1x Cristal Meth 2x Gorilla Cookies ( HASAT ZAMANI)

IMG_20210215_210950_305.jpgIMG_20210215_210947_593.jpgIMG_20210215_210945_711.jpgIMG_20210215_210943_720.jpgIMG_20210215_210938_147.jpg

Çiçeklenmenin 1. Haftasından ve 40. Günden merhaba. İyi haber tricome başladı yapraklarda bile gözle görülür var . Pek anlamam ama 40.güne göre bir önceki hasatıma göre çok daha hızlı gördüm. Kötü haber yapraklarda pençeleşme var . Yukarı doğru sivri sivri uçları oldu . Her yaprakta değil ama bazıları öyle

Her bir yapraktan ayrı ayrı sağlık fışkırıyor, o ne güzel yeşildir öyle. Sıcaklık stresi pençeleşme yapıyor diyemem, haddim değil:) Hani öyle bir şey varsa bile harikalar şu an. Ellere sağlık!
Çook teşekkür ederim . Modumu yükselttik valla . Bende pek deneyimli sayılmam . Sadece 1 kez 2 kök hasat ettim . Bir öncekine göre yaptığım hataları yapmıyorum o ayrı . Ama yinede işin başındayım daha . Görüşlerin için sağol motive ettin beni

AutoMata

Yeni üye
Çook teşekkür ederim . Modumu yükselttik valla . Bende pek deneyimli sayılmam . Sadece 1 kez 2 kök hasat ettim . Bir öncekine göre yaptığım hataları yapmıyorum o ayrı . Ama yinede işin başındayım daha . Görüşlerin için sağol motive ettin beni
Ne demek üstad, kapmışsın işi. Ben auto micro takılıyordum, 3 hasat sonra çok uzun bir ara verdim ve tekrar başladım. Şu aşamada öyle yeşillerim olsa bayrağı asarım kesin:) Bitkilerin sağlıklı, kitap gibi okunuyor çok bariz. Kolaylar gele bro.

Ne demek üstad, kapmışsın işi. Ben auto micro takılıyordum, 3 hasat sonra çok uzun bir ara verdim ve tekrar başladım. Şu aşamada öyle yeşillerim olsa bayrağı asarım kesin:) Bitkilerin sağlıklı, kitap gibi okunuyor çok bariz. Kolaylar gele bro.
Sağolasın müdür . Micro bende denemek istiyorum. Kısmetse 1 hasat daha alacağım bu şekilde . Sonra micro deneyeceğim

Aguş

Doktor
Güzel gidiyor eline sağlık altlardan biraz daha al bence ışık görmez gibime geliyor onlar pençeleşme azot fazlalığından gibi gübre takvimin nasıl

Güzel gidiyor eline sağlık altlardan biraz daha al bence ışık görmez gibime geliyor onlar pençeleşme azot fazlalığından gibi gübre takvimin nasıl
Dikkatlice baktım şuanki şekilde %80 i rahat ışık alıyor %20 si kısmi ışık alıyor . Çok az alsa kesecektik ama emin olamadım azda olsa alıyor diye . Tamamdır altlardan biraz daha budama yapacağım. Tarantula an nin etkisi sanırım . Açıklamasında daha fazla kol daha fazla yan dal vs yazıyordu . Ondan mı oldu anlamadım her yeri pistilli . Kafam ondan karıştı budamada . Ama kes diyorsan keserim .
Çiçeklenmeye gireli 1 hafta oldu . İlk sulamada blooma geçmiştim. Sonra fikir değiştirdim sadece 1 kez bloom kullandım . Sonra grow ab ye tekrar döndüm . Belki onun etkisidir . İnternette yazılan gübrelerin yarısından azını çeyreğinden fazlasını veriyorum . Litre başına 2 ml tarantula , voodo , pirhamna , carboload , big bud , bud candy ver diyor . Ben hepsini litre başı 1 ml den biraz az veriyorum . 0.85 gibi herhalde. Bloom ab litre başına 2 ml verdim 1 kez . Sonra değiştirdim grow litre başına 2 ml verdim

Aguş

Doktor
Tarantula , voodo , pirhana , carboload , big bud , bud candy 1 Ml ver her sulamada big bud a bloom 2. haftadan sonra başla
Bloom a geçebilirsin artık 0.5 ML Grow 1.5ML Bloom ver 2. haftadan sonra Grow kes 2 ML Bloom ver

Tarantula , voodo , pirhana , carboload , big bud , bud candy 1 Ml ver her sulamada big bud a bloom 2. haftadan sonra başla
Bloom a geçebilirsin artık 0.5 ML Grow 1.5ML Bloom ver 2. haftadan sonra Grow kes 2 ML Bloom ver
Belkide big buddan dolayı oldu pençeleşme o zaman . Eğer içinde azot varsa tabi . Tamamdır öyle sulayacağım yarın

buRROCK

Üye
Paranoya oldum hata arayıp duruyorum . Başına oturup ağır indica sigara içmiş gibi kitlenip kalıyorum hata arıyorum. Güzel yorumlar çok mutlu ediyor . Teşekkür ederim güzel görüşün için kral, cansın
knkam 3 yıldır falan kendim icin yetiştiriyorum. ben bir sorun göremedim. eğer benden daha tecrübeli olan varsa söyler zaten. :) Ayrıca icin rahat olsun bence kızlara çok iyi bakıyorsun.

IMG_20210220_134529_729.jpgIMG_20210220_134531_208.jpgIMG_20210220_134533_207.jpgIMG_20210220_134534_625.jpgIMG_20210220_134536_337.jpg
Çiçeklenme 2. Hafta ortası. Total 45.günlük oldular . Led ile arasında 10 15 cm var kızların . Ledi yukarı çekiyim mi? Çok mu yakın? Uzadı da uzadı valla anlamadım bende

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********