Abiler bi yardım be!!!

Timsah

Yeni üye
Şimdi sipariş veriyorum fan aldım bitane ama dışarı cıkarıcam ışıklarım kalitesiz demekki napalım. Nemde cok sıcakta cok ona korktuydum ben. artık balkonda akşam olana kadar gölgede durur akşam güneşine çıkartırım 3 4 saat. Ana gübreleri biobizden çözüyorum. Yanına artı olarak big bud ve overdrive bide
hesinin bloom complexi var bunu big bud yerine kullansak olmazmı

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bibiz in grow unu al bloom yerine elindekini kullan dikkatli ver gübreleri yarım ölçek başla on güne tam kapasiteye çık

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Çizelgeye bak onu uygula bitkiler çok zayıfsa çizelgenin dedini koy iki sulama dolu sonra bi boş bi dolu yap

Timsah

Yeni üye
Selam dostlar dumanınız bol olsun.
Yukarda aldığım tavsiyeler sonucunda bitkilerimi o gün dışarı aldım tekrardan 2 gün sonra siparişim geldi (fishmx biobloom bigbud ve owerdrive) fshmix biobloom'u litre basına 1ml olarak karıstırıp uyguladım. 4 sulama yaptım 2dolu 1 boş geçtim 4. Sulamayı dün gece dolu yaptım. Bugün durum bu.

Bu süre içerisinde Yapraklarımda hastalık hiç geçmedi ara ara solan sararan artık kopacak gibi olan kuruyan yaprakları temizledm artık iyice seyreldi yapraklarım dün bu derece kötü değildi almıstım bütün kötü yaprakları bir kaç sarı ama sağlam duranları bırakmıstım üzerinde bugün hal vaziyet bu. Vakit kaybımmı sizce bu işi beceremiycekmişim gibime geliyor sürekli sorun sürekli sıkıntı ilk 2 bitkimi 4ay sonra kökledim attım erkek cıktı bunlar böyle piskolojim alt üst hocalar.

Timsah

Yeni üye
@OttoMan47 başkan flush okey kurudu tamamen bi boş sulama daha geçtm ikinci günü bugün. Ama bi düzelme yok gibi ben solan kuruyan yanan yaprakları temizledim üstüne daha bir günde tekrar bu halde. Bu sıkıntıyı bi türlü atlatamadım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • gorilladam gorilladam:
    ****** ***** *** ****** ** hahahaha ******* ********* **** ********* ** **** ** ***** **** ****** ***** ******* ******** hahahaha ****** ***** **** * * ****** ***** * ** ***** ******** ***** *******
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****
    ******* ***** ****** hahahaha**** *******
  • lavrens lavrens:
  • gorilladam gorilladam:
    *** ***** ********* hahahaha ******* ***** ****** hahahaha**** *******
  • omaralparslan omaralparslan:
    ****** ***** *** ****** ** hahahaha ******* ********* **** ********* ** **** ** ***** **** ****** ***** ******* ******** ****** *** * ** ****** *** * **** *** ********** ***** ******* **** ******
  • gorilladam gorilladam:
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha**** **** ***** ******* *****
    *** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* ***** ***
  • gorilladam gorilladam:
    **** *** ****** ********* ******* ***** ******** ***** ** hahahaha*** *** * ** ****** *** * **** *** ********** ***** ******* **** ******
    hahahaha ********
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ******** ** **** ********* **** ********* ***** ****** ****** ** ******* hahahaha ****** ****** ********* ********
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    ** hahahaha* ***** ******* *** hahahaha*
  • gorilladam gorilladam:
    *** hahahaha ******** hahahaha***
    +1
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    hahahaha*** *** ******** ****** ** ******* hahahahahahahaha hahahaha ******** hahahahahahahaha
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • J Javuba:
  • J Javuba:
  • J Javuba:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • J Javuba:
    ****** ******* hahahaha****
  • J Javuba:
    *** *** ******* **** ** ****** hahahaha*** **
    J Javuba: *** *** ******* **** ** ****** hahahaha*** **