9X Tombala SOG Denemesi (30.Gün Güncel Bloom Başladı)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Bestwa 1000pro dostum 2 aydır kullanıyorum gayet başarılı ışık elektrik tüketimi çok az 105w tüketimi var saatlik, bu ışığı kullanarak yaptığım growun da günlüğü var burda bakabilirsin çiçeklerin gelişimine

Kafirimam

Yeni üye
Merhaba, konuyu hortlattım. Konuyu baya bir aradım tam da şuanda yaptigim sistemin aynisi, 6 kök çorbacı attım 38x50x100 kabinim. Bugün 25. Gündeler 4 gün önce topping yapmıştım bugun bir tanesi taşak çıkardı onu ayırdım. Kalan 5 adet hala duruyor boyları seninkilerden kısa nedenini anlamadım. 2 lt saksıdalar biobizz indoor pack veriyorum gübre. 3-4 güne kadar gunisigi torch ledler ile çiçeğe almayı dusunuyorum. Umarım seninki kadar hasat alabilirim :) bütün sorularıma cevap buldum teşekkür ederim. Çiçeğe aldigimda boyu küçük olursa bir problem olur mu?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • S sharkek:
    ***** * ***** **** ********* * ****** *** *** ******** ******* ******* ******** **
    +1
  • Melez Melez:
  • Melez Melez:
  • zero00 zero00:
    **** ******* ****** hahahaha ********** * ***** **** ********* * ****** *** *** ******** ******* ******* ******** **
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** **** ** ****** hahahaha
  • Melez Melez:
    **** **** ** * *** ********* ***** * ***** **** ********* * ****** *** *** ******** ******* ******* ******** **
    +1
  • S sharkek:
  • zero00 zero00:
  • S sharkek:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******** ***** ** ******** ******* *** ****** ******
  • zero00 zero00:
    ***** *** ******** **
  • S sharkek:
    ***** ********* **
  • Melez Melez:
    *** ***** *** hahahaha** ** *** ** **** ******* ********* ******** ******* **** ********
  • Melez Melez:
    *
  • zero00 zero00:
    ***** *** *** **** **** ** ***** ****** **** ******* ***** *** ******* *********
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • Melez Melez:
    Melez Melez: ***** ***** *** ******* **** ******** *** * *** *** *****