zıvana thcyi emer mi?

napim31

Yeni üye
ben her zaman iskambili 4'e bölüp zıvana yapıyorum. arkadaşıma çok iyi oluyor dediğimde iskambil yağlı bi kağıt olduğu için thcyi emebilir demişti. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Kimde Bu

Müptezel
Iskambil yagli degil ki hem yagli olsa bilr arkadasin dedigi gibi emişi engeller, birde aldigimiz sigara kagitlarinin zivanasida iskambile yakin bişey, demekki en uygun malzeme bu. iskambil kagidi kova kapaginada zivanayada kullanilabilecek en alternatif urun

zehir0t

Üye
Kardesm zivanayi güzel biraz bol yaparsan hiç birşey emmez bazen sert normal sigara gibi sigara yapıyolar tırt oluyo onu biraz bol.yapcan bence yoksa parayla bile zıvana yapsan mundar oluyor sigara :)

Ü

Üye silindi 19785

Guest
zıvanayla bile sonun içemiyorsun son yarım cm tütün dolduruyorum tütün tadı geldimi salla at :)bu sayede izmarittde tütün kaldığından temiz çöp oluyor
Bende 1 cm kalana kadar ot koymam sigaraya. Benim kuzene kalsa zıvananın içine de koyar. Misrüflüğe bayılıyor hibina :D

wolferic

Müptezel
Bende 1 cm kalana kadar ot koymam sigaraya. Benim kuzene kalsa zıvananın içine de koyar. Misrüflüğe bayılıyor hibina :D
2 kişi içiosanız shut yapın biriniz sigaranın sonunda sigarayı tes cevirip azına sokcak diğeride yumruk yapıp parmakların arasındaki oyugu zıvananın dibine getirecek diğeri üfleyecek karsıdakide düz gelen dumanı çekecek öyle zebil olmaz .

OttoMan347

√SEFİR√
2 kişi içiosanız shut yapın biriniz sigaranın sonunda sigarayı tes cevirip azına sokcak diğeride yumruk yapıp parmakların arasındaki oyugu zıvananın dibine getirecek diğeri üfleyecek karsıdakide düz gelen dumanı çekecek öyle zebil olmaz .
Duman aldıktan sonra yanındaki arkadaş direk sigaranın ucuna yaklaşıp ucundan çıkan dumanı havada yakalasın, soldaki kişi de dudaklara yapışıp çektiğimiz dumanı ona üflesin duman ziyan olmaz :D

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Onu bi kere teklif etti dedim başlatma akrobatik işlerine yakacaz ağzımızı yüzümüzü :D

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Duman aldıktan sonra yanındaki arkadaş direk sigaranın ucuna yaklaşıp ucundan çıkan dumanı havada yakalasın, soldaki kişi de dudaklara yapışıp çektiğimiz dumanı ona üflesin duman ziyan olmaz :D
Ben ağzımdan verirken dumanı burnumdan tekrar çekerek 2 tur attırıp öyle salıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ***** ***** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    ****** **
  • G Growerdigi:
  • G Growerdigi:
    hahahaha
  • G Growerdigi:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha* hahahahahahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha *** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
    **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+: