Üstadlarla başlangıç

GlockGen5

Müptezel
Reis konuyu görmedim ama bakıcam şimdi,yapayım mı biraz daha bekleyim mi şuan bayağı açtı yeni filizler 3.boğumda

GlockGen5

Müptezel
Konuyu okudum şimdi reis geçen gün bazı yapraklar aşırı büyümüştü bayağı gölge oldu her birinden birer tane yaprak kestim şimdi daha iyi aliyor ışığı,diğer ışığa geçme vakti gelmedi mi halen 240w devam mi edicez @Canna

C

Canna

Guest
Dostum cicege kadar 30000-32000 lüks ile devam, cicekte tabiki verecegiz isigi, fazla isik ayni yetersiz isik gibi bitkinin gelismesini olumsuz etkiler.

GlockGen5

Müptezel
Dostum cicege kadar 30000-32000 lüks ile devam, cicekte tabiki verecegiz isigi, fazla isik ayni yetersiz isik gibi bitkinin gelismesini olumsuz etkiler.
Diğer taraflar ışık almayınca alt 1.2. Dallar biraz ufak kalmis lakin şuan o aşırı büyük yaprakları alınca biraz gelişti,sabirsizim bir an önce şu 480w dayayıp coşturacak gibi hissediyorum @Canna

C

Canna

Guest
Dostum tamam anliyorum sabirsizlasmani ama photo bitki yapiyorsun, hakkini vererek gidiyorsun, cok iyi hasat seni bekliyor, bu is sabir isi, merak etme zamani gelince verecegiz o isigida.:)

GlockGen5

Müptezel
Önce ki growda hasat aldığım kök kalınlığı şuan bu kızlarda mevcut maşallah aşırı kalın köklü olacak bu kahp...ler üstad @Canna

Son düzenleme:

OttoMan347

√SEFİR√
Genel durum çok iyi aynen devam. O dallara hiç elleme bitki tamamen çiçeğe binmeden onlar da uzayabilir yeterli ışığı saglarsan. Buyumeyecek ve budanacak durumda olursa çok sonraları budanır onlar

OttoMan347

√SEFİR√
Gövde kısmını kapatıyor ya ondan söylemiştim bro :D yan dalları kontrol edeyim geri kalanı uzasın ellemeyim,peki genel durum nasıl sence video açabildin mi ? @OttoMan47
Genel olarak güzel kanka şuan bitki veg döneminde o gösterdiğin minik dallar blooma kadar uzayacak ve somek dalı olacak vakti geldiğinde anlayacaksın ne demek istediğimi ;) o miniklere iyi ışık alacak şekilde eğitim verebiliyorsan ver en güzeli

GlockGen5

Müptezel
Usta sen benimle tanışmadın lakin beni çok iyi tanıdın,foto atmayım dedim Bir kaç hafta üstad görünce şaşırsın dedim yine dayanamadım,çok hızlı büyüyor bu kızlar,kontrol edememekten korkuyorum teşekkür ederim yorumun için saolun:D @Canna

C

Canna

Guest
Senin sasirman normal ben sasirmiyorum, sen benim ve @OttoMan47 ustanin önerilende simdiye kadar oldugu gibi devam et, bak nasil hasat alacaksin, dostum yer sikintisini sana en basta yazdim, simdi gerekli egitimler ile kizlari o kabinin icine sigdirabildigimiz kadar sigdiracagiz

C

Canna

Guest
Bu arada super crop yaptiracagim sana bekle zamani gelice söyliyecegim sana, ama simdiden istersen youtube yaz ``kushman super crop`` diye seyret videoyu, alttan ayarlardan alt yaziyi Türkce sec, Türkce alt yazi seyredersin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
    S Süperot54: **