İlk deneyim asit tavsiye ve yardimlar lütfen

Kankam işin içinde çok daha farklı terimler
Bir sürü tuhaf uygulamalar var boşver bence zaten siteyi bulabilsen ordan sonra da PGP olayına takılıcan. İç otunu biranı bunlar akıllı adam işi değil. Sanarsın Pakistan'dan plütonyum alıyorsun öyle bir süreç var. Tabii adamlar da kendi güvenliklerini almakta haklı ama uzun ve karmaşık mevzular.
zaten iyi ki vendor paylaşımı da yasak.
yanlış anlama bu PGP mevzusu sağlam adamı delirtir.
Estağfurullah kanka niye yanlış anlayayım usanmadan sıkılmadan verdiğin cevaplardan ilgi alakandan dolayı tam aksine sana içten bı teşekkür etmek isterim teşekkür ederim bro

Lsd den vazgeçmek kısmına gelirsek kanka sana şöyle anlatim biraz inatçı bı yapıya sahibim diyebilirim şöyleki

80 yaşına gelsemde gerekirse ingilizce ve bilgisayar kodlama programlama ne varsa öğreneceğim gerekirse bu konuda özel ders bile alacağımdan emin olabilirsin öyle böyle takmadım kafayı hele birde aylarca araştırıp bı vendora ulaşıp hevesle üstüne günlerce kargo bekleyip dilimin üstüne koyup aha geldi gelecek diye umitlenip boş çıkması benim hırsima hırs kattı diyebilirim kısacası lsd den vazgecmek mi asla ölene kadar peşindeyim

Seni bulacan oğlum bak gör lan sen

Avare

Doktor
Kanka ben inanıyorum sana kesin bulursun.
Eskiden forumda darknet linkleri veriliyordu zamanla marketlerin kapanması vendorların bırakması ve bazı insanların dolandırılması sonucu yasaklandı. O dönemlerde okuduklarımdan yola çıkarak epey yol katetmiş ve 3 gün içinde olayı çözmüştüm. Şimdi hem biraz daha zorlaştı hemde eski kötü tecrübeler neticesinde bazı mevzular yasaklandı keşke risksiz ve serbest bir şey olsa da herkese yardımcı olabilsem.

Şuan reditte lsd etiketi ile paylaşılan resimler yorumlar fotoğraflar ne varsa bakıyorum kanka direk webten girip otomatik çeviriyi açtım aziz diye bı kullanıcıya denk geldim henüz daha yazmadım tektek bakacağım fotoların altında bir tane yorum bile görsem giriyorum burdan bişey çıkmazsa şuan kuş olduğum bı hacker arkadaşım var gerekirse onunla iletişime geçip deep web dark web mavi web beyaz web ne varsa artık girecem şuan redditteyim

Bana şans dile brom

Su redditi bı bizziklayim sonra orayı bizziklayim kanka daha önce bizziklamistimda bu sefer detaylı girecem

Bu arada bizziklamak kelimesi hoşuma gitti inceden bı güldürdün kanka

Avare

Doktor
Kanka pgpnin neyi var ki? Bir sey kaciriyorum sanirim, eleman sana kendi public keyini veriyo sen onun keyiyle sifreleyip atiyosun, sen de ona public keyini veriyorsun o da senin keyinle sifreleyip atiyo, ikiniz de private keyleriniz ile mesajlari aciyorsunuz. Kacirdigim bir sey mi var kanka
Kanka sen biliyon ben ilk yapana kadar göbeğimden işedim:))

Avare

Doktor
Ahahahha olay ödül avı mevzusuna döndü. Kanka az önce kontrol ettim market 1 hafta önce verilmiş. Burdan öteye geçemem ;)

Avare

Doktor
Kanka kargonun geri dönüş ihtimaline karşı kendi adını ve adresini istiyor. İstanbul da olsam dead drop kullanırdım mecbur orijinal adres veriyoruz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********