Aşırı gübreleme

Eimal

Müptezel
Ustalar, yaprakları yanık olan bitkinin diğer bitkilere temas etmesi sorun çıkarırmı?

Legend86

Müptezel
Bir yere dağ başına ızgara yemeye gittik dandır yanları masa aşağısı full manzara bir dünya bitki var, abi dedim sol taraf çok gür sağ taraf zayıf kalmış bu ağaçlar neden böyle güzeller dedim, tuvalet gideri otarafa akıyor dedi

Eimal

Müptezel
Bana biri yazdı burda yardım için. Bitkiler balkonda 1 aylık ama ağaç olmuş. Sadece fosektif çukurundan çektiği suyu vermiş kocaman olmuşlar ama o sigara da içilmez :D
Bir yere dağ başına ızgara yemeye gittik dandır yanları masa aşağısı full manzara bir dünya bitki var, abi dedim sol taraf çok gür sağ taraf zayıf kalmış bu ağaçlar neden böyle güzeller dedim, tuvalet gideri otarafa akıyor dedi

OttoMan347

√SEFİR√
Bok en sağlam gübre. Diyarbakırda bi adam kız istemeye 55 kg karpuza gitmiş zamanında. Kocaman devasa bişey. Eskiden Diyarbakırda arıtma tesisleri yoktu lağam hep bostanlara gidiyordu. O eski koca karpuzların eseri bok :D subhanallah işte Allahın toprağa verdiği dönüştürücülük özelliği

Legend86

Müptezel
@OttoMan47
Kanka geçen bahsettiğim, kafama göre uyguladığım gübremi hiç kullanmamıştım, fakat köyde karpuzların dibine döktüm, bu gün ablam aradı, sen bu karpuzlara ne döktün dedi, ne oldu ki dedim (içimden dedim yandı) birden bıçkınlar vermiş çiçekler açmış büyümüşler tam tamına dökeli 48 saat oldu olmadı, karışım iyi oldu sanırım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********