İlk Sponsor Alışverişi Anlık

Ü

Üye silindi 24264

Guest
abi fikir degistirme platformu degilmi bura begenen olur sponsoru begenmeyen olur, begenmeyip soyleyince ama herkesin agzina siciliyor bide troll demek yokmu hepsine anlamiyorum. sen begeniyosan ne guzel kullanmaya devam et bos bok atanda gormedim ben hic siz gorduyseniz bilmiyorum ama verdikleri servisten memnun kalmayan herkese laf atinca ne geciyor elinize :D sizemi veriyolar parasini bu kadar fanboy olup dik dusunmeyin allah askina hepimiz ayni seyin pesindeyiz

higthead

Jolly Green
Brolar boşuna tartışmayın memnun olan alır olmayan almaz kimse kimseyi zorlamıyor.Şöyle bir durumda memnun olmayanlar hala sponsorlardan alışveriş yapıyor. Almak isteyen alır almak istemeyen almaz olay bu. Geç veya erken elinize ulaştımı ulaştı sorun yok.

Memnun olmayanlar başka seçeneğiniz varsa gidin ordan halledin.Herşeyin yolu yordamı var aldığınız şey normal deil bırakında hem süreç olsun hem tedarik olsun ufak tefek sorunlar olsun.

Ü

Üye silindi 23498

Guest
abi fikir degistirme platformu degilmi bura begenen olur sponsoru begenmeyen olur, begenmeyip soyleyince ama herkesin agzina siciliyor bide troll demek yokmu hepsine anlamiyorum. sen begeniyosan ne guzel kullanmaya devam et bos bok atanda gormedim ben hic siz gorduyseniz bilmiyorum ama verdikleri servisten memnun kalmayan herkese laf atinca ne geciyor elinize :D sizemi veriyolar parasini bu kadar fanboy olup dik dusunmeyin allah askina hepimiz ayni seyin pesindeyiz
Kanka burdaki insanların derdi ihtiyaç olduğu zaman karşısında muhattap bulmak. Kimse kimseyi savunmuyor. Sadece türkiyeye banka açtırmak için mücadele vermişler üş beş trol yüzünden(size demiyorum) kaybetmek istemiyorlar gayette doğal bu. Bende şahsen kaybetmek istemem. İşin güzel tarafı genetik tohum buluyor olabilmek. İşin zor tarafını biz değil banka ve çalışanları yapıyor. Bizim almadığınız riski alıp satış yapıyorlar. Resmi olmayan bir şekilde hemde. Çorbacı tohumu paketleyipte göndermiyorlar dahası.. risk hizmet hepsi bir arada biraz zahmetlidir diye düşünüyorum

higthead

Jolly Green
Kanka burdaki insanların derdi ihtiyaç olduğu zaman karşısında muhattap bulmak. Kimse kimseyi savunmuyor. Sadece türkiyeye banka açtırmak için mücadele vermişler üş beş trol yüzünden(size demiyorum) kaybetmek istemiyorlar gayette doğal bu. Bende şahsen kaybetmek istemem. İşin güzel tarafı genetik tohum buluyor olabilmek. İşin zor tarafını biz değil banka ve çalışanları yapıyor. Bizim almadığınız riski alıp satış yapıyorlar. Resmi olmayan bir şekilde hemde. Çorbacı tohumu paketleyipte göndermiyorlar dahası.. risk hizmet hepsi bir arada biraz zahmetlidir diye düşünüyorum

İşte bunu düşünen yok kanka.Para verdik ürünüm gelsin derdindeler.Ya normal bir ürün almıyorsunuz aksilikler tabikide olucak. İşin arka tarafını kimse düşünmez düşünmelerinide beklemiyorum çünkü insan oğlu bu.

Ben sponsorların yerinde olucam 2 ay ürünleri yoka düşürürüm.Millet alamasın işte ozaman kıymete biner.Millet 10 gün deil 50 gün bekler yeterki gelsin diye.

Ü

Üye silindi 24264

Guest
abi ben cok banka tecrubem oldu cok seed hub kullandim sponsor kadar ugrastiran problem yasatan olmadi hic servislerini elestiren herkesin hakli oldugunu dusunuyorum, yurt disindada illegal bunlar legal degil bankalara baskin yapiyor polisler seed hublari kapatiyorlar adamlar sil bastna tekrar ayaga kalkiyor. Biraz indisturi takip etse herkes bilgilense durumlar acik zaten herkesin kendi tercihi sponsor kullanmayi tercih edenlerinde kendi tercihi kullanmayaninda herkes birbirine saygi duyup fikir alisverisi yapamamasi sacma olan taraf turkiyede grow yapan herkes almiyor sponsordna sonucta

Tohum Sponsoruna biraz ben de kızsam da sonradan adamlara hak vermeye başladım kanka tr içi böyle bir hizmeti sunmak kolay bir şey değil. Aksaklıklar kösteklikler olacaktır ama mazur görmek lazım yoksa yurt dışından uğraş dur gümrüktü şuydu buydu takılsa gelmese için vesveseyle dolacak ulan acaba adımı kayıt altına mı aldılar diye. Vs vs bir sürü sıkıntılı şey var adamlar bizi bu derrtlerden kurtarıyor ha paralarını da kazanıyorlar o kadar riske girip kazanıyorsa da helali hoş olsun

Manu Sensi

Yeni üye
öncelikle 21.yüzyıldayız,ticarette esas ilke kaliteli hizmettir-maldır. ''alıyosan al'', ''sana bu malı kelle koltukta ulaştıyoruz risk çoktur'' gibi köfteci bahanelerinden bıktığım için girdim ben bu yola. sponsor;bir tohum bankası değil İspanya'dan aracılık yapıyor, deniyor. tabii bu tohumlar elalemin midesinde değil normal sistem postayla gümrükten geçiyor olmalı. böylesi bir kargo aracılık sistemi mümkünse ben neden tohumu membağından yani 80lerden beri kendini kanıtlamış seedbanklerden almayım da sponsorlardan alayım? avrupa ya da usa'da bilinen yüzlerce firmanın(aracı ya da banka) arasında bizim Türk sponsorların adı,bilinirliği yok lakin siteler Avrupa'da. (nedir yani avrupalı'ya tohum vermiyorlar mı?) Çelişki çok... ikna edilmek isterim bu arkadaşlar banka mı aracı mı ne?
Hayırlı cumalar

essek

Üye
öncelikle 21.yüzyıldayız,ticarette esas ilke kaliteli hizmettir-maldır. ''alıyosan al'', ''sana bu malı kelle koltukta ulaştıyoruz risk çoktur'' gibi köfteci bahanelerinden bıktığım için girdim ben bu yola. sponsor;bir tohum bankası değil İspanya'dan aracılık yapıyor, deniyor. tabii bu tohumlar elalemin midesinde değil normal sistem postayla gümrükten geçiyor olmalı. böylesi bir kargo aracılık sistemi mümkünse ben neden tohumu membağından yani 80lerden beri kendini kanıtlamış seedbanklerden almayım da sponsorlardan alayım? avrupa ya da usa'da bilinen yüzlerce firmanın(aracı ya da banka) arasında bizim Türk sponsorların adı,bilinirliği yok lakin siteler Avrupa'da. (nedir yani avrupalı'ya tohum vermiyorlar mı?) Çelişki çok... ikna edilmek isterim bu arkadaşlar banka mı aracı mı ne?
Hayırlı cumalar
Aslında yazdığın mantıklı. güzel noktadan değiniyorsun.
Ama şöylede bir durum var. gelecek olan her tohumu dişileştirmek yada dişi çıkacağını garanti ederek tohumu göndermek de baya bir yetenek istiyor.

Ü

Üye silindi 24264

Guest
Aslında yazdığın mantıklı. güzel noktadan değiniyorsun.
Ama şöylede bir durum var. gelecek olan her tohumu dişileştirmek yada dişi çıkacağını garanti ederek tohumu göndermek de baya bir yetenek istiyor.
cok bi yetenek istemiyo gayet basit bi biyoloji kanka biraz arastir ogren bunca ufak kendi sirketlerini kuran breederlar tek baslarina sirket icin kosustururken yapabiliyorsa tohum stoklayarak satin alip sonra tohumlari turkiyede satarken koskoca sirket beceremiyosa o iste bi sikinti var :D
birde sponsor breeder degil tohum yapmiyorlar genetikleride kendilerinin degil. ingiltere de bir breeder sirketiyle calisiyorlardi ben kontrol ettigimde artik farkli bankalardan toplu siparis yapip stok yapiyorlarmis sanirsam. Yetenek falan yok ticaret 101 **** market var ortada reklamlama yollari var ve basit bir sirket yapilari var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

essek

Üye
cok bi yetenek istemiyo gayet basit bi biyoloji kanka biraz arastir ogren bunca ufak kendi sirketlerini kuran breederlar tek baslarina sirket icin kosustururken yapabiliyorsa tohum stoklayarak satin alip sonra tohumlari turkiyede satarken koskoca sirket beceremiyosa o iste bi sikinti var :D
birde sponsor breeder degil tohum yapmiyorlar genetikleride kendilerinin degil. ingiltere de bir breeder sirketiyle calisiyorlardi ben kontrol ettigimde artik farkli bankalardan toplu siparis yapip stok yapiyorlarmis sanirsam. Yetenek falan yok ticaret 101 **** market var ortada reklamlama yollari var ve basit bir sirket yapilari var.
evet biraz arastırdım %100 demiyor ama yüksek ihtimalden bahsediyor. Sonuç olarak yapamayacağın iş için yapana laf etmeyeceksin :):)

Azer

Üye
Evet beyler an itibari ile tohumlar bugün elime ulaştı 6 tane 1i hediye olacak şekilde

Azer

Üye
Rahatladım vallaha ne yalan söyleyim :D @higthead afghani auto aldım fazla boy atmaması sebebiyle blue dream alacaktım son anda karar değiştirdim bakalım sonuçları ne olacak

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
Hayırlı cumalar
Kanka zaten sponsordan alıcaksın diye bir zorunluluk yok. Madem sen 80 lerden beri bu işi yapan adamlardan almak istiyorsun onlara çok güveniyorsun onlardan almayı tercih et. Çünkü kimse seni ikna etmek zorunda değil istediğin yerden almakta özgürsün

higthead

Jolly Green
Benden sonra sipariş verenlere ulaştı benimkiler ortada yok şansıma tüküreyim Hiçbir işim yolunda gitmiyor

Bro 50 kere yazdım yine yazıcam.Siteden sipariş geçildikten sonra sipariş numaranız ıle whatsappa yazın şu şu nolu sipariş verilmişltir die sonra onlar onaylıcaklar sıze gereklı odeme ıcın bılgılerı yollucaklar ve oduceksınız ve dekontu atıcaksınız tabı bunları yapmadan once stok sorunuz auto photo ne ıstıyosanız sorun teyıt alın ve o sekılde sıparıs verın.Stoklarda olmayan urun soylersenız bıraz beklersınız.

Shiw

Üye
Hayırlı cumalar
çoğu genetiği getiriyor ama kendi yaptığı tohumlarıda var

Herkese iyi akşamlar dilerim. Arkadaşlar sipariş ettiğimiz bu tohumlardan hasattan sonra tekrar tohum veriyor mu bize kutsall bitkimizz ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mest Mest:
    *** **** *** ***** ***** *** hahahaha***
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
    **** **
  • D despotdes:
    ***** ***** *** * *** *** **** **** ***** **** ***** hahahaha* *** ***** ******** ** ***** ******** ********** *** hahahaha* *** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • O Ogkushh07:
    *** *** **** ***** ********** ********* **
  • O Ogkushh07:
  • xskyrex7 xskyrex7:
    ********** ********* hahahaha*** **********
  • O Ogkushh07:
  • Mest Mest:
  • O Ogkushh07:
  • kkush kkush:
    **** ********** ******* ******** hahahaha******** ***** *** * *** *** **** **** ***** **** ***** *******
  • xskyrex7 xskyrex7:
  • O Ogkushh07:
    ** **** ***** ****** ****** **
  • Mest Mest:
  • Mest Mest:
    *** hahahaha ******
  • xskyrex7 xskyrex7:
    ******* ******* ********* hahahaha*** ***** ******** ********* *******
  • D despotdes:
    **** ** ***** hahahaha ********** ******* ******** hahahaha***
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha** * * * ** *** ***** ***
  • Mest Mest:
    ******* ******** ****** ***** ******* ******* ********* hahahaha*** ***** ******** ********* *******
  • O Ogkushh07:
  • Mest Mest:
  • O Ogkushh07:
    ****** *** ***** **
  • kkush kkush:
    kkush kkush: ** ******** ******** * ******