Üstadlarla başlangıç

C

Canna

Guest
Dostum haklisin, görmedigim benim aklima takilmiyor ama gördügüm aklima takiliyor, bundan dolayi aldim o karari, daha fazla kafama takilmasin diye, en son örnek, 3 gün önce danisti kizlardaki sorun icin, teshisi koydum , receteyi yazdim. Eger uygulaz ise receteyi olcaklari yazdim, Yazdiklarim olmaya basladi simdi receteyi uygulayacakmis:D:D

C

Canna

Guest
Ben her 2 günde bir bitkilerim yapraklarina büyütec ile bakarim, bir sikinti baskadiysa erkenden göreyim diye, tavsiye ederim sende yap

GlockGen5

Müptezel
Bende bugün aslında yapraklarda bir kabarma gibi birşey gördüm ama önemsemedim,gübre verdikten sonra genelde birkaç gün yapraklarda biraz değişkenlik oluyor,önerini dikkate alicam üstad

C

Canna

Guest
Yapraklarda ki en ufak bir lekeyi, en ufak degiskligi dikkate al, yaprakalar seninle o sekilde iletisim kurar, onlarin ne anlattigini anladigin anda, ustasin

C

Canna

Guest
Dostum kes alttan bir kac fan yapragi kurut sar ic, kafa olmaz istedigin gibi ama seni rahatlatir

GlockGen5

Müptezel
Valla geçen öyle yaptım üstad,gölge yapan bir Kaç yaprağı kestim,topping için toprağın kurumasını bekleyim üstad haftasonuna bırakma nedenimiz topping yapilacak yaprakların daha fazla gelişmemesi mi ? @Canna

C

Canna

Guest
Evet baktim resimlere 2-3 gün daha beklersek tam kivamina gelecekler, sana yazdim benim ve @OttoMan47 ustanin tavsiyelerini uygulamaya devam et o 4 bitkiden 400-500 gr kuru alacaksin. Bir dahaki grow cocoda :)

GlockGen5

Müptezel
Evet coco yapicam sonra ki grow inşallah sulamaya zamanım var,bez saksı kullanmam birdaha 27 air devam 2 bitki yeter bana 1 kilo net:D

C

Canna

Guest
onun icin saksi basina 150X150 kabin ve 40 lt saksi, inan bana alirsin o kadar, 12 hafta veg 8 hafat cicek

C

Canna

Guest
Tamam dostum yap topping, yan dallar dahil, evet gübreli su olacak, tablodaki 1. veg dönemi miktarlarinda, boost verme, cünki veg dönemini 2 hafta uzattik, daha erken boost icin, 1 kere verdin bir sey olmaz, 2 hafta sonra basliyacaksin boosta

GlockGen5

Müptezel
Tamam üstad mavi led te yola çıktı onu da bağlayacağım 240w devamke,bütün kızların yan dalları dahil topping yapicam,fan yapraklarını temizlememe gerek var mı? @Canna

C

Canna

Guest
Hayir fan yapraklarina dokunma eger cok kapatiyorsa alt taraflari bir kac tane kesebiirsin o kadar, Mavi isigi taktdiginda 50 cm civarinda bir mesafeye taktiginda sadece mavi isigin lüks degerini ölc, yani QB kapat sadece mavi isik, sonra bana o ölctügün mavi isigin lüks degerini yaz, ben sana cevap yazama kadar iki isikta 50 cm mesafede kalsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Z zivanadançıkan:
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
  • Z zivanadançıkan:
    ***** ******* **** ******** * **** ******* ***** **** *** ***** hahahaha **** ******* **** ** ****** ****** ********
  • E eagle54:
    hahahaha***** *** *********
  • Z zivanadançıkan:
  • Y Yer1n7kat6:
  • Y Yer1n7kat6:
    **** hahahaha *** ********* ******** ***** ****** hahahaha**
  • B b4r0n11:
  • Z zivanadançıkan:
    ****** ***** ******* *** **** hahahaha *** ********* ******** ***** ****** hahahaha**
  • B b4r0n11:
    hahahahahahahaha ** ******* ***** **** ******** ***** ******* hahahaha
  • frnx frnx:
    ******** hahahahahahahaha****** ** ******* ***** **** ******** ***** ******* hahahaha
  • frnx frnx:
    ***** ****** **** hahahaha*
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
    +1
    hahahahahahahaha hahahaha****
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • J jamaica420:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • J jamaica420:
  • H H4.20:
    *** ***** ** hahahaha** ********* **** **** **** ** *** ******** ****** hahahaha******** ***** ******* ******** ********
  • J jamaica420:
  • J jamaica420:
    J jamaica420: * **** ***** ******* ********** ***** ***