2x Auto Super Lemon Haze OG / 92.GÜN HASAT

Nahita

Üye
Sessiz fan aldım ultra sıfır sessiz değil ama kapısını hafif kapatınca bile sesi gelmiyor yan odaya. Giriş fanım çok daha sesli.

Odaya temiz hava giriş çıkışı (pencefe hafif sürekli atalı) sağlayınca koku çok çok hafif oluyor. Sıfır koku asla diyemem ama işimi görüyor. Sessiz fanımla Dr karbonun filtre kullanabiliyorsam ömrüm bitince değişirim.

@Raffi42

higthead

Jolly Green
Sessiz fan aldım ultra sıfır sessiz değil ama kapısını hafif kapatınca bile sesi gelmiyor yan odaya. Giriş fanım çok daha sesli.

Odaya temiz hava giriş çıkışı (pencefe hafif sürekli atalı) sağlayınca koku çok çok hafif oluyor. Sıfır koku asla diyemem ama işimi görüyor. Sessiz fanımla Dr karbonun filtre kullanabiliyorsam ömrüm bitince değişirim.

@Raffi42

Dostum odanın ıcıne verılen cıkıs fanı pencerenız nekadar acık olursa olsun. direk dısarı vermedıgınız surece:

mesela odanın ıcıne verılen cıkıs fanın hava kanalı yuzde 00000.1 koku molekulu bırakır bu kokuyu sız alamazssınız kımse alamaz ama sureklı hava odanın ıcınde bırıkecegı ıcın bu yuzde 00000.1 koku molekulu zamanla oda ıcınde sureklı artıcaktır orneklemek gerekırse 00000.2 00000.5 0000.100 gıbı buda belli bır sevıyeye gelınce sıze kokuyormus gıbı gelıcek amaaa cıkıs fanını pencerenın dıbınde tutup dısarıdakı hava ıle bırlestırırsenız 00000.1 olan koku molekulu hava ıle bırlesınce sıfırlanıcaktı buda temız hava molekulu pıs koku hava molekulunu bastırdıgı ıcın.

Siz siz olun cıkıs fanınızın hava kanalını pencereden veya baska yerden dısarı verın.

Bu pencere aparatı ıle gızleyebılırsınız panjurunuzda varsa ındırın bıraz missssss.

Nahita

Üye
Dostum odanın ıcıne verılen cıkıs fanı pencerenız nekadar acık olursa olsun. direk dısarı vermedıgınız surece:

mesela odanın ıcıne verılen cıkıs fanın hava kanalı yuzde 00000.1 koku molekulu bırakır bu kokuyu sız alamazssınız kımse alamaz ama sureklı hava odanın ıcınde bırıkecegı ıcın bu yuzde 00000.1 koku molekulu zamanla oda ıcınde sureklı artıcaktır orneklemek gerekırse 00000.2 00000.5 0000.100 gıbı buda belli bır sevıyeye gelınce sıze kokuyormus gıbı gelıcek amaaa cıkıs fanını pencerenın dıbınde tutup dısarıdakı hava ıle bırlestırırsenız 00000.1 olan koku molekulu hava ıle bırlesınce sıfırlanıcaktı buda temız hava molekulu pıs koku hava molekulunu bastırdıgı ıcın.

Siz siz olun cıkıs fanınızın hava kanalını pencereden veya baska yerden dısarı verın.

Bu pencere aparatı ıle gızleyebılırsınız panjurunuzda varsa ındırın bıraz missssss.

Dolabın üzerinde çıkış fanım, odanın içimi sirküle ettiği için hafif koku oluyor, kafamda ki acabaları uzun uzun anlattığınız için teşekkür ediyorum :) hiçbir soru işareti kalmadı havalandırma ile ilgili

Tricom takibi yapıyorum foto ekleyeceğim bir saate sanırım sonuna geldik grow un

Nahita

Üye
@Canna @TheGodfather47 @die4u @Kanka @AwaKe4 @higthead @MalrukLord

Ne zamana flush atmalıyım. Son sulamak gübreli full dozdu 1 gün sonra toprağım kurur. Sadece flores gübrem var diğerleri bitti rhizotonic ve atami calmagim kaldı.

Yarın gübreli sulama mı yapayım?

Dinlendirilmiş ph ayarlı keçi boynuzu pekmezli su mu vereyim boş

Flush zamanı gelmiş mi, ilk grow anlayamadım. Rakı beyazı dediğimiz renk bayağı var ama amber yok hiç.

50cm %80 dimmer harves pro master rb 420

50-60 nem 22-26 derece son günlerde kabin ısısı artı tüm grow 20-22 derece sürmüştü.

Giriş fsnı ve çiçeklerin alt kısmına vuran bir fanım aktif.

Kafalarını çıkaedıklarınsan itibaren 82.gün fam şu dakikalarda doluyor

-------------------------------------------------------------

higthead

Jolly Green
Bloom tam kaçıncı gündesin. 12-12 zamanından? ve somege oturma zamanın (ustten baktıgında en tepedeki pıstıllerın cok oldugu zaman)? auto photo?

Trıkomlar şuan rakı gıbı ama ıclerını goremedıgım ıcın bırsey dıyemıyorum. Sen mıkroskopla baktıgında cok seffaf gormuyorsan okydır.

Nahita

Üye
Bloom tam kaçıncı gündesin. 12-12 zamanından? ve somege oturma zamanın (ustten baktıgında en tepedeki pıstıllerın cok oldugu zaman)? auto photo?

Trıkomlar şuan rakı gıbı ama ıclerını goremedıgım ıcın bırsey dıyemıyorum. Sen mıkroskopla baktıgında cok seffaf gormuyorsan okydır.

40-42.gün civarı çiçeğe girdi

Auto bitki

24/0 devam ettim çiçeğin 2.haftasından beri 20/4

Şeffaf olanlarda var alt sömeklerde ama üst sömekler sanki hep beyaz gibi geliyor

higthead

Jolly Green
total 82. gundesın 40. gunde cıcege gırdı desen bloom un 42. gundesın daha 15 gunun daha var. bloom un 55 ıle 65 gun arası hasat zamanı trıkomları ıyı takıp et.extrem durumlarda bu sure uzar.

onundekı sulama ne zaman?

Nahita

Üye
total 82. gundesın 40. gunde cıcege gırdı desen bloom un 42. gundesın daha 15 gunun daha var. bloom un 55 ıle 65 gun arası hasat zamanı trıkomları ıyı takıp et.extrem durumlarda bu sure uzar.

Yarın akşama kurur ertesi sabah ışık yanınca sulama yaparım

higthead

Jolly Green
persembe sulaman var ıse gubrelı gıt 44. gun sulaman yanı. 3-4 gune kuruyor desen 48. gun tekrar sulaman var desek flawles fhnıs tarzı arındırıcın varsa 48. gun teklrar gubrelı gıt. yok ise kecıboynuzlu flushını at. flush 5 gunde kurusa desek 53. gunde kurur. trıkomlara gore tekrar kecıboynuzlu alttan akıtmalı sulama yaparsın ama trıkomlar oky ıse karanlıga alırsın 3-4 gun.

Yazdıgım tamamen senın trıkomlarına gore degısır dostum trıkomlara ıyı odaklan 50. gunden sonra

Nahita

Üye
persembe sulaman var ıse gubrelı gıt 44. gun sulaman yanı. 3-4 gune kuruyor desen 48. gun tekrar sulaman var desek flawles fhnıs tarzı arındırıcın varsa 48. gun teklrar gubrelı gıt. yok ise kecıboynuzlu flushını at. flush 5 gunde kurusa desek 53. gunde kurur. trıkomlara gore tekrar kecıboynuzlu alttan akıtmalı sulama yaparsın ama trıkomlar oky ıse karanlıga alırsın 3-4 gun.

Yazdıgım tamamen senın trıkomlarına gore degısır dostum trıkomlara ıyı odaklan 50. gunden sonra
Boost ve cannyzm bitti kalan gübreleri takvimine göre veriyorum floresi

Ü

Üye silindi 14596

Guest
yok güzel kanka beğendim bendede vardı aynı ürün böyle bi foto çekemedim :D

HaRMaN:)

Üye

Üstad bu tüm autolar için mi geçerli bende auto bakıyorum aldığım tohumları aldığım yerde toplam hasat süresi 10-11 hafta yazıyor bugün 78. Gündeyiz bir haftadır keçiboynuzu pekmezli su veriyorum sadece ph ayarlayıp. Hasat etmeyi düşünüyorum ama ham bi koku var kesip baktığım sömeklerde sanki salatalık gibi kokuyor sence daha ne kadar beklemeliyim

higthead

Jolly Green
Dostum bıtkının trıkomlarına bakarak hareket edıceksın 50.gune yakın trıkomları takıp edersın rakı kıvamı cok ıse 55-65 arası kesersın dahada bekleyıp olgunlastırabılırsın ama cok amber gormek maffeder.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1