Yapraklarda spiralleşme ??

Woppy

Ordinaryüs
Birde verdigin su az mesela bende bez saksı var 1 aylık olduklarında saksılara vuracak sekilde bi fan ayarlıyorum 2 güne bi su veriryorum 3 gün oldunmu yapraklar sarkıyor ben susadım diyor. Bu senin oluşturduğun iklim şartlarına göre degişiklik gösterir tabiki ama deneyerek bulacaksın bunlar hep tecrübe edeceksin. Sulamanıda mesela ya hafta yada 15 günde bir artırarak git bu hafta 2 lt suladın birdahaki haftaya 2.1 lt ver böyle böyle artırarak git hafta veya 15 gün sen ayarlarsın deneyerek cözersin.

İ
Birde verdigin su az mesela bende bez saksı var 1 aylık olduklarında saksılara vuracak sekilde bi fan ayarlıyorum 2 güne bi su veriryorum 3 gün oldunmu yapraklar sarkıyor ben susadım diyor. Bu senin oluşturduğun iklim şartlarına göre degişiklik gösterir tabiki ama deneyerek bulacaksın bunlar hep tecrübe edeceksin. Sulamanıda mesela ya hafta yada 15 günde bir artırarak git bu hafta 2 lt suladın birdahaki haftaya 2.1 lt ver böyle böyle artırarak git hafta veya 15 gün sen ayarlarsın deneyerek cözersin.
İlk growumda sıçtık batırdım zaten büyük bir gelişmeyle ilerliyorum ama dediğiniz gibi hala çok yol var dediklerinizin hepsini not ettim ve bundan sonra ki süreçte bunlara daha çok dikkat edicem

Knk gübre rengiyle alakalı bi durum yok bu üründe varsa kullan dene kabinin ışığının vurmadı bi yerde tüpe doldur hazırladıgın suyu ve 2 damla üründen koy ren ne sarı neyeşil olacak ayarladım mı ver gitsin. Bende test ölçütlere com para verdim yok kalibresi dogrumu degilmi aklında soru işareti kalıyor bu ürün net çözüm
Dostum mesela ben litreye ;
1 ml grow
1 ml heaven
1 ml acti-vera
0.5 ml top max
1 ml bloom
1 ml big Bud .
Koyduğumda ve bu solüsyondan damlattığımda tüpün için simsiyah oluyor ki zaten tüpe koyduğumda hazırladığım güvresi daha bir şey damlatmadan rengi kahverengi

Woppy

Ordinaryüs
Knk heaven ve activera ne bilmiyorum o yüzden birşey diyemicem birdahaki sulamanda topmax kes ve gübreleri 1ml den artır 1.5 yap mesela altından 1 bardak su aksa yeter ona göre ayarlar veririsin. Ph konusunda Mesela ben blomd sensi bloom AB,nirvana,budcandy, arada calmag ve son iki hafta overdive veriyorum hiç sıkıntı cıkmıypr ph ayarlama konusunda solüsyonla ayrılıyorum.

Knk heaven ve activera ne bilmiyorum o yüzden birşey diyemicem birdahaki sulamanda topmax kes ve gübreleri 1ml den artır 1.5 yap mesela altından 1 bardak su aksa yeter ona göre ayarlar veririsin. Ph konusunda Mesela ben blomd sensi bloom AB,nirvana,budcandy, arada calmag ve son iki hafta overdive veriyorum hiç sıkıntı cıkmıypr ph ayarlama konusunda solüsyonla ayrılıyorum.
AN gübreleri sentetk olduğu için belki sende öyle oluyor olabilir ama ben biobizzin sadece grow ve bloomunu koyduğumda çamurlu su rengine dönüyor su zaten adwa 12 'im var ama oda eskidi probu değişmesi gerek herhalde 0.5-0.7 lik hata payı 1 lere kadar çıktı ben en iyisi probumu değiştireyim yada AN a geçiş yapabilirim bir sonraki growda önerir misin ?

Woppy

Ordinaryüs
Öneririm knk ama elinin ayarı iyi olmalı bi tık gübreyi fazla kacırırsan hemen yakıyor. Gelişimi baya etkiliyor günrrler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • gorilladam gorilladam:
  • L lunadke:
    ********** *** ******* *** hahahaha* ********** *** ******** **
  • gorilladam gorilladam:
  • NE0 NE0:
    ***** ****** ***** ***** ** ***** ****** ****** ********** ******* ** ****** *** ********** ******** ********
  • NewGardener NewGardener:
    *** *** ** ******** ****** **** ******* **** ** ***** **** ******** ****** ****
  • L lunadke:
    ***** ******* hahahaha*** *** ** ***** ***** ******* ********** ******* ******* hahahaha** ****** ******* ****** hahahaha****
  • L lunadke:
    *** **** ********** ** **
  • NE0 NE0:
    ***** *** ******* ********* ***** ********** ** **** ***** ******** hahahaha
    ***** ******** **** **** ****** ********* **
  • NE0 NE0:
  • L lunadke:
    hahahaha** ** **** hahahaha*** ******** hahahaha*** ****** ******* **** hahahaha*
  • L lunadke:
    ***** ***** ** *** ********** ******* hahahaha ******** ******* hahahaha* *** *******
  • NE0 NE0:
    ****** ******** *** **** hahahaha*** ******** ****** ***** *** ******* hahahaha
  • gorilladam gorilladam:
    ****** ********** ********** ********* ******** ********* ***** ********** *** **
  • NE0 NE0:
  • L lunadke:
  • NE0 NE0:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** **** ***** ***** ******* *** ** ********* ****** ******* ***** ****** **** **** hahahaha** ********* **** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ******* ****** ******** **
  • gorilladam gorilladam:
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    ***** hahahaha*** **** ****** ******* ****** ******** **
    **** ******* **
  • L lunadke:
    hahahaha* hahahaha*** **** ********* ********** *********
    L lunadke: hahahaha* hahahaha*** **** ********* ********** *********