Yaşandı ve bitti

higthead

Jolly Green
hasatına direk vurmadığı sürece vantilatör sıkıntı yaratmaz çok. ama seninki direk hasata vuruyor sıkıntı.

Dostum ucu açık bir konu. Hasat kurutmada vantilatör olmaz hasata vursun veya vurmasın.Olay zaten olabildiğince yavaş kurutmak. Vantilatörle hasat alan yok mu? var. Yapılır mı? yapılır ama yavaşça kuruyan ve güzelce kürlenen sömeğin tadını aldıktan sonra hızlı kurutma işlemine altınlar verseler ben yapmam.

Nemesis4

Kıdemli Üye
Kanka mesela köfteciden alınan en iyi genetikten daha iyi diyebilir miyiz ? kanka ben de ilk kez yapıyorum baya zahmet ve masraf oldu bana o yüzden değiyor mu diye merak ettim. Sokaktan aldığımızın ne olduğu belli değil.
Knka kesinlikle degiyor disaridan aldigin boktan sprelyli kafa yapmiyor zehirliyor knka kesinlikle orjinal bi tohum al pisman olmucaksin hem daha uyguna gelicek hem zehir gibi kafan olucak

Fachero

Yeni üye
İyi kısa zamanda müdahale ettik. Yoksa 2 güne ufalanırdı dokunduğun zaman yazık olurdu. 7. .8 . 9. günler sömeğin dalını hafifce eğ cıt sesi gelmesi lazım. dalların kuruyacak ama sömeklerin az miktarda nemli kalıcak onuda kürleme işleminde terletip attırıcaksın. Kürlemede hem koku hemde etkisi 2 katına çıkıcak. ilk içtiğin sigarayla kürleme sonu içtiğin sigara arasında dağlar kadar fark olucak onun için sabırlı ol içinden fazla tırtıklama kürlemeni bitir nedemek istediğimi ozaman anlıcaksın.
Peki küçük bir vantilatör direk hasada temas etmeden sadcee çok hafif derecede içerde minik bir sirkülasyon oluştursa sorun olur mu kabinden ziyade kabinden daha büyük küçük bir oda benimki aynı zamanda 1000 lik çıkış fanim var ...12 köküm var hidro yetiştirdik ...suyu damlamayi kestim 2 gün öyle bekletip öyle kesicez ..

higthead

Jolly Green
Peki küçük bir vantilatör direk hasada temas etmeden sadcee çok hafif derecede içerde minik bir sirkülasyon oluştursa sorun olur mu kabinden ziyade kabinden daha büyük küçük bir oda benimki aynı zamanda 1000 lik çıkış fanim var ...12 köküm var hidro yetiştirdik ...suyu damlamayi kestim 2 gün öyle bekletip öyle kesicez ..

Dostum çıkış fanın haricinde hiç bir şey çalışmayacak o şekilde yavaş yavaş kuruyacak.

Diğer soruna gelince Kürleme dediğin sey hasat kurutulduktan sonra kavanozda yapılan işlemdir. Sen sanırım hasat edip kabine asmaktan bahsediyosun karanlık ortamda kuruyacak dostum.

Fachero

Yeni üye
Dostum çıkış fanın haricinde hiç bir şey çalışmayacak o şekilde yavaş yavaş kuruyacak.

Diğer soruna gelince Kürleme dediğin sey hasat kurutulduktan sonra kavanozda yapılan işlemdir. Sen sanırım hasat edip kabine asmaktan bahsediyosun karanlık ortamda kuruyacak dostum.
Hayır kürlemeyi biliyorum hasattan sonra işte . Kürleme yapılırken ortamda ışığın açık olup olmaması önemli mi diye sordum sadece

Kanka mesela köfteciden alınan en iyi genetikten daha iyi diyebilir miyiz ? kanka ben de ilk kez yapıyorum baya zahmet ve masraf oldu bana o yüzden değiyor mu diye merak ettim. Sokaktan aldığımızın ne olduğu belli değil.
Kankalar yorumun üstünden zaman geçmiş kusura bakmayın ama Fluent kankamın sorusu bir zamanlar benimde sorundu :) @Fluent kanka kesinlikle değiyor :) ben 10 bin harcadım sistemime (çok iyi/kötü sistemim diye birşey demiyorum) ilk growdan 2 ayda 27 Gr. 2. growumda 2 bitkiden 110 Gr aldım şu an kabimde bir canavar da yetişiyor 1.5 ayı kaldı. Benim bulunduğum bölgede 200-250 TL arasında değişiyor Gr fiyatı ve ben bu güzelliği her gün tüketiyorum. Her türlü değiyor anlıcağın :) onun dışında ben bulunduğum bölgede yetiştirdiğim gibi sigaraya çok nadir denk geldim. Ama İstanbul'da dönek yapısı ve kafa yüksekliği olarak daha iyilerine tabi ki denk geldim inş bir gün o forma bizlerde ulaşacağız :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
    E ErdemRS6: ** ****** **** *** ******** *** ****