Üstadlarla başlangıç

C

Canna

Guest
Usta bi konu acta takip edelim seni sistemin ne hangi ışıkları kullaniyon
Resimdeki veg isigim.Cocoda yapiyorum, auto kizlarim 8 günlük oldular, arasinda boyu 15 cm bulan ve 2, bogumu atan var. Yok günlük acmiyacagim, benim verdigim bilgileri anlamayip bana saldiranlardan biktim. 22-23 nisan gibi bana yazarsan gelismeleri paylasirim seninle.

Maho1221

Üye
Resimdeki veg isigim.Cocoda yapiyorum, auto kizlarim 8 günlük oldular, arasinda boyu 15 cm bulan ve 2, bogumu atan var. Yok günlük acmiyacagim, benim verdigim bilgileri anlamayip bana saldiranlardan biktim. 22-23 nisan gibi bana yazarsan gelismeleri paylasirim seninle.
Usta sen kime ne diyo diye bakarsan cezaevinde olurduk benim maksatim gün gün paylaşmandi hem öğretici olurdu bizim için gene sen nasıl istersen herşey gönlünce olsun

C

Canna

Guest
Usta sen kime ne diyo diye bakarsan cezaevinde olurduk benim maksatim gün gün paylaşmandi hem öğretici olurdu bizim için gene sen nasıl istersen herşey gönlünce olsun
Dostum yaz bana seninle payalasayim, ben 3-5 zibidinin canimi sikmasini istemiorum artik. Biliyorsun bildiklerimi seve seve paylasiyorum, hele kizlarim biraz büyüsün o zibidilerin gözüne sokacagim grow nasil yapilir.

C

Canna

Guest
Hasat 3 hafta kala basliyacaksin ve sadece 1 hafta vereceksin. PK 13/14 verdigin hafta boostu sadece 1 lt ye 2 ml ver, sonra son 2 hafta boostu 1 litreye 4 ml ver, sömekler kafan gibi olsun. Su anda isigi kac lümen veriyorsun?

C

Canna

Guest
Ideal isigi veiyorsun, aynen devam. Inan buradan yazilanlari anlayip uygulayan cok az kankadan birsin, iste sonuc ortada. kontakta kalalim, ne kadar hasat alacagini ve kafa raporunu merak ediyorum.

C

Canna

Guest
Evet dostum grower olamak üzeresin, ama önce tam zamaninda hasat,kurutma ve kürleme isini hakki ile hal etmen gerekiyor. Sana güveniyorum bu isleride hakki ile hal edeceksin. Bu son 3 konu su andan itibaren cok önemli.Cok uzun zaman cok emek verdin, eger bu tam zamaninda hasat, hakki ile kurutma ve kürleme isinde hata yaparsan sömeklerin kalitesi düser. Bilmedigini danis ve forumlarda bu konudaki bilgileri oku lütfen.

OttoMan347

√SEFİR√
@Canna @TheGodfather47 @Nato

Helal kanka efsane duruyorlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
    istr istr: ** ** * ***** ***** hahahaha** ***