Yaza giriş çerez grow

Ü

Üye silindi 31751

Guest
Kanka çiçekteyken koku biraz sıkıntı eğer bilen komşu ayıkır benim ev müstakil çaydanlıkta ufak bir dal kurutuyordum dıdısını satim 20m ötede yol var fena koku gidiyordu bilen birisi ayıkır bide kaç tane ekecen 1 2 tane mi ekecen bide ismine göre sendemi minnina kankasın ben Adanalıyım ehle sehle:)
1-2 tane ekmeyi düşünüyorum usta aslında ev dublex son kat her yerde binalar var tabi dip dibe ama üst katta bi tane oda boş kabin falan yapamam ama koyabilirim saksıyı oraya ancak güneş almıyor nasıl bir çare bulacağım bilmşyorum daha önce de hiç genetik yetiştirmedim hep outdoor ata tohumu :) öyle bir taraf minnına :d

Rastaa!

Üye
vallahi dikkat etmem lazım hatta dun kagıta geldi 10 gun ıcınde gelın dıyor , şuan elımde bongla gezıyorum umrumda degıl kardesım en fazla ne olabılır ya para cezası yada ufak bır hapıs 5 sene öteleyecek aman ne olacaksa olsun.
benim denetim geldi diye kendimi köye attım içmedim o kadar dayandım,şehire geldim arabaya bindim bi arkadaşı aldım bongla geldi arabaya dedim yapacak bişey yok ver bongu çektim gittim pis çıktı süre uzadı,gene dayanamadım denetimde çıkmıyo diyo bnz içiyodum sigara ucu demem o ki kanka illa o denetimi bitirtiyorlar sık dişini uzatma bedavadan

kralkobraa

Kıdemli Üye
1-2 tane ekmeyi düşünüyorum usta aslında ev dublex son kat her yerde binalar var tabi dip dibe ama üst katta bi tane oda boş kabin falan yapamam ama koyabilirim saksıyı oraya ancak güneş almıyor nasıl bir çare bulacağım bilmşyorum daha önce de hiç genetik yetiştirmedim hep outdoor ata tohumu :) öyle bir taraf minnına :d
baş tacısın kankam güneş konusuna gelecek olursak güneş sıkıntı benim ev sabahtan akşama kadar güneş alıyor haliyle bitki iyi büyüyor en az 6 saat güneş alan bir yer yok mu damda bende 1 auto var 5-10 güne hasat ederim o neredeyse hiç kokmuyor ama photo kadarda hasat vermiyor eğer uygun güneşi sağlarsan ve auto temin edebilirsin 2 tane ekebilirsin yanınada 2-3 saksı reyhan nane falan atarsın biraz kokuyu kırar

Ü

Üye silindi 19785

Guest
19 adet mini mini minnakın büyüğünü izleyeceğiz nasipse. Yolun her daim açık olsun kankam.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
arkadaşlar orjinal hatay mersin adana eski tip ata tohumu nerden temin edebiliriz? libyada çalışırken hataylı arkadaşlar getirmişti bir kaç kez efsane maldı. sonra bağlantı iletişim vs koptu. evropa genetik yerine yerli genetikleri ekmek geliştirmek, melezlemek vs. daha iyi olabilir. ortamlarda turk haze diye genetiğimiz olur :D
ben hanımdan adanalı sayılırım ama orada ortamım yok :/
bende cok guzel tohumlar vardı da bır ara yanlışlıkla attım çok guzel genetıkdı kendı dişi ağacımı 4 tane erkegın ortasına alıp döllemıstım tohumlu olmasına ragmen sıgarada guzeldı tohumda bır suru vardı 10 tohumdan 8 9 dişi cıkıyordu ılgınc , sımdı ıste durbanla bır yerlı gıbı bıse dıyebılırım vurduk onun growu da gelıyor bakalım nasıl olacak elımde suan da var 300 cıvarı tohum , bu growdan sonra ona başlıyoruz patlattık hatta.

kralkobraa

Kıdemli Üye
Gelatolaru kesileli 10 gün oluyor hafif nemliler sigaralar çok fena bongta tek duman yoksun çok iyi , iyi değil, çok iyi , bu sigarayı sağda solda içir kimse peşini bırakmaz.

Ustaaa maşallahın var sanat eseri yapmışsın bende yarın bitane autoya vuracam bıcağı ondan sonra 8 tane daha var 2 tanesi 1.5m yakın sativa 4 tane indica 1 kısa tane sativa 1 tane auto gene bomba gibiyik haaa ustaaaaa :)

Son düzenleme:

kralkobraa

Kıdemli Üye
ne dıyorduk kardeşim , iteleeeeeeeeeeeeee
arkadaş geçen bir sigara getirdi abi 1 bitkiden 8gr çıkmış bi duman vurdum koltuğa yapıştırdı ben anlamadım nası bi sigara değişik cenevar gibi bişeydi galiba bitki tüm gücünü o sömeğe vermiş o genetiğin adını söyledi ama unuttum o genetiği bulsam varsa 20 tane gene ekerim keşke bulsakta ondan da itlerizzzzzzz abi

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
arkadaş geçen bir sigara getirdi abi 1 bitkiden 8gr çıkmış bi duman vurdum koltuğa yapıştırdı ben anlamadım nası bi sigara değişik cenevar gibi bişeydi galiba bitki tüm gücünü o sömeğe vermiş o genetiğin adını söyledi ama unuttum o genetiği bulsam varsa 20 tane gene ekerim keşke bulsakta ondan da itlerizzzzzzz abi
o sıgarada guzeldır dogrudur , inan şu gelatodan içsen buda cok guzel on numara kesın begenırsın begenmeme gıbı şansın yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • B bongalov:
    hahahaha**
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********** ********* **** ******** ********** hahahaha****
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • 5.yaprak 5.yaprak: