İlk Sponsor Alışverişi Anlık

Azer

Üye
Arkadaşlar daha önce dolandırıldığım için benim gibi şüphesi olanlar vardır illa degenetica adresinden 5 adet afghani auto sipariş ettim ödemeyi banka havalesi ile yaptım sipariş verip ödemeyi yaptığım tarih 05.03.2021 4. gündeyim 5-7 iş günü yazdılar kargo takip numarası göndereceklerini söylediler bekliyorum burdan bilgilendireceğim herkesi

GÜNCELLEME 12.03.2021
Tohumlar 6 adet olarak elime ulaştı 1 tane hediyeli teşekkürler herkese

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Brom sponsora laf yok konu baslıklı bır konum vardı ben sıparıslerı verdıkten 4 gun sonra elımdeydı.Herkes bır telas ıcınde yok sıparısım gelmedı ,yok 7 gun oldu gelmedı ,yok 10 gun oldu gelmedi.Brom siparişin onaylanıp sana yazdılarsa en kısa zamanda gelıcektır. benim kargom 4 gunde geldı.

Ü

Üye silindi 16241

Guest
gelir kankam rahat ol. 5 gün sonra elime geldi benimde. şimdiden hayırlı growlar

Cashh

Doktor
Arkadaşlar daha önce dolandırıldığım için benim gibi şüphesi olanlar vardır illa degenetica adresinden 5 adet afghani auto sipariş ettim ödemeyi banka havalesi ile yaptım sipariş verip ödemeyi yaptığım tarih 05.03.2021 4. gündeyim 5-7 iş günü yazdılar kargo takip numarası göndereceklerini söylediler bekliyorum burdan bilgilendireceğim herkesi
Kushseed den iki kez söyledim photo auto ikisi de geldi degenetica da aynı kişi zaten az gecikmeli geliyor oradan ama yoğunluk sebepli gelir merak etme

Ü

Üye silindi 24264

Guest
Sipariş vereli 14 gün oldu hala ne gelen var ne giden pişman oldum 7 iş günü dediler inandık
bak simdi seni azarlicak bi milyon insan memnun kalmadigin icin :D sponsor banka dan klasik hareketler bunlar kanka beklenmedik bisey degil

Ayhan

Administrator
retros ve psychedelicanadolu birbirinizden 1 gun arayla foruma 15 gun once katilmissiniz. Pek bisey bilmediginizi hatta ayni kisiler oldugunuzu dusunuyorum cunku sponsor firma 15 gundur hizmet vermiyor sizin troll hesaplariniz gibi. 2016 dan beri hizmette ve herkesin siparisi eline ulasmistir. Bos konusmaya devam ederseniz 2 troll hesabinizda banlanicak

Ü

Üye silindi 24264

Guest
retros ve psychedelicanadolu birbirinizden 1 gun arayla foruma 15 gun once katilmissiniz. Pek bisey bilmediginizi hatta ayni kisiler oldugunuzu dusunuyorum cunku sponsor firma 15 gundur hizmet vermiyor sizin troll hesaplariniz gibi. 2016 dan beri hizmette ve herkesin siparisi eline ulasmistir. Bos konusmaya devam ederseniz 2 troll hesabinizda banlanicak
trollda olduk :D hadi bakalim hayirlisi kanka

Azer

Üye
Arkadaşlar adamlar dediği gibi perşembe kargo günü demişti bugün sabah yurt içi kargodan mesaj geldi yarın dağıtıma çıkınca gelecek büyük ihtimal tohumlar geliyo başka bi kargom yoktu yarın net bilgi veririm

Khalifajoint

Kıdemli Üye
Dostum butum forum tohum aliyo herkesin eline geciyo madur olan yok bu konulari hala niye aciyosunuz ne memnuniyetsiz insanlarsiniz

Azer

Üye
Kardeşim burası bi forum kimse kimsenin babasının oğlu değil sipariş verdik başımıza gelenleri yazalım dedik hayırdır yani sadece senin seçtiğin kişiler mi konu açacak bide mod olacan boş muhabbete gerek yok

Morded

Kıdemli Üye
Valla sizi bilmem de ben 2 ay önce 5 tohum istedim yemin ederim 2 gün sonra geldi 8 adet yollamışlar saolsun lar sonra 4 gün sonra Bi daha geldi :D yanlış yollamışlar ulaştım dedim lazım defil bunlar geri gönderdim. 1 hafta dolmadan 2 kargo geldi bana iyi tohumdur kötü tohumdur onları görücez alırkende açıklamada keskin bir kokusu olur yazıyordu genetigin 20 30 cm filan ama baya kokmaya başladı çiçek zamanında nasıl bir koku olur bilemiycem artık :D

aynen öyle kötüleme vesaire yok memnuniyetsiz gibi boş laflara gerekte yok kurallar dahilinde istediğim konuyu açarım
sırf laf söylemek için konuşmuş bilader boşver sen para veriyorsun ve memnun olmadığın zamanda hakkını arayıp saygı çerçevesinde istediğin gibi ac konuyu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ** ****** * ***** *** hahahaha* ***** **** ***** ********* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** **** ******* ********* ***** ***** hahahaha* *** ** *** ***** ****** *** **** ***** **** ******
  • P puslu77:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ***** *** *** hahahaha
    ********** hahahaha* ****** ***** ***** **** hahahaha***** ****** ** ******* ** ***** ***** ******
  • P puslu77:
    ***** ***** ********** ******* ******* ******** *** ***** ** ******* ****** *** **** ********** ***** *** ***** *** ********* hahahaha* **** ******** ***** ****** ********* ***** **** *** ******* ********** *** ******* **** *** ** ** ******* *** ******
  • P puslu77:
    ***** ***** ** *** ****** ******* ******* *** **** ** ****** **** ******** hahahaha **** ***** ***** ********** ******* ******* ******** *** ***** ** ******* ****** *** **** ********** ***** *** ***** *** ********* hahahaha* **** ******** ***** ****** ********* ***** **** *** ******* ********** *** ******* **** *** ** ** ******* *** ******
    ********* **** *** ******** ********* hahahaha****
    ******* hahahaha
    ***** **** *** ** ********** ********* ** ** ***** ***** ****** *** ***** **** ***** ** ******** ** *** ***** ***** ****** ****** ******** **** ******* ********* ***** ***** hahahaha* *** ** *** ***** ****** *** **** ***** **** ******
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ********* ******** ***** ** ******* ***** **** *** hahahaha** ********** hahahaha** **** ********* ****** ******** *** hahahaha* *** ***** ****** **** *** **** ******** ****** *** hahahaha***** ** *** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** **** ******** ****** ** ********** ***** ** ***** ** **** ****** * * ********* ** ** ******** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    *** hahahaha ** * ***** ******** ******** ** ** *** *********
  • Night owl Night owl:
    ******* hahahahahahahaha
    Night owl Night owl: ******* hahahahahahahaha