İlk deneyim asit tavsiye ve yardimlar lütfen

Evet arkadaşlar an itibari ile pullarim kargoda gelince size resimleri ve ilk deneyimi paylaşmak isterim dostlarım

İlk deneyim için verilecek taktikler
İlk denyim için alınması gereken tedbirler filan bu başlığın altına yazarsanız benide aydinlatmis olursunuz tavsiye görüş ve yardimlariniza ihtiyacım var arkadaşlar teşekkürler,

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka once sagligin icin en onemli seyleri söyleyeyim.
Sadece sana degil bunu herkese diyorum, eger Ehrlich testine ulasabiliyorsan paraya kiy al kanka her zaman kullandiginiz her seyi test etmenizi siddetle tavsiye ederim. Ehrlich sadece LSD icin ama diger maddeler icin farkli testler de internette mevcut. Marquis en populerlerinden biridir.

Eger herhangi bir test kitine ulasamiyorsan, LSD kullandiginda aci bir tat geldigi anda tukur. Normalde tadi veya kokusu olmamali. Eger aci bir tada sahipse muhtemelen 25I-NBOMe kullaniyorsun.

Eger antidepresan vs kullaniyorsan uzak durmani tavsiye ederim. Bu isler sakaya gelmez.

Uyarimi yaptigima gore devam ediyorum.
Yaninda ayik biri olsun

Sigara dahil baska bir sey ile karistirma (bana ben ictim boyle oluyo soyle oluyo diyip karsi cikacaklar olacak sen beni dinle saglama al kanka kendini)

Rahat oldugun bir ortamda yap.

Eger hayatinda sikintili bir donemden geciyorsan ve kafani cok kurcalayan bir seyler varsa yapmani tavsiye etmem. Bad trip yasama ihtimalin yuksek.

Beklentini dusuk tut kanka. Kendini soktugun trip cok onemli. Ulan bu ne zaman etki edeceklerle ulan bu bos mularla hayat gecmez. Pulu koy dil altina muhabbete dal **** et dusunme.

Ve son olarak misafir umdugunu degil buldugunu yer bunu unutma kanka. Asit sana gormek istedigini degil gormen gerekeni gosterir.

iyi yolculuklar simdiden

300 uq Gamma goblins özel seriymiş 2 tane siparis verdinne kadar yememi onerirsiniz şimdi sonuçta 300 diyor ama ya değilse 150 filan 200 olur yarım atsam etkilerini tamamen anlayamaktan korkuyorum bu eğer gerçekten 300 se ilk sefer için çok ağır diye biliyorum

Maruaana06

Yeni üye
Evet arkadaşlar an itibari ile pullarim kargoda gelince size resimleri ve ilk deneyimi paylaşmak isterim dostlarım

İlk deneyim için verilecek taktikler
İlk denyim için alınması gereken tedbirler filan bu başlığın altına yazarsanız benide aydinlatmis olursunuz tavsiye görüş ve yardimlariniza ihtiyacım var arkadaşlar teşekkürler,
Usta nerden sipariş veriyorsnuz bende ot almak istiyorum

Ü

Üye silindi 31432

Guest
300 uq Gamma goblins özel seriymiş 2 tane siparis verdinne kadar yememi onerirsiniz şimdi sonuçta 300 diyor ama ya değilse 150 filan 200 olur yarım atsam etkilerini tamamen anlayamaktan korkuyorum bu eğer gerçekten 300 se ilk sefer için çok ağır diye biliyorum
Kanka gercek 300ug adamin amina koyar 300 olmasina gram ihtimal vermiyorum onu hangi delikanli yiyor gercekse ****

Harbi harbi 100ug piyasada milletin 200-300 hatta bazen 400 diye sattiklarina takla attirir oyle soyleyeyim. Yani doz konusunda tamamen vendorun guvenilirligine kalmissin dostum kendin yapmadigin surece kesin emin olamazsin bunu satanlar senin babanin oglu degil ki dogru soylesin :D
Bence dogru olma ihtimaline karsi yaninda kesinlikle biri olsun kanka gercekten 300 olmasa da piyasadiklere gore bi tik daha yuksek olacak kesinlikle senin iyiligini dusunen biri olmali oyle bir dozda.

Ha yarim yiyip duruma gore bi yarim daha da yiyebilirsin tabi sana kalmis ama boyle ozel seri mozel seri biraz killandirdi beni ne yalan soyliyim

Arkadaşlar hepinizin yorumları ve bilgilendirmeleri adına teşekkür ederim şuan elimde ne kadarda guççukmuş lan bu

vendorum güvenilir dostum ama paylaşma izin vermiyor malesef elimden bişe gelmez yardımcı olmayı çok isterim ama malesef Instagram'da göz resmi var profilinde isminin baş harfide Ra ile başlıyor biraz formu dolaş bulacagindan eminim dostum

Hafiye deyince hafiye:başkalarıyla ilgili bilgileri gizlice toplayan ve bunları ilgililere ileten görevli, gizli polis

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ******* ***** ******** ** *** *** ***** *** ****** ****** ******** ********* hahahaha**
  • A ax-b:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ******* ****** hahahaha* **** ********** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ******* *** hahahaha ***** ********** ******
  • A ax-b:
    ***** ******* ******* hahahaha* **
  • Mordecai Mordecai:
    *** ****** ****** ****** ***** hahahaha*** ***** ******* *** hahahaha ***** ********** ******
  • T thescq:
    ** ******* *** hahahaha ***** ********** ****** **** ********** ********* ****** ********* hahahaha** ******** hahahaha ****** ****** ********
  • Mrduru Mrduru:
  • T thescq:
    hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • T thescq:
  • Mrduru Mrduru:
    ********** hahahaha*** ***** *****
  • Mrduru Mrduru:
    **** ******* **** ***** ***** **** ********* ********* hahahaha ** ********* hahahaha***** ***** *** ********** *** **** *** ***
  • T thescq:
    ********** hahahaha*** ***** ***** ***** ******* hahahaha** ****** ******
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • T thescq:
    **** **** hahahaha* ******** ****** ********* hahahaha*
  • T thescq:
    ********* **** ********* hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
  • T thescq:
  • Mordecai Mordecai:
    ** ***** **** hahahaha**** ******** ***** ******** ***** ***** * hahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha hahahaha ******** hahahaha*** ****** ***** *****
  • T thescq:
    ** ***** **** hahahaha**** ******** ***** ******** ***** ***** * hahahahahahahaha **** ** ******** ********* *** *** **** ****** ** ** ****** hahahaha* **** **** *** ****
    T thescq: ** ***** **** hahahaha**** ******** ***** ******** ***** ***** * hahahahahahahaha ****...