1x Cristal Meth 2x Gorilla Cookies ( HASAT ZAMANI)

IMG_20210207_135038_579.jpgIMG_20210207_135040_988.jpgIMG_20210207_135041_956.jpgIMG_20210207_135044_602.jpg
32.günden merhaba . Akşam yatıyorum, sabah kalkıyorum gözle görülür büyük boy farkı oluyor. Acaba çiçeklenmeye mi girdi ya da girmeye mi hazırlanıyor ? Yakın çekim olan cristal meth

Kanka ellere sağlık, çok iyi görünüyorlar. 80x80 e 3 tane sığdırmışsın, kaç litrelik saksı diye sorsam? Bende daha küçük bir kabin var iki tane öyle sığdırabilirmiyim diye merak ettim şimdi.
19 litre saksılar kankam . Ama 16 17 litresini doldurdum . Teşekkür ederim darısı başına kankam . Bir önceki hasatta 2 kök yapmıştım . Yarısı boş kalmıştı en az. Bende o yüzden 4 mü yapsam 3 mü diyordum. Bir önceki sponsordandı. Allahtan 4 tane dikmemişim . Boyutları aynı olur andım ama 2 katı yer kaplıyor . 3 tane zor sığacak .

AutoMata

Yeni üye
19 litre saksılar kankam . Ama 16 17 litresini doldurdum . Teşekkür ederim darısı başına kankam . Bir önceki hasatta 2 kök yapmıştım . Yarısı boş kalmıştı en az. Bende o yüzden 4 mü yapsam 3 mü diyordum. Bir önceki sponsordandı. Allahtan 4 tane dikmemişim . Boyutları aynı olur andım ama 2 katı yer kaplıyor . 3 tane zor sığacak .
Anladım kanka çok sağol cevap için. Evet 4 sıkışırmış baya oraya. Hasatın bol ola diyelim:)

Kanka

Administrator
Yönetici
ben kullanırdım dıyorum kullanmalısın demıyorum ama bloomun ılk 3-4 haftası aşırı besın ıhtıyacı olcak bırden kesmek bıraz sıkıntılı olabılır yarımar dozda olsa verırdım ben

ben kullanırdım dıyorum kullanmalısın demıyorum ama bloomun ılk 3-4 haftası aşırı besın ıhtıyacı olcak bırden kesmek bıraz sıkıntılı olabılır yarımar dozda olsa verırdım ben
Peki ilk 1 hafta şuanki şekil grow devam etsem . Sonraki hafta yarım doz grow yarım doz Bloom versem . Son hafta Bloom a geçsem olabiliyor mu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
  • A ax-b:
    **** ***** *** **
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
    ***** **** *** ******* *** ****** ** ***** **** ***** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha ****** ****** ******** ******* ***** hahahaha
  • D despotdes:
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
  • kkush kkush:
  • Mordecai Mordecai:
  • kkush kkush:
    +1
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha*********
  • D despotdes:
    ***** **** ****** **** ** ******* ****** ***** ****** hahahaha* ********* ******
  • kkush kkush:
    ****** **** *** ** ** **** hahahaha*
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    kkush kkush: ***** ** ****** ******** ** ********