2x Auto Super Lemon Haze OG / 92.GÜN HASAT

Nahita

Üye
Dostum cicegin kacinci haftasindasin, PK hasattan 3 hafta önce 1 hafta verilmeli, umarm herseyi gübre semasina göre yapiyorsundur, süper kizlarin var, masallah.

Takip ettiğim şema sizinde paylaştığınız şema gübre seçimi konusunda ki. Çiçeklerle çok oynadım ben çiçeğe 40.gün civarında girdi veg dönemi 5-6 hafta sürdü.

Bana göre çiçeğin 4-5 haftası arasındayız. Pk 13/14 ü üç hafta veren şemalar vardı sulama yaptım az içti hemen kurudu aynı hafta içinde tekrar sulama yapınca pk13/14de ekledim.

Nahita

Üye
Ana dal çok sertleşmiş, hafifce ezdim yatırdım ama dış kabuğu şerit şeklinde soyuldu. Üst taraftan ana dalı tutturdum kırdığım yeri sardım çiçeğin neresindeyse sonunda yaptım ne sonuç verecek merakla bekliyorum keşke çok önce yapsaymışım.

C

Canna

Guest
Dostum resmi büyütüp trikomlara yakindan bakamiyorum, dikkat et seker yapraklari degil sömeklerdeki trikomlara bakacaksin, gönderdigim linke bak.

C

Canna

Guest
Ana dal çok sertleşmiş, hafifce ezdim yatırdım ama dış kabuğu şerit şeklinde soyuldu. Üst taraftan ana dalı tutturdum kırdığım yeri sardım çiçeğin neresindeyse sonunda yaptım ne sonuç verecek merakla bekliyorum keşke çok önce yapsaymışım.
Iyi sardiysan tekrar kaynar merak etme, tekrar kanayinca super crop gibi dal güclenir dolayisi ile sömeklar daha büyük olur.

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Dumanın bol olur böyle hep inşallah, sabitleyeceğim aparat yeni geldi bu gün kıyım var çiçeklenmenin ortasındayım ama yine de yapacağım.

Darısı bana kendi sigaramı hiç içmedim ilk olacak benimde
Eyvallah kanka sağol
İlk grow için çiçeklerin çok başarılı bence kanka, iki çiçekten 100-150gr hasat rahat alacaksın daha da iyi growlar yapacağına eminim

Nahita

Üye
Dostum resmi büyütüp trikomlara yakindan bakamiyorum, dikkat et seker yapraklari degil sömeklerdeki trikomlara bakacaksin, gönderdigim linke bak.

Mikroskop denemek için çekmiştim öylesine. Konunuzu daha önce okudum mikroskop alınca açıp tekrar okudum :) dediğiniz şekilde bakacağım

Nahita

Üye
Iyi sardiysan tekrar kaynar merak etme, tekrar kanayinca super crop gibi dal güclenir dolayisi ile sömeklar daha büyük olur.
Ağaç çok dayanıklı topluyor gerçekten ona şüphem yok ama auto bitkiye aşırı fazla stres yaşattım sömekler güzel tatlı duruyor ama şişnedi. Son 3 hafta tabloya göre bu süre ağır streslerden ötürü uzayıp çiçek kendini toplayıp sömekleri şişirir mi kaybım sadece zaman mı olur?

Nahita

Üye
Eyvallah kanka sağol
İlk grow için çiçeklerin çok başarılı bence kanka, iki çiçekten 100-150gr hasat rahat alacaksın daha da iyi growlar yapacağına eminim

Güzel dileklerin için sağol kanka gramaj olarak bir sabah hedef koymadım, harika bir hobi olarak ilerliyor. Kabinin son şeklinden sonra altta kalan hiç ışık almayan 3 dal kestirdim gözüme. 2 si mefta oldu bir mutlu etti :) kendi mahsülün gibisi yok dışarıda içine ne koyuyorlar kimbilir :D

Nahita

Üye
Kızların son durumu fotoğrafları çekmeden hemen önce iki saksı toplam 7.5/8lt sulama yaptım çiçeğin son 2 haftası şemaya göre çok stres yaşadı kızlar. Doğru zamanda kesim için tricom takibine başlıyorum.

Son şeklinden sonra altta hiç ışık almayan küçük yan dallardan tırtık attım hafif yoruyor ama sohbet muhabbetide süper son halini çok merak ediyorum.

C

Canna

Guest
Gayet güzel .1 resimde kirdigin dalin kabugu yirtilmis gibi gördüm, eger kabuk yirtiksa oarayi hava almiacak bir sekilde nalon torbadan serit halinde kestigin bir bantla sar.

Nahita

Üye
Gayet güzel .1 resimde kirdigin dalin kabugu yirtilmis gibi gördüm, eger kabuk yirtiksa oarayi hava almiacak bir sekilde nalon torbadan serit halinde kestigin bir bantla sar.

Bağlıydı üstad kaynadı diye çıkardım ama tüm açık yaralar kapanmadan çıkarmıyoruz sanırım birşey daha öğrendim :)

Üstadım size bir sorum var. Şemalar vs çiçeklenme 8 hafta deniyor hep ben çok stres yaşattım kızlara bu sürenin uzaması beni üzmez. Tricom takibi yapıp ona göre hasat edeceğim zaten ama sömekler bir küçük kaldı 10-15 gün içinde bir kadar şişebilir bilemedim :)

C

Canna

Guest
Bağlıydı üstad kaynadı diye çıkardım ama tüm açık yaralar kapanmadan çıkarmıyoruz sanırım birşey daha öğrendim :)

Üstadım size bir sorum var. Şemalar vs çiçeklenme 8 hafta deniyor hep ben çok stres yaşattım kızlara bu sürenin uzaması beni üzmez. Tricom takibi yapıp ona göre hasat edeceğim zaten ama sömekler bir küçük kaldı 10-15 gün içinde bir kadar şişebilir bilemedim :)
Dostum sömekler son 2 hafta icinde %30 kadar daha siser, ver isigi ve cicek gübresini, su anda en gerekli iki faktör sömeklerin sismesi icin, indir isigi, yaklastir bitkilerine 5 cm kadar baktin üst yapraklar yanlardan yukari kalkiyor, isik fazla gelyior demektir, yok yapraklar hala düz ise gene indir 2-3 cm isigi, taki yapraklar hafiften yukari dogru kalkana kadar, sonra tekrar bir önceki mesafeye alirsin.Yapraklar yanlardan yukari dogru kalkinca.

Nahita

Üye
Dostum sömekler son 2 hafta icinde %30 kadar daha siser, ver isigi ve cicek gübresini, su anda en gerekli iki faktör sömeklerin sismesi icin, indir isigi, yaklastir bitkilerine 5 cm kadar baktin üst yapraklar yanlardan yukari kalkiyor, isik fazla gelyior demektir, yok yapraklar hala düz ise gene indir 2-3 cm isigi, taki yapraklar hafiften yukari dogru kalkana kadar, sonra tekrar bir önceki mesafeye alirsin.Yapraklar yanlardan yukari dogru kalkinca.
Işığı sabitledim çiçekler çok uzayınca mesafe ile oynayamıyorum sabit 40-50 cm kadar mesafe ayarladım. Uzun dallara supercrops vs uyguladım. Önceden dimmeri %50'yi geçemiyordum yavaştan %65-70 kadar çıktım. Terra flores boost cannyzym ve çok az rhiztonic ile beslemeye devam ediyorum. Boost ve cannyzym 3 sulama yapacak kadar var. CANNA gübrelerinden çok memnum kaldım AN çok duyuyorum merak ediyorum ama diğer growda CANNA kullanacağım. Sizin özel alanınız cocoda yetiştirmek istiyorum daha güzel bi hobi olacak benim için.

Ajdar

Yeni üye
selam Nahita

başından beri okudum ve umarım istediğin gibi hasat alırsın. biraz sanki ilk growun heyecanıyla çok oynamışsın kızlarla ama kızların da maşallahı var.

koku çok oluyor mu diye soracağım sana. filtren vb efektif çalışıyor mu?

şimdiden güzel hasatlar diliyorum.

C

Canna

Guest
Işığı sabitledim çiçekler çok uzayınca mesafe ile oynayamıyorum sabit 40-50 cm kadar mesafe ayarladım. Uzun dallara supercrops vs uyguladım. Önceden dimmeri %50'yi geçemiyordum yavaştan %65-70 kadar çıktım. Terra flores boost cannyzym ve çok az rhiztonic ile beslemeye devam ediyorum. Boost ve cannyzym 3 sulama yapacak kadar var. CANNA gübrelerinden çok memnum kaldım AN çok duyuyorum merak ediyorum ama diğer growda CANNA kullanacağım. Sizin özel alanınız cocoda yetiştirmek istiyorum daha güzel bi hobi olacak benim için.

C

Canna

Guest
Dostum canna cok iyi bir gübredir hatta bence en iyisi, Isigi yazdigim gibi ayarla, boostu 1 lt ye 4 ml e cikart, ama isigi yükseltmez isen verdigin gübreler ise yaramaz.

Nahita

Üye
selam Nahita

başından beri okudum ve umarım istediğin gibi hasat alırsın. biraz sanki ilk growun heyecanıyla çok oynamışsın kızlarla ama kızların da maşallahı var.

koku çok oluyor mu diye soracağım sana. filtren vb efektif çalışıyor mu?

şimdiden güzel hasatlar diliyorum.

Growsan filtre kullanıyorum odayı sürekli havalandıramadığım için hafif koku oluyor. Kötü bir ürün değil ama diğer grow dr karbon alırım.

İyi dileklerin için teşekkürler evet tam dediğin gibi ilk heyecan çok oynaş :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ****** hahahaha***** *** **** ****** ** ********* ********** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** ********** *** hahahaha ****** ******* **** ***** ****** *** *** *** ***** ***** hahahaha** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ** ******* *** ********* ********* ***** ***** **** hahahaha* ***** ******* *** ****** ********* *** *** *** ***** ***** hahahaha** **
    *** ****** ***** ** ********** ***** ***** ** ******* *** ********* ********* ***** ***** **** hahahaha* ***** ******* *** ****** *********
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ****** ** hahahaha* ***** * *******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ****** *** hahahaha****** ****** *
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha**** ** ******* ********* *********
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* **** *** ******* hahahaha** ***** * ****** hahahaha ***** ******* ****** ** *********
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ****** ***** ****** ****** ***** ****** ** ** ** ******** *** hahahaha****** ****** *
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** ****** ****** ****** hahahaha *** *** *** * ******** ****
    hahahahahahahaha
    ****** hahahaha** ** *** *
    NewGardener NewGardener: ****** hahahaha** ** *** *