yorumlarnizi beklerim ustalar üstadlar abiler

Güzel kafa

Yeni üye
Gece ve gündüz aydınlık karanlık döngüsü eşitlendiğinde işte her sene saçma bi dönem oluyor mevsimler tarihiyle gitmiyor farkındaysan ben anlamadım gitti
Abi çok ciddiyim ben bu senin söylediklerini ogrenirsem eğer bilim adamı olurum heralde sen bunların hepsini nasıl tutuyon aklında

Güzel kafa

Yeni üye
Yok canım ne bilim adamı ben uzman değilim ki kenevir yetiştirmede. Bildiğim kadarını söylüyorum sana :)

OttoMan347

√SEFİR√
Ben bişey göremedim nesi var?

OttoMan347

√SEFİR√
Bişey yok korkma ışığı görünce dikilir karanlıkta yapraklar salar kendini şuan sağlıklı sorun yok :)

OttoMan347

√SEFİR√
Abi bide o İngiliz tuzu aldım ben kullanayım mi onu yoksa dursun mu
30 gr yumurta kabuğu lazım sana ama tartan gerekiyor. Toz haline getir 30gr yumurtayı, 15 gr İngiliz tuzunu da ekle ve 4 lt su içine koyup kaynat, kaynamaya başlayınca 5 dk daha kaynasın sonra tencerenin ağzını kapat 1 gün beklesin. 1 gübreli 1 boş sulama ile vereceksin bunu. Her gübreli sulamada 2 çay bardağı verirsin. Duruma göre arttırırsın

Güzel kafa

Yeni üye
30 gr yumurta kabuğu lazım sana ama tartan gerekiyor. Toz haline getir 30gr yumurtayı, 15 gr İngiliz tuzunu da ekle ve 4 lt su içine koyup kaynat, kaynamaya başlayınca 5 dk daha kaynasın sonra tencerenin ağzını kapat 1 gün beklesin. 1 gübreli 1 boş sulama ile vereceksin bunu. Her gübreli sulamada 2 çay bardağı verirsin. Duruma göre arttırırsın
Anladım abi 1 gübreli bir boş derken gübreli bu senin bana anlattığım tuzlu kabuklu su demi abi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********