Yapraklar ve hasat zamanı..

Zagartin

Üye
Öncelikle merhaba dostlar. İki çiçeğim var, çiçeklerden biri inatla yapraklarını bu duruma getiriyor. Çiçeklenme 55. günde. Bu bitkinin tohumu daha önceki senelerde de aynı problemi yaşattı. Sebebi nedir fikri olan var mı acaba?

Diğer bir konuda diğer çiçeğim. Hasat zamanı gelmiş mi?

Şimdiden ilgili tüm arkadaşlara teşekkürler.

@Yesil888 @Tommy vercetti @Emmy @Xcd @nasa
@amnesiaturk23

Öncelikle merhaba dostlar. İki çiçeğim var, çiçeklerden biri inatla yapraklarını bu duruma getiriyor. Çiçeklenme 55. günde. Bu bitkinin tohumu daha önceki senelerde de aynı problemi yaşattı. Sebebi nedir fikri olan var mı acaba?

@amnesiaturk23
Selam kanka, eline sağlık sonuna gelmişsin ☺️. Kanka hasat için benim fikrim şöyle olur. Ben amber istemem o yüzden kontrollü gidip bir hafta içerisinde hasat yapardım. Amber (%10) istiyorsan 10 güne de hazır olur gibi. Afiyetler olsun ☺️.

Yesil888

Ordinaryüs

Emmy

Müptezel

@amnesiaturk23
Kankacım merhaba ilk resimler için konusuyorum çiçeklenme donemindemisin bilmiyorum fosfor ve potasyum eksikligin var medyan kalsiyum ve fosfor bakımından zengine potasyum emilimi azalir ph ayarli flus at kuruyunca takvimine gore gubreleme yap ısı ve ışık sitresi de buna dahil olmus ortam atmosferini 22 derecelerde tut nemin 55 60 ışıği paylasirsan sevinirim ..

Zagartin

Üye
Kankacım merhaba ilk resimler için konusuyorum çiçeklenme donemindemisin bilmiyorum fosfor ve potasyum eksikligin var medyan kalsiyum ve fosfor bakımından zengine potasyum emilimi azalir ph ayarli flus at kuruyunca takvimine gore gubreleme yap ısı ve ışık sitresi de buna dahil olmus ortam atmosferini 22 derecelerde tut nemin 55 60 ışıği paylasirsan sevinirim ..
Teşekkürler dostum bilgi paylaşımı için.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********