakki yok. Sor kanka forumdaki herkez torbaci düsmani
Hic bir sey bilmiyorsan bile buradaki kankalar sana elinden gelen yardimi yapar.

Brozzer

Yeni üye
Torbacilara karsi zafer bizimdir, onlara yasama hakki yok. Sor kanka forumdaki herkez torbaci düsmani
Hic bir sey bilmiyorsan bile buradaki kankalar sana elinden gelen yardimi yapar.
kankacım şöyle ki daha çok tazeyim ben. tamamen şansıma tesadüfen bir şeyler oldu gelişti büyüdü. @OttoMan47 kankam fotolardan güzel gözüktüğünü söyledi fakat bir gübreleme olayı yapmalıyım bunun farkındayım. bana sıvı gübre tarzında en pratik şekilde bir isim marka verirsen çok makbule geçecek, şimdiden emeğin için teşekkür ederim.

OttoMan347

√SEFİR√
kankacım şöyle ki daha çok tazeyim ben. tamamen şansıma tesadüfen bir şeyler oldu gelişti büyüdü. @OttoMan47 kankam fotolardan güzel gözüktüğünü söyledi fakat bir gübreleme olayı yapmalıyım bunun farkındayım. bana sıvı gübre tarzında en pratik şekilde bir isim marka verirsen çok makbule geçecek, şimdiden emeğin için teşekkür ederim.
Maşallah. Çok iyi tesadüf etmiş canavar gibiler. Burdan yola çıkarak aslında yetiştirmenin nekadar kolay olduğunu anlamışsındır dostum. Gübreye geçişte biraz kafan karışacak sora sora hemen atlatırsın. Sana düşen iyi gözlemlemek ve gözüne hoş gelmeyen durumları bizimle paylaşmak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** ***** ********** *** ********** ********** hahahaha ********** ****
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** **** **** ********** ****** *** ******** *
  • G gardastohumlazim:
  • Night owl Night owl:
    ****** ********** **
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******* ** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ***** *** ***** ** ***** ********** ***** *** ******** ******** **** * ******** ******* *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** *** ***** ******** ** ***** * * **** **** hahahaha ******* *** **** * ******** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* ********* ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    *** **** ********* ******** *** ********* **** ***** *** ******** **** ********* hahahaha ******* ********** ***** ********* ********** *** ***** *** ***** ******** ** ***** * * **** **** hahahaha ******* *** **** * ******** *
  • G Groww:
    ****** hahahaha*** ********** hahahaha
  • D doğadostu1004:
    hahahaha** ******** ***** **** ********** hahahaha ********* *** ******** **** ******** ***** hahahaha* ***** ***** ******** ***** **** ** hahahaha ****** ****** ****** **** ****** **
    +1
  • D doğadostu1004:
  • I ichbinkrytpon:
    ******* ******* **** ***** hahahaha* ***** **** ********
  • G Groww:
    hahahahahahahaha
  • G Groww:
    hahahaha*** ********** **** ***** ****** ****** ******* * ***** ****** ********
  • I ichbinkrytpon:
    *** ********* ******* ******** **
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ** ********** ****** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ****** ***** **** ******* ******* ********* ******* ********** ********* ** ***** ****** hahahaha** ******** ***** **** ********** hahahaha ********* *** ******** **** ******** ***** hahahaha* ***** ***** ******** ***** **** ** hahahaha ****** ****** ****** **** ****** **
  • Night owl Night owl:
    **** ******* ********** hahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ** * hahahaha* ***** ***** ***** ** ***** ** ****** ****** ****** ******** *** hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ********** ********** ***** ********* hahahaha **** ** ******* **********
  • Night owl Night owl:
    *** ********* **
    Night owl Night owl: *** ********* **