6 adet Torch Ampul 3 Beyaz 3 Sari

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum biliyorun coronadan dolayi herkez gibi sende sikintiya girdin. 1-2 bitki icin nem makinasina bile ihtiyacin yok günde 3-4 kere kabinin icine su püskürt yeter, sana yazdim telefonuna lux ölcer app indir ölctügün mesafeyi ve degeri bana yaz. Indoor isik konsunda prof oldugumu biliyorsun.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Allah kolaylik versin yakinda birde cocugun olacak:):):)

OttoMan347

√SEFİR√
Dostum biliyorun coronadan dolayi herkez gibi sende sikintiya girdin. 1-2 bitki icin nem makinasina bile ihtiyacin yok günde 3-4 kere kabinin icine su püskürt yeter, sana yazdim telefonuna lux ölcer app indir ölctügün mesafeyi ve degeri bana yaz. Indoor isik konsunda prof oldugumu biliyorsun.
Biliyorum abi hediye gelecek zaten eski makinesini verecek arkadaş kabini kurayım coco bakacam senle paslaşacaz abi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Güzel dostum benim coco da yap gübre senden benimde tabiki tavsiyelerim olcak o isikla sana enaz 100 gr aldiracagim.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bir an önce nohut ve yesil mercimek ek balkona :) Indoorcunu outdoor ustasina yaptigi öneriye bak :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tohumu coco da direk patlat, calmag yap evde hazir olsun, coco da calmag siz olmaz, sadece coco yeter sana, masraf etme perlit su bu.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
@Ottaman bu parayi ayarlayabilirsen altta gönderdigim linkten bir mavi birde kirmizi al, en ufakalarindan

OttoMan347

√SEFİR√
@Ottaman bu parayi ayarlayabilirsen altta gönderdigim linkten bir mavi birde kirmizi al, en ufakalarindan
Bunlar neden abi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bu boyalarin cok kücük siseleride var arastir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ***** ******* ********* *** ********* ******** **** hahahaha* ***** ***** **** ***** *** ***** hahahaha***** ****** ***** hahahaha** ******* ** hahahaha* ******** ****** hahahaha***** hahahaha* ***** ****** hahahaha** hahahaha********* **** ***** ***** ********** hahahaha**** ******* ** ******** ****** *****
    ******** ****** ******* ****** ** ********* *
    ******* ****** ****** **** *
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ****** hahahaha* ****** ******* hahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha ** *** ****** **********
    **** ****** hahahaha***
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • needrich10 needrich10:
    ******** **** hahahaha* hahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* hahahaha ** ********** **********
  • K Keyifcihtiyar:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
    *** ******** **** hahahaha* hahahaha**
  • K Keyifcihtiyar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****** hahahaha ** ****** ******* ****** ********** **** ** ***** *** **** hahahaha ****** ** ****** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ** ****** ****** ******* ***** ** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****** hahahaha ** ****** ******* ****** ********** **** ** ***** *** **** hahahaha ****** ** ****** *******
  • needrich10 needrich10:
    needrich10 needrich10: ********** *******