9000 tl lik 5 bitki için ışık önerisi

wolferic

Müptezel
@wolferic kullanıcı şikayetlerinin aldığın wattı çekmıyor demesini çok sık duymam dışında bı problemı yok :D ama bu fıyatada bulabılcegı başka yok ıyı olsun derse https://www.gardensgarage.com/horticulture-ls-evo-250w-pro bu olabılır ama tuzlu kaçabılır
ama aynı sitede evo modeli 1000 TL pahalı https://www.elektrozoom.net/king-brite-240w-samsung-lm301h-evo ondan gardens daha uygun kalıyor
fiyatina göre cektigi watt a bakicaz ozaman lm281b yi sevmemin sebebi hem fiyati uygun hemde kaliteli adaptör istemiyor.hemde w basina 0.2 ila 0.4 gram fark fiyatina göre değer ( bence) 2 bar alacagima 4 bar alirim mesela hemde daha fazla alana yayıp isik izdüşümünü arttirirm.

GreenHead

Yeni üye

bu ürün nasıldır dostlar? 5 bitki için

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye

bu ürün nasıldır dostlar? 5 bitki için
Dostum 21 k para vericeksen neden mars hydro fc4800 bakmiyorsun. Gir googleled LED e bak 23 k şuan fiyatı 2 fazla ver adam gibi ışığın olsun kafan rahat olsun

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
Dostum benim attigimla fc4800 arasındaki fark nedir
Dostum Senin attığın ışık demir yığınından başka birşey değil .benim attigim ışıkla arasında ciddi kalite farkı bir karsilastirma yapayım
Mars samsung lm301bcip . Parius Edison cip
Mars 8.8 kg Parius 20 kg
Mars ppf 1347. Parius ppf 883
Mars 2.85 par parius 2.2 par
Tercih senin dostum arada sadece 2 k var ve ışıkların kalitesi çok farklı ben şahsen pariusa bırak 21 k vermeyi 10 k dan 1 TL fazla vermem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** **** *** ***** * ********* hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    ** **** ***** ***** hahahaha* ***** **** ******* ***** ******** ***** ***** ********** ****** **
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ********* ***** ***** ***** ** ********* **** *** * ** *** ****** ** **** ***** ********* hahahaha ***** ******* ***** ******* **
    +1
    ***** ******* ********* ***** **** ** ***** ***** ***** ** ********* **** *** * ** *** ****** ** **** ***** ********* hahahaha ***** ******* ***** ******* **
    *** hahahaha** hahahaha ******** ** **** **** ******* ***** hahahaha** ****** **
    ***** ******* ********** **
    ***** ***** **** *
  • Emmy Emmy:
    ** ********** **** ***** ***** hahahaha* ***** **** ******* ***** ******** ***** ***** ********** ****** **
    +1
  • M merto1835:
    ****** ******* ********** ******* ****** ********* ** hahahaha** ***** hahahaha**
    ********* ****** ***** ********** ***** ******** ***** **
  • M merto1835:
  • M merto1835:
    ** ****** ****** ******* ***** hahahaha**
    ** ****** ********** ***** ******* ********* **** *** ****** ********* hahahaha**
  • M merto1835:
    ******** *** hahahaha** **** ***** ******* ********* **** *** ****** ********* hahahaha**
    +1
    ******* hahahaha* ********* ****** ***** ***** *** *****
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*** ****** ** **** ******** *** ******** ***** *** **** ** ***** ***
  • M merto1835:
    ******** *** ******** ******* ********** ***** ********* ***** ***** ****** *** ****** ******
  • M merto1835:
    ****** ********* hahahaha*** ********* ****** ***** hahahaha*** ****** ** **** ******** *** ******** ***** *** **** ** ***** ***
    M merto1835: ****** ********* hahahaha*** ********* ****** ***** hahahaha*** ****** ** **** ********...