Yaza giriş çerez grow

Ü

Üye silindi 19785

Guest
sagol kral sana da şimdi bır kapak yapmak ısterdım beraber dalardık uzaklara :D guzel sıgara kanka on numara
İçmiş kadar oldum kankam gönlün yeter senin.

Geceleri gelatoda gezerken bacaklarımız uzamış.
Alıştık artık ölümlere.
Diyeceğim şu Ivan milinski ;
Ölüm için ayırdık geceleri gülerken galeto da ...

Ece Ayhan Galata Kantosu

kralkobraa

Kıdemli Üye
Ehlen o zaman , kağıt geldi içmeye devam ettim dün gittim bir test verdim 0 50 aralığında çıkması gereken tes bak ne çıktı https://ibb.co/4ZGpKw7
Hala iciyorum ulan 60 gün ağzıma vurmadım, şuan ücretli izindeyiz bı geldim memlekete cayır cayır içiyorum ama bugun son daha içmem
Usta bende denetim yok ama ne olur ne olmaz yavş yavaş azaltıyorum mahallede bilen bilmeyen herkes ekmiş dün helikopter cayır cayır geziyordu bizim bu tarafa gelmeden kızları odaya koydum vallahi bekliyorlar mahlleye fena girecekler
Tabbar rase eri bi helikopter

kanka ben ıcmeye başlayınca ne zaman kalkarsam yatana kadar allah ne verdıyse gıdıyorum bongta , birde içtiğimiz sigaralar zehır zehırr bıldıgın gıbı degıl dıyorum sana bende 40 gunden önce fılan cıkmaz cok zor
Kanka yolun düşmezde hadi düşecek diyelim burdan yazalım haberleşelim izmitteyim sana bi zehir yapayım böyle sigarayı seven arkadaşlara yapmayı çok severim gel :))

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Çok şükür bende ve ailemde bişe yok , deprem olduğu gibi zipladim ben kalktim yatağın üzerine koca beton düştü, oradan koştuk kapıya doğru kapının üzerine Karşı duvar patlamış açamadık , diger odanın yan duvarı patladı oradan yan daireye geçtik aşşagi indik , hayatımda gördüğüm en büyük deprem buydu, bitmedi resmen , 2 metre ileri gidemedik hala gibi cirpti ,biraz yavaşlar gibi oldu öyle koştuk ,kurtulmak inan mucizeyde çok canlar gitti ne aileler yok oldu içimiz kan ağladı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ****** **** *** ****** ********* ********* ********* ******** ** ********* ****** ****** ******** ** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** *** hahahaha* ***** ** ***** ** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ********* ******* ******** *** ** ******* **** ****** ****** ****** **** ******* *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** *** hahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ******* **** ****** hahahaha** *** ****** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ***** ***** *** ******** **** ** ***** **** ********* ****** *** ****** hahahaha ****** **** *** ****** ********* ********* ********* ******** ** ********* ****** ****** ******** ** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha** **** ****** hahahaha***** ******* **** ****** **
  • M Mamba70:
    ******** hahahaha
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha *** ********** ********* ***** ******** **** **** ****** ****** ********* ******** * **** ***** **** ******** ****** **** *** **** ***** ********** *** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha****** ** ****** *****
    +1
    ***** ***** ****** ** ****** hahahaha***** **** ****** *******
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** *** ******** ******* *** ********* hahahaha******** ** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ** hahahaha***** *** ** ******* ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** hahahaha* *** ***** ******* ******* ********* ******* ********* ****** ** hahahaha **** *****
    ******** ***** ****** *** ****** ******* **** hahahaha* *** hahahaha* **** ****** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** **** ****** ********** ******* *** **** ** ******* ***** *** ****** ******* hahahaha ********
    hahahaha* ******
    TabldotLife TabldotLife: hahahaha* ******