Üstadlarla başlangıç

C

Canna

Guest
Hayir degistirmedim, 10. haftanin sonuda cicege verdiginde , cicege girmesi 2 hafta sürecek, o dönemde veg süresi olarak gecer. yani sende toplam 12 hafta veg olacak.

C

Canna

Guest

C

Canna

Guest
Dostum bir dahaki sulamada gübre semasindaki 2. veg dönemi miktarlarina gec ve o miktarlara göre gübreleme yap.

C

Canna

Guest
Cinderella kiza vedigin gübre biraz fazla gelmis,o kiza bir sulama bos gec, sadece PH ayarli su ver ondan sonra ona gübre vermeden önce hazirladigin gübreli suyu PH ayali su ile biraz seyrelt, yapraklarin rengide koyulasmaya baslamis, bu azot fazla geliyor demekti, Gübreli suyu %20 kadar seyrelt, bu gayet normal her bitki ayni miktardaki gübreye ayni reaksiyonu vermez. Kizlarin masallahi var,

C

Canna

Guest
Dostum yazdim sana bir bitkiye iyi gelen miktar baska bitkiye fazla gelebiliyor, bu benimde sik yasadigim bir olay.

C

Canna

Guest
Dostum ayrica benim yaptigim gübreleme semasinda da özellikle yazdim,bitkinin durumuna göre semadaki gübre miktarini azaltip cogaltabiliriz.

C

Canna

Guest
Iste onu diyorum ya, o kiz daha az besinle doymus, sende ona daha az besin vereceksin.

C

Canna

Guest
Gübrele semasindaki 2. veg dönemine gectin degil mi miktar olarak.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
  • H happyworld:
    ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* ********* ********** ******* ********** ********** ****** ********
    H happyworld: ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* *********...