yeni growerler için yapay zeka desteği geldi.

husyn

Doktor
ben toprağın ph 2 lere kadar düşürdüm ama er geçen zaman içinde ph artıyordu 6,8 4 gün içinde geldi, zaten toprağımın ph 6,8 di.

husyn

Doktor
kanka random yazdım çok takılmadım. 6.5 civarı yeterli dediğin gibi.
orda yazan bazı yöntemler 2-3 yılda yapabiliyor. Hümik-Fulvik Asit en etkili yöntem ve daha hızlı ama tuzlanmada ne kadar iyi bilemem engellemek için etkili, ama biraz daha kolay yöntemler var birincisi gübre kullanımda hata yapma toprakta birikirse tuzlandırır ortamı diğeride bakteri ortamını arttır toprakta ve onlarada ek besinler ver.

frnx

Yeni üye
orda yazan bazı yöntemler 2-3 yılda yapabiliyor. Hümik-Fulvik Asit en etkili yöntem ve daha hızlı ama tuzlanmada ne kadar iyi bilemem engellemek için etkili, ama biraz daha kolay yöntemler var birincisi gübre kullanımda hata yapma toprakta birikirse tuzlandırır ortamı diğeride bakteri ortamını arttır toprakta ve onlarada ek besinler ver.
bakalım ben daha çok yeniyim. hem bu çeşit grow da hem genel bitkide. bir heves hobi kendi sigaramızı içelim dedik başladık. bu yolda öğrenecek çok keyifli güzel tecrübeler olacak. göreceğiz. siz ziraatcisiniz sanıyorum. bilgilisiniz.

husyn

Doktor
bakalım ben daha çok yeniyim. hem bu çeşit grow da hem genel bitkide. bir heves hobi kendi sigaramızı içelim dedik başladık. bu yolda öğrenecek çok keyifli güzel tecrübeler olacak. göreceğiz. siz ziraatcisiniz sanıyorum. bilgilisiniz.
yok değilim, hata yaptıkca öğreniyorum bende

husyn

Doktor
Bu yapay zekadan herşey öğreniyoz mu
yapay zeka bilgi haznesidir, senin soracağın sorular tahmin edilmiştir ve oraya kaydedilmiştir, eğer tamin edilmeyen bir soru sorarsan hata verecektir, tabi o soru program yöneticilerine gönderilecektir. onlar cevaplayıp kaydederlerse bir dahakine cevabını görürsün. Ama o soruları cevaplayan kişi ne kadarını biliyor, atladığı bir şey varmı. bazı konular kitaplara sıymıyor okadar bilgiyi çikara bilecekmi.

frnx

Yeni üye
yapay zeka bilgi haznesidir, senin soracağın sorular tahmin edilmiştir ve oraya kaydedilmiştir, eğer tamin edilmeyen bir soru sorarsan hata verecektir, tabi o soru program yöneticilerine gönderilecektir. onlar cevaplayıp kaydederlerse bir dahakine cevabını görürsün. Ama o soruları cevaplayan kişi ne kadarını biliyor, atladığı bir şey varmı. bazı konular kitaplara sıymıyor okadar bilgiyi çikara bilecekmi.
hocam yapay zeka bu şekilde çalışmıyor aslında. soracağın şeyi sorma biçimine göre sana cevaplar veriyor ve sorduğun soruların mantıklı olması ile cevapların kaliteli olması arasında doğru bir orantı var. bilgiyi tüm dillerde araştırıyor okuyor öğreniyor o konuyla alakalı öğrendiklerini derliyor toparlıyor sana söylüyor

husyn

Doktor
hocam yapay zeka bu şekilde çalışmıyor aslında. soracağın şeyi sorma biçimine göre sana cevaplar veriyor ve sorduğun soruların mantıklı olması ile cevapların kaliteli olması arasında doğru bir orantı var. bilgiyi tüm dillerde araştırıyor okuyor öğreniyor o konuyla alakalı öğrendiklerini derliyor toparlıyor sana söylüyor
evet doğru diyorsun, yapay zeka aslında bir çok şekilde kullanıyoruz zaten en basiti hesap makinesi, meselan sürekli yaptığım bir işlem var bu işlem çok vaktımı alıyor bunu yazılımını yapıp o işleemi yapabilmem için elimdeki değerleri oraya girip çok kısa sürede yapmış olurum, bunun gibi bir çok örnek farklı şekillere varebilirim, olasılık katılarakta yapılan yazılımlar daha zor ama gene kişi kendi kurduğu olasılığı yazıyor.
demek istediğim yapay zeka bir akıl değildir.

husyn

Doktor
dün senin verdiğin linkteki işte yapay zekaya soru sordum dedimki, senin ananmı güzel yoksa benim anammı güzel, ekran döndü döndü sonra error verdi. bende kapattım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...