9X Tombala SOG Denemesi (30.Gün Güncel Bloom Başladı)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
@TheGlobalDJ bro bu sog nasıl yapılır mantığı nedir bana anlatma imkanın var mı :) doğru dürüst bir konu bulamadım
Kanka sog var bide scrog var ikisi farklı şeyler sogda eğitim falan bi numara yok dipdibe ekiyosun ve en üst kelleye odaklanıyosun bro üst kelleler uzadıkça alttaki yaptakları buduyorlar amaç süreyi kısa tutmak ve çok büyümeden en tepe kelleden alabildiğini almak brocum scrog da ise daha az dalgaya monster crog yapıp mesela 2 tane tam sapı büktüğün hizada file geriyosun ve bütün dalları filenin heryeri dolacak şekilde fileye tutturuyosun bir hafta sunra filenin her yarinden kelleler fışkırıyor screen of green diyolar bunada aslında bu çok güzel bi teknik bence tam photoya uygun efsane hasat veren bisey filenin üzeri kelleler büyüynce altta kalan kısmı komple buduyolar bro sadece saplar kalıyo bütün çiçekler filenin üzerinde uluyo ve bütün alnın kelle oluyo sıra sıra

Turkish man

Doktor
Aynen bro bi program indirdim telefondaki resimleri kontrol ettim hepsinde konum ve telefon bilgileri vardı hepsini sildim hatta baştaki yorumdaki fotolarıda sildim ama alıntı yapılan mesajlardaki alıntı kısmındakiler duruyor acaba günlüğü silip baştanmı açsam yakmayalım kendimizi brocm :)
Ayrıca şuan nem ve fanları ayarlamaya çalışıyorum saksıları aldım altlardan biraz su çıkmış bide saksıya ekerken toprağı basarak ektim bana biraz sert gibi geldi toprak parmagımı batırıyorum hafif zorlanarak giriyor toprağa bu konuda desteğini istiycem bro bide vereyimmi bu gece gübreli su bekleyimmi bikaç gün
Tamamen kurumadan su verme bro gübreli

Turkish man

Doktor
Kanka sog var bide scrog var ikisi farklı şeyler sogda eğitim falan bi numara yok dipdibe ekiyosun ve en üst kelleye odaklanıyosun bro üst kelleler uzadıkça alttaki yaptakları buduyorlar amaç süreyi kısa tutmak ve çok büyümeden en tepe kelleden alabildiğini almak brocum scrog da ise daha az dalgaya monster crog yapıp mesela 2 tane tam sapı büktüğün hizada file geriyosun ve bütün dalları filenin heryeri dolacak şekilde fileye tutturuyosun bir hafta sunra filenin her yarinden kelleler fışkırıyor screen of green diyolar bunada aslında bu çok güzel bi teknik bence tam photoya uygun efsane hasat veren bisey filenin üzeri kelleler büyüynce altta kalan kısmı komple buduyolar bro sadece saplar kalıyo bütün çiçekler filenin üzerinde uluyo ve bütün alnın kelle oluyo sıra sıra
Bende yapacağım elimde köfteci tohumları var

Turkish man

Doktor
Yap bro paslaşaraktan gideriz çok bi espirisi yok bence normal büyütecez işte dalgaları üstlerdeki kellelere yogunluk vericez çiçeklenmeyi kısa tutucaz olay bu bence herkes aynı şeyleri yazmış
Anladım bro şu elimdekiler bitsin son 40 günleri kaldı gibime geliyor yarın akşam güncel hallerini paylaşacağım. Elimde autonda var köfteci den photo da genetik sigara köfteci de ki de super lemon haze :) senden gaza geldim valla normalde heba etmem tohumları böyle 5 adet patlatayım deneyelim beraber Bi sog daha... :)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Deneyelim brocm bende bunları bitireyim yeni eve geçince auto yapıc
Anladım bro şu elimdekiler bitsin son 40 günleri kaldı gibime geliyor yarın akşam güncel hallerini paylaşacağım. Elimde autonda var köfteci den photo da genetik sigara köfteci de ki de super lemon haze :) senden gaza geldim valla normalde heba etmem tohumları böyle 5 adet patlatayım deneyelim beraber Bi sog daha... :)
Deneyelim brocum bende bunlar bitsin yeni eve geçince auto yapıcam ikitane bundan sonra daha çok paslaşırız brocm yeni growlarda o elektiriği aldım senden :)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Gübre olayında elinden geldiği kadar uzun aralıklar ile kullan biobizz hemen yakmıyor zaten yavaş yavaş yakıyor. İnşallah tek nokta hata olmadan bu hasat alıcaksın inanıyorum :)
İnşallah bro çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum aslında dün gece verdiğim ilk gübre sayılır çünkü daha öncekilerde gübre yok denecek kadar azdı sabah kalktığımda baktım yapraklar havaya dikilmiş hepsinin nem ile fan olayınıda çözdüm dün gece şimdilik iyi gidiyoruz bakalım takipteyim senn çiçekleri bro bekliyorum yeni fotoları

Turkish man

Doktor
İnşallah bro çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum aslında dün gece verdiğim ilk gübre sayılır çünkü daha öncekilerde gübre yok denecek kadar azdı sabah kalktığımda baktım yapraklar havaya dikilmiş hepsinin nem ile fan olayınıda çözdüm dün gece şimdilik iyi gidiyoruz bakalım takipteyim senn çiçekleri bro bekliyorum yeni fotoları
Biraz dan yükleyeceğim

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Çok güzel olmuşlar. Hepsi dişi çıkıyormuş bir de :)
Hepsi dişi çıkarsa kabine sığmazlar bro :D
Hepsi değil ama sanki çoğu dişi çıkacak gibi hissediyorum bro şu ortada en arkadaki dalga hepsinden çok farklı sanırım sativa indica olayından dolayı oluyor cinsi farklı gibi, derine ektim diğerleri ile aynı boya getirdim yine aldı başını gitti iki günde :) pet bardaktaki küçük olan ikitane çok iyi bi sigaraydı bro 3 sene önce içmiştim o zamandan beri duruyor tohumlar vazgeçemiyorum onlardan da :D

Turkish man

Doktor
Hepsi dişi çıkarsa kabine sığmazlar bro :D
Hepsi değil ama sanki çoğu dişi çıkacak gibi hissediyorum bro şu ortada en arkadaki dalga hepsinden çok farklı sanırım sativa indica olayından dolayı oluyor cinsi farklı gibi, derine ektim diğerleri ile aynı boya getirdim yine aldı başını gitti iki günde :) pet bardaktaki küçük olan ikitane çok iyi bi sigaraydı bro 3 sene önce içmiştim o zamandan beri duruyor tohumlar vazgeçemiyorum onlardan da :D
Umarım o son sigaralar dişidir. :) bende de çok güzel genetik tohumlar var sigara dan çıkan onları bu yaz Bi şekilde güneş altı yapacağım :)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Umarım o son sigaralar dişidir. :) bende de çok güzel genetik tohumlar var sigara dan çıkan onları bu yaz Bi şekilde güneş altı yapacağım :)
İnşallah bro onlardan eminim ama diğer büyük olanların tohumları tırt bi ilaçlı sigaradan ayıklamıştım çöp bidonuna atmıştım terasta, bidonun dibinden topladım ama sigara olmamıştı bro sömek yoktu full yapraklı sigaraydı yani bakamamışlar yada mecburiyetten erken kesmişler, ama moda oldu brocm cigara bokta olsa iyide olsa spreyliyo yavşaklar zaten bu grow işine başlamamdaki en büyük sebeptir, ne içtiğimi bilirim en azından.
Sendeki tohumlar sağlamdır bro ama varmı müsait yer güneş altı için koku falan sıkıntı olmasın, cam önü falanmı yapıcan içerde

Turkish man

Doktor
İnşallah bro onlardan eminim ama diğer büyük olanların tohumları tırt bi ilaçlı sigaradan ayıklamıştım çöp bidonuna atmıştım terasta, bidonun dibinden topladım ama sigara olmamıştı bro sömek yoktu full yapraklı sigaraydı yani bakamamışlar yada mecburiyetten erken kesmişler, ama moda oldu brocm cigara bokta olsa iyide olsa spreyliyo yavşaklar zaten bu grow işine başlamamdaki en büyük sebeptir, ne içtiğimi bilirim en azından.
Sendeki tohumlar sağlamdır bro ama varmı müsait yer güneş altı için koku falan sıkıntı olmasın, cam önü falanmı yapıcan içerde
Oturduğum yerin arkası orman :) orada düşünüyorum

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Oturduğum yerin arkası orman :) orada düşünüyorum
Veriyim benm pederin numarasını bro ormanda grow işinde master ı var :D
Şaka biyana dikkat et bro benm peder hortum götürmüş dağa aynı hortumdan evin altında da buldular delil olarak kullandılar ama çok uğraşmadılar sanırım sürekli inkar etti 3 ay sonra denetimle saldılar bide yakın zaman da şikayet mevzusu varya bro senn aman dikkat et

Turkish man

Doktor
Veriyim benm pederin numarasını bro ormanda grow işinde master ı var :D
Şaka biyana dikkat et bro benm peder hortum götürmüş dağa aynı hortumdan evin altında da buldular delil olarak kullandılar ama çok uğraşmadılar sanırım sürekli inkar etti 3 ay sonra denetimle saldılar bide yakın zaman da şikayet mevzusu varya bro senn aman dikkat et
Merak etme bro güzel bir yer buldum 3 5 tane atarım :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha **** *** ****** ********* ********** ****** ****** ******** ********* ****** **
  • L Levrekbaz45:
    **** ********* **** ******** *** ***** hahahaha***** ***** ***** ***** ******* ********* *** ****** *** ********** ******* ******** ********** *********
    **** ********* **** ******** *** ***** hahahaha***** ***** ***** ***** ******* ********* *** ****** *** ********** ******* ******** ********** hahahaha**** ********** *** *****
  • L Levrekbaz45:
    **** ****** *** **** hahahaha** **** *** ******* ****** ******* **** ******* hahahaha**
  • L Levrekbaz45:
  • K Krall34:
    hahahahahahahaha
  • K Krall34:
  • K Krall34:
  • L Levrekbaz45:
    *** ** * ***** ******* *** *** ********* **** ****** ** ******** ***** hahahaha***** ******* ********** ****
  • L Levrekbaz45:
    **** ********* ********* *** ** ** **** ********* *** ******** **** hahahaha* ***** *****
  • ax-b ax-b:
    ********** ********** hahahaha ***** ***** hahahaha*
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha ****** hahahaha*
  • K Krall34:
  • L Levrekbaz45:
    ********** ********** hahahaha ***** ***** hahahaha* ** ******** ***** *** ****** **** ******** ********** * ** ***** ********* ******* hahahaha ***** ********* ********* ***** ***** ******* ********** hahahaha* ****** ******* ******* ******* ****** ****** ***** ******** ******* **** ******* ********* ****** ****** *** *** **** **** ****** *****
  • lavrens lavrens:
    ****** **** ******** *** ****** ** ******** ***** *** ****** **** ******** ********** * ** ***** ********* ******* hahahaha ***** ********* ********* ***** ***** ******* ********** hahahaha* ****** ******* ******* ******* ****** ****** ***** ******** ******* **** ******* ********* ****** ****** *** *** **** **** ****** *****
  • lavrens lavrens:
    ** ******** hahahaha
  • L Levrekbaz45:
    ** **** ****** hahahaha*
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha ***** ********* ********* ***** ********** **** *** hahahaha** ****** hahahaha* hahahaha*
  • Y Yer1n7kat6:
    hahahahahahahaha
    Funny1Joint Funny1Joint: ****