6 adet Torch Ampul 3 Beyaz 3 Sari

Merhaba kankalar elimdeki imkan bu torch ampuller 6 Adet elimde var kızlar suan outtoorda veg dönemi bitince bu ışıkların altına koyucam kabine sizce rahat buyurlermi 2 Adet auto bitkim ? Yapıp yetiştiren varsa bana bilgi verir mi . Hasat alan kişiler yazsin torch ampulle .

Tsk ederim verdiğiniz bilgi için 4 e çıkarıyorum ampulleri yarin allah razi olsun . Yani 100 gram alabilirim bir bitkiden ?

OttoMan347

√SEFİR√
Acemi için auto bitki başı hiç sanmam kanka inşallah fazlasını alırsın ama zor yani. Sana tavsiyem istersen dinlersin bro. Gr işine hiç kafayı takma satıcı değilsen. Kaç gr içmiştin ne önemi var. Elinden ne geliyorsa yap, çıkan sonucu öp sigara yap ;)

Degilmi doğru diyosun kanka bu kadar takmaya değmez. Ne çıkarsa allaha şükür ama insan en iyisini istiyor o yuzden kafaya takıyorum. Inşallah zamanla daha güzel bir kabın kurarım . Bunada şükür

Eimal

Müptezel
Acemi için auto bitki başı hiç sanmam kanka inşallah fazlasını alırsın ama zor yani. Sana tavsiyem istersen dinlersin bro. Gr işine hiç kafayı takma satıcı değilsen. Kaç gr içmiştin ne önemi var. Elinden ne geliyorsa yap, çıkan sonucu öp sigara yap ;)
Kanka, nem 60-65lere çıkardım sinekler görmeye başladım. Haftada 1-2 canna cure ve neem oil kullanıyorum. Sinekler zarar verirmi bitkiye?

OttoMan347

√SEFİR√
Degilmi doğru diyosun kanka bu kadar takmaya değmez. Ne çıkarsa allaha şükür ama insan en iyisini istiyor o yuzden kafaya takıyorum. Inşallah zamanla daha güzel bir kabın kurarım . Bunada şükür
Sen tecrübe edin önce sonra neler yapabiliyorum acaba diye kontrol eder tartarsın kanka şimdilik takılmana gerek işine odaklan :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam dostum yap, ben sana olucagini yazdim. Alacagin hasat torpacidan bin kat daha iyidir. En azindan telefonuna bir lux ölcer app indir, isigi ölc ve bana danis lütfen. Seni seviyorum:) bol dumanin olsun istiyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ******* **** ********** *** *** ******** ****** ******** *** ***** *** ******* ******** ******** ***** ***** ******** ****** *** ******* **** *** ********* hahahaha*** ** ***** ****** ******* ******
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** hahahaha ***** *** hahahaha ****** **** ********** *** **** hahahaha*** **** ********** *** *** ******** ****** ********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******** ******** ** ***** ***** ***** **** ** ***** ******** ***** ******* hahahaha ** ***** ****** ******** **** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******** **** ****** ******* ****** **
    +1
    ****** ********* **** hahahaha ***** ** ****** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    *** ******** *** **** ***** **** ***** ****** **
    +1
    ******** ***** ******** *** **** ***** **** ***** ****** **
    +1
    **** *** ***** ** *** ******* ***** **** hahahaha*** ***
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1
    ***** ***** ****** *** ***** ** *** ******* ***** **** hahahaha*** ***
  • Emmy Emmy:
    ********** *** ********** hahahaha ***** ******* ********* *** *** ***** hahahaha***
    +1
    +2
    ** ******** ****** ***** ******* ***** **
    +1
    ********* ***** **** ******** ****** ***** **
    +1
    ********* ******** **
    ***** ******* *** **** ***** *** ****** ** ********** ***** ******* ******* ***** ***** *********
    ***** **** ********** ******** ***** ******** **** ***** **
    ***** hahahaha*** ****
    ***** hahahaha** ******* ***** ***** hahahaha ******* ********** hahahaha**
    **** hahahaha ****
    ********* ***** hahahaha ****** ******
    hahahaha*