İlk deneyim asit tavsiye ve yardimlar lütfen

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka boş verin vendoru filan bak 3 buçuk saat oldu hiç bişey yok
Kanka bunun olabilecegini belirtmistim hafiften onceki yazdigim mesajda. 300ug diyen kimseye inanmamak gerek. (Onceden de aldiysan baska tabi)
senin yaptigin ya direkt zarar gormus ya da 25ug falan herhalde kanka kanka hafif sallanti yapmasi imkansiz
300ug inanilmaz yuksek bi doz normalde, ilk gunden sonraki 2 gun boyunca halisler hafif hafif devam eder o dozda

Şuan kendime yemin ediyorum bende dünyanın altını üstüne getirip o lsd şerefsizini bulup cignemezsem adam değilim yeter ama yaa kafayı yiyecem bakın dostlar hakikaten iyi değilim ben yaa

Avare

Doktor
Shshshshhs kanka benim eski vendordan almışsın o dönemler de 220 ug Gamma diye satıyordu sonra kağıtları epey bi boş çıkmaya başlayınca değiştirdim kendisini.
Seuss marka almaya başladım 100 ug seus iki gammadan daha iyi çalışıyor. Daha bu cumartesi gecesi atıp lotr a daldım öğlen oldu haala ufaktan sallamaya devam ediyordu.
Yazık olmuş cidden.

Shshshshhs kanka benim eski vendordan almışsın o dönemler de 220 ug Gamma diye satıyordu sonra kağıtları epey bi boş çıkmaya başlayınca değiştirdim kendisini.
Seuss marka almaya başladım 100 ug seus iki gammadan daha iyi çalışıyor. Daha bu cumartesi gecesi atıp lotr a daldım öğlen oldu haala ufaktan sallamaya devam ediyordu.
Yazık olmuş cidden.
Kanka kağıtları boş çıkıyor diyorsan bir daha alış veriş yapmayacagim evet şuanda 300 Gamma diye satiyo bende sorun bende sanmıştım çünkü kağıdı yapistirmadan iki gün önce çok fazla ex yuttum bundan dolayı kağıdın calismadigini düşündüm senin dediğine göre sorun bende değil vendorda peki bu Zeus nerden temin etmiştin sanırım aynı vendor değil farklı bı vendordan temin ettin vendor paylaşmak yassak olduğu için hiç sormayacagim ama bir şekilde ulaşıp artık deneyimlemem lazım iyiki bu yorumu yazdın dostum çünkü aynı vendordan 3 tane alıp aynı anda yapıştırmayi düşünüyordum dediğin gibi kağıtlar boşsa buda çalışmayacaktır beni masraftan kurtardın çok teşekkürler bundan ayrı olarak bu kağıdın iyisine ulasmami saglayabilecek bı tavsiyen varsa lütfen beni bilgilendir çünkü bunu tatmak istiyorum artık gece gündüz aklımdan çıkmıyor kafayı sıyırmak üzereyim lütfen ama lütfen bı tavsiyen varsa yardımcı olursan beni çok mutlu edersin tekrar tekrar teşekkür ederim

Bu arada güzel turkcemizi katletmiş olabilirim telefondan dolayı biraz sıkıntıli bı cihaz çünkü bunun içinde TDK ve siz güzel kardeşlerinden özür diliyorum

Avare

Doktor
Kanka kağıtları boş çıkıyor diyorsan bir daha alış veriş yapmayacagim evet şuanda 300 Gamma diye satiyo bende sorun bende sanmıştım çünkü kağıdı yapistirmadan iki gün önce çok fazla ex yuttum bundan dolayı kağıdın calismadigini düşündüm senin dediğine göre sorun bende değil vendorda peki bu Zeus nerden temin etmiştin sanırım aynı vendor değil farklı bı vendordan temin ettin vendor paylaşmak yassak olduğu için hiç sormayacagim ama bir şekilde ulaşıp artık deneyimlemem lazım iyiki bu yorumu yazdın dostum çünkü aynı vendordan 3 tane alıp aynı anda yapıştırmayi düşünüyordum dediğin gibi kağıtlar boşsa buda çalışmayacaktır beni masraftan kurtardın çok teşekkürler bundan ayrı olarak bu kağıdın iyisine ulasmami saglayabilecek bı tavsiyen varsa lütfen beni bilgilendir çünkü bunu tatmak istiyorum artık gece gündüz aklımdan çıkmıyor kafayı sıyırmak üzereyim lütfen ama lütfen bı tavsiyen varsa yardımcı olursan beni çok mutlu edersin tekrar tekrar teşekkür ederim

Bu arada güzel turkcemizi katletmiş olabilirim telefondan dolayı biraz sıkıntıli bı cihaz çünkü bunun içinde TDK ve siz güzel kardeşlerinden özür diliyorum
Kankam onun kağıtları ilk kez deneyeceklere verdim iki kez. Verdim derken biri çok yakın bir dostum diğeri de kardeşim. Deneyim yaşamak istiyorlardı ben seuss atarken onlar da gamma atmış oldu. Sadece sigara içmiş gibi bir kafası olduğunu fakat sigaradan farklı olarak hafiften derinliği olduğunu söylediler. Son kalan iki taneyi de şehir dışında düğüne giderken yapıştırdım meh civarı bir kafası vardı.

Kankam 3 tane falan sakın öyle bir şey yapma ikisi yarım doz biri tam doz çıkar panik yaparsın ayrıca parana yazık en son 450 den veriyordu tanesini 450x3+150 gönderim ücreti 1500 TL yapar çalışıp çalışmadığı da meçhul.
Seuss u satan vendor 5 tane 31 dolar 5 dolar da gönderim ücreti alıyor 36 dolar o da yaklaşık 1050 TL falan yapıyor ve hepsi cayır cayır çalışıyor. Bulmak için reddit tarzı forumları kurcala derim. Keşke paylaşım serbest olsa da direkt link atsam herkes faydalansa ama bir yandan da herkesin kolay ulaşımı bazı tehlikeleri de beraberinde getiriyor ne yazık ki.

Kankam onun kağıtları ilk kez deneyeceklere verdim iki kez. Verdim derken biri çok yakın bir dostum diğeri de kardeşim. Deneyim yaşamak istiyorlardı ben seuss atarken onlar da gamma atmış oldu. Sadece sigara içmiş gibi bir kafası olduğunu fakat sigaradan farklı olarak hafiften derinliği olduğunu söylediler. Son kalan iki taneyi de şehir dışında düğüne giderken yapıştırdım meh civarı bir kafası vardı.

Kankam 3 tane falan sakın öyle bir şey yapma ikisi yarım doz biri tam doz çıkar panik yaparsın ayrıca parana yazık en son 450 den veriyordu tanesini 450x3+150 gönderim ücreti 1500 TL yapar çalışıp çalışmadığı da meçhul.
Seuss u satan vendor 5 tane 31 dolar 5 dolar da gönderim ücreti alıyor 36 dolar o da yaklaşık 1050 TL falan yapıyor ve hepsi cayır cayır çalışıyor. Bulmak için reddit tarzı forumları kurcala derim. Keşke paylaşım serbest olsa da direkt link atsam herkes faydalansa ama bir yandan da herkesin kolay ulaşımı bazı tehlikeleri de beraberinde getiriyor ne yazık ki.
Kanka sağolasın tavsiyen için teşekkürler
Arkadaşlarınla aynı şeyi birebir aynı etkileri yaşamışız bendede cıgara gibi bir etki yarattı bu vendorun kagitlari vendorla konuştum dedim senden alışveriş yapan bı kaç arkadaşım tabi kesinlikle sizden ve forumdan bahsetmeden dedimki Zeus varmış ulasabilirsem onu deneyeceğim senin kagitlarin boş çıkmış arkadaslarda dedim bana verdiği cevap aynen dostum zeusmu istiyorsun Zeus gelecek dedi ve bu bende vendorla karşı ekstra bı guvensizlik oluşturdu vendoru tekrar denemeyi düşünüyordum vazgeçtim diyebilirim ama ulassmadigim için daha içimde bidaha aynı vendoru denesemmi diye bı istek yok değil yani

Kanka reddit dedin tabiki link veya vendoru direk paylaşmak yassak ama ufak ipuçları verebilirsen beni çok memnun edersin sanırım üstü kapalı bı sekilde ipucu almamda bı sakınca olmaz diye düşünüyorum bu forum acisindan eğer ipucu veremiyorsanda genede çok teşekkür ederim şimdi hemen redditi ters düz etmek için bı araştırmaya giriseyim tekrar tekrar teşekkürler mesajınıda dört gözle 6 kulakla ne kadar duyu organım varsa hepsi ile bekliyorum

Avare

Doktor
Kankam Zeus değil Dr.Seuss.
Gelirse vendora haber vermesini söyle.
İngilizcen varsa reditten yolu bir şekilde bulabileceğine inanıyorum.
Bende ingilizce de yok gogıl çevire çevire bi şekilde üretene kadar ulaştım. Onda da stok beklerken kaçırdık.
Emin ol zor bir şey değil kanka odaklan ve sabırlı ol ;)

Kankam Zeus değil Dr.Seuss.
Gelirse vendora haber vermesini söyle.
İngilizcen varsa reditten yolu bir şekilde bulabileceğine inanıyorum.
Bende ingilizce de yok gogıl çevire çevire bi şekilde üretene kadar ulaştım. Onda da stok beklerken kaçırdık.
Emin ol zor bir şey değil kanka odaklan ve sabırlı ol ;)
Kankam vendoru zaten biliyosun eski vendorum demistin galiba ama güvenemiyorum çünkü bu verdiği gammanin bana çok güzel oldugunu söyledi hatta bazı SS Ler attı konuşmalarına dair adamlar o güzel kağıttan banada yollarmisin filan demiş millet güzel diyor bendemi çalışmıyor diye düşündüm sen arkadaslarinin deneyimini anlatınca vendora olan güvenim bayağı bı eksildi ve vendorla konuştuğumda bama seuss gelecek dedi ne bilim kanka güvenemiyorum vendora tekrar denerim boş çıkar gene diye mesele kesinlikle parası pulu değil insan umutlanıp hiç bişey yasayamayinca zoruna gidiyor gerçekten ve vendorla daha önce kullanmadığını biliyor bana seuss diye başka bı kağıt gonderse bile anlamamki nerden bilecem seuss olduğunu ki renkleri filan aynı olsa bile kagitin gene boş çıkma ihtimali var bilmiyorum sence vendora güvenmeli ve seuss geldiğinde almalimiyim kanka ??

Kankam İngilizcem sıfır bı kaç tane yere girdim çıktım redditte hayatımda ilk defa kullanıyorum redditi bı yorum buldum tercüme kullandım ve snapchatta bir isim buldum malesef arattigimda boş çıktı ismi sonu 2000 li bişey bilmiyorum karıştırıyorum bakacam bulurum inşallah senin bu redditteki vendor yurtdışından gönderim sağlıyor galiba affına sığınarak bı kaç sorum olacak cevaplarsan sevinirim kanka

Bu senin vendor yurtdisimi ?
Yurt dışında gonderim kaç günde ayda filan geliyor ?
Bu gammayi bana veren vendora güvenip seuss geldiginde sipariş vermelimiyim ?

Avare

Doktor
Kankam yarın eline geçecek ve hemen atacaksın diye bir şey yok ne yazık ki.
Eski müşteri yorumlarını atıyor yada kendi arkadaşlarına yazdırıyordur. Ben daha önce burda bir kankamın uyarısı üzerine dinlemeyip aldım ve dediğim gibi çoğu boşa yakındı.
1 hafta daha sabredeydim yarı fiyatına aldığımın iki katı ve tam doz pullar alacaktım.

Benim alışveriş yaptığım vendor domestic
Bunun yanı sıra Dr Seuss un kendi sitesinde Türkiye Outleti açıldı o da domestic gönderime başladı ve tane 2 dolara falan geliyor.
Tavsiyem gerekirse 1 sene araştır ama uyguna ve kaliteli bir şey alıp 2-3 sene arkana yaslan;)

Kankam yarın eline geçecek ve hemen atacaksın diye bir şey yok ne yazık ki.
Eski müşteri yorumlarını atıyor yada kendi arkadaşlarına yazdırıyordur. Ben daha önce burda bir kankamın uyarısı üzerine dinlemeyip aldım ve dediğim gibi çoğu boşa yakındı.
1 hafta daha sabredeydim yarı fiyatına aldığımın iki katı ve tam doz pullar alacaktım.

Benim alışveriş yaptığım vendor domestic
Bunun yanı sıra Dr Seuss un kendi sitesinde Türkiye Outleti açıldı o da domestic gönderime başladı ve tane 2 dolara falan geliyor.
Tavsiyem gerekirse 1 sene araştır ama uyguna ve kaliteli bir şey alıp 2-3 sene arkana yaslan;)
O zaman bu vendoru eledim kanka ama İnanki şuan kendimi fransiz gibi hissediyorum domestic filan bana yabancı kelimeler outlet domestic ne oluyor hiç anlayamadım benim malligim özür dilerim ama yabancı kelimeler

Dr seuss kendi sitesi derken kanka hiç bişey anlamadım özür dilerim

Avare

Doktor
O zaman bu vendoru eledim kanka ama İnanki şuan kendimi fransiz gibi hissediyorum domestic filan bana yabancı kelimeler outlet domestic ne oluyor hiç anlayamadım benim malligim özür dilerim ama yabancı kelimeler

Dr seuss kendi sitesi derken kanka hiç bişey anlamadım özür dilerim
Kankam işin içinde çok daha farklı terimler
Bir sürü tuhaf uygulamalar var boşver bence zaten siteyi bulabilsen ordan sonra da PGP olayına takılıcan. İç otunu biranı bunlar akıllı adam işi değil. Sanarsın Pakistan'dan plütonyum alıyorsun öyle bir süreç var. Tabii adamlar da kendi güvenliklerini almakta haklı ama uzun ve karmaşık mevzular.
zaten iyi ki vendor paylaşımı da yasak.
yanlış anlama bu PGP mevzusu sağlam adamı delirtir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    *** ****** ****** ****** ***** hahahaha*** ***** ******* *** hahahaha ***** ********** ******
  • T thescq:
    ** ******* *** hahahaha ***** ********** ****** **** ********** ********* ****** ********* hahahaha** ******** hahahaha ****** ****** ********
  • Mrduru Mrduru:
  • T thescq:
    hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • T thescq:
  • Mrduru Mrduru:
    ********** hahahaha*** ***** *****
  • Mrduru Mrduru:
    **** ******* **** ***** ***** **** ********* ********* hahahaha ** ********* hahahaha***** ***** *** ********** *** **** *** ***
  • T thescq:
    ********** hahahaha*** ***** ***** ***** ******* hahahaha** ****** ******
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • T thescq:
    **** **** hahahaha* ******** ****** ********* hahahaha*
  • T thescq:
    ********* **** ********* hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
  • T thescq:
  • Mordecai Mordecai:
    ** ***** **** hahahaha**** ******** ***** ******** ***** ***** * hahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha hahahaha ******** hahahaha*** ****** ***** *****
    +1
  • T thescq:
    ** ***** **** hahahaha**** ******** ***** ******** ***** ***** * hahahahahahahaha **** ** ******** ********* *** *** **** ****** ** ** ****** hahahaha* **** **** *** ****
  • T thescq:
    ***** ******* **** hahahaha*** **** ** ***** ***
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    *** ******** * hahahaha* ******* ******** ****** *********
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ****** * **** **** ******** ******** ******* hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • Night owl Night owl:
    **** *** ********** ********* ** ** ****** ** *** ****** hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ** ** ** ****** *** ***** ********* **** ********* **** **** ** ******** ********* *** *** **** ****** ** ** ****** hahahaha* **** **** *** ****
  • Night owl Night owl:
    *** *** **** ***** *** ******* **** ***** ****** ** ** ****** *** ******** ****** *** ***** ******* **** hahahaha*** **** ** ***** ***
    Night owl Night owl: *** *** **** ***** *** ******* **** ***** ****** ** ** ****** *** ******** ****** *** *****...