yorumlarnizi beklerim ustalar üstadlar abiler

OttoMan347

√SEFİR√
Daha erken biraz daha gelişsin net belli olur cinsiyeti. Saksının değişmem lazım bitkin photo küçük saksıdan verim alamazsın biyere kadar büyür

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Azotun az yapraklarının rengi çok açık grow gübresi vermen lazım 15 günde birde boş sulamada litreye 2ml calmag ver

Güzel kafa

Yeni üye

OttoMan347

√SEFİR√
Abi valla fark etmez yeterki verim alayım torbacilardan kurtulayim başka bir şey istemiyorum bide masrafa girmeden yapabilirsem süper olur çünkü durumum gerçekten sıkıntılı
Ozaman sana organik lazım daha uygun. Benim profile gir thunderstruck diye biri yazmış. Oradaki konuşmaları oku resimlere bak. Orada uzun yazılamadığı için ekran fotosu alıp resim olarak attım yazdıklarımı

Güzel kafa

Yeni üye
Ozaman sana organik lazım daha uygun. Benim profile gir thunderstruck diye biri yazmış. Oradaki konuşmaları oku resimlere bak. Orada uzun yazılamadığı için ekran fotosu alıp resim olarak attım yazdıklarımı
Anladım abi sağolasın takildigim birşey o zaman yarın normal toprak alıp yani cicekciden aldığım gübreli torf lu toprağa kuş gübresi ile flush yapcam ama üç kademeli demişsin orayi anlamadım :(

OttoMan347

√SEFİR√
Daha eski mesajları gör diye bir seçenek var orayı tıklarsan ihtiyacın olan formül fotoğraflarda yazıyor

OttoMan347

√SEFİR√
Anladım abi sağolasın takildigim birşey o zaman yarın normal toprak alıp yani cicekciden aldığım gübreli torf lu toprağa kuş gübresi ile flush yapcam ama üç kademeli demişsin orayi anlamadım :(
Yanlış anlamışsın. Konuşmaların en başından okursan anlarsın. O flush konusu kuş boku şerbetini kullanırsa kötü tat yapar mı diye sorduğu için açıldı sana şimdilik call mag besin takviyesi lazım sen orayı anla şimdilik yeter. Gerisi daha sonraki aşamalar

Güzel kafa

Yeni üye
Yanlış anlamışsın. Konuşmaların en başından okursan anlarsın. O flush konusu kuş boku şerbetini kullanırsa kötü tat yapar mı diye sorduğu için açıldı sana şimdilik call mag besin takviyesi lazım sen orayı anla şimdilik yeter. Gerisi daha sonraki aşamalar
Abi şimdi biliyorum kizacaksin ama call MAG sen çiçeklenme ye girdiği için yazmışsın ya benimki daha gördün zaten bebek gibi yani küçücük senin verdiğin tarifin aynısını yapayım kullaniyim ben şimdi ondan sonra kuş gübresi falan

OttoMan347

√SEFİR√
Call amg veg döneminde kardeşim :) onun bitkisi çiçeğe girmiş ama daha sonra kullanmak için call mag istedi benden. Şimdi anladın mı

OttoMan347

√SEFİR√
Organik gidecekmiş arkadaş uzun vadeli gübreli saksı hazırlama tekniğiyle kuracak saksıları. Çakıl taşı da iş görür

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha*** ** ******* ******* *******
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ****** ****** ******* ** ****** ********** ****
  • S SuperKafa:
    ****** ******* ******* ********* ** **** ****** **** **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* **** ******* ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** ******* ****
  • S SuperKafa:
    ****** ****** *** *** ***** **** ****** ******* ******** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
    ****** ******** ********** hahahaha* *
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    *** ******* ******** ********** ***** ********** hahahaha *** *** ** hahahaha ******* ******* ***** hahahaha**** ******* ****** ***** **** hahahaha** ****** ****** ****** ********* ******* ******** *** ***** ***** *** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
  • deyorke deyorke:
    ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********
    deyorke deyorke: ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********