Yaşandı ve bitti

higthead

Jolly Green
Kabindeki o vantilatörü kapat yoksa hasatı maffediceksin. Hasat kurutma sadece çıkış fanı çalışır giriş fanını çalıştırma sakın.

higthead

Jolly Green
Knka hava askışi olsun diye koydum

Dostum kurutma işleminde vantilatör hızlı kurutucak sonra diceksin ki hasatım dokunduğum an ufalanıyor. Kurutma işleminde içerde hava akışı sadece çıkış fanı çalıstırarak olur oda nemi çekmesi için.

Kürleme için ise şu konuyu oku.

Nemesis4

Kıdemli Üye
Dostum kurutma işleminde vantilatör hızlı kurutucak sonra diceksin ki hasatım dokunduğum an ufalanıyor. Kurutma işleminde içerde hava akışı sadece çıkış fanı çalıstırarak olur oda nemi çekmesi için.
Knka nem suan %55 zaten kapatayimmi o zaman hic hava vermesin bez dolap zaten bezlerden hava aliyordur iceri

higthead

Jolly Green
Knka nem suan %55 zaten kapatayimmi o zaman hic hava vermesin bez dolap zaten bezlerden hava aliyordur iceri

Dostum sana yazdım. Vantilatörü kapat. Giriş fanını kapat. Sadece çıkış fanın çalışssın. Hızlı kurutma işleminden vazgeçin hasatı maffediyosunuz. Bırak 9-10 güne kurusun yavaşça.Nem oranın güzel. kürleme için link attım onuda oku.

higthead

Jolly Green
İyi kısa zamanda müdahale ettik. Yoksa 2 güne ufalanırdı dokunduğun zaman yazık olurdu. 7. .8 . 9. günler sömeğin dalını hafifce eğ cıt sesi gelmesi lazım. dalların kuruyacak ama sömeklerin az miktarda nemli kalıcak onuda kürleme işleminde terletip attırıcaksın. Kürlemede hem koku hemde etkisi 2 katına çıkıcak. ilk içtiğin sigarayla kürleme sonu içtiğin sigara arasında dağlar kadar fark olucak onun için sabırlı ol içinden fazla tırtıklama kürlemeni bitir nedemek istediğimi ozaman anlıcaksın.

Nemesis4

Kıdemli Üye
İyi kısa zamanda müdahale ettik. Yoksa 2 güne ufalanırdı dokunduğun zaman yazık olurdu. 7. .8 . 9. günler sömeğin dalını hafifce eğ cıt sesi gelmesi lazım. dalların kuruyacak ama sömeklerin az miktarda nemli kalıcak onuda kürleme işleminde terletip attırıcaksın. Kürlemede hem koku hemde etkisi 2 katına çıkıcak. ilk içtiğin sigarayla kürleme sonu içtiğin sigara arasında dağlar kadar fark olucak onun için sabırlı ol içinden fazla tırtıklama kürlemeni bitir nedemek istediğimi ozaman anlıcaksın.
Eyvallah bro oyle yapicam kuflenmesinden korkuyorum ama o yüzden pirinc koyucam knk kovonuz dibine

higthead

Jolly Green
Dostum pirinçle uğraşma her 1 lt kavanoz için bu linktekinden al. Bu zamana kadar bekledin uğraştın emek verdin maddi manevi uğraştın. Son işleminede uğraş.

her 1 lt kavanoz için bu nem regülatörünü kullan. Yukarda kürleme işlemi linkindeki boveda yazan ile aynı işi görüyor.

Nemesis4

Kıdemli Üye
Dostum pirinçle uğraşma her 1 lt kavanoz için bu linktekinden al. Bu zamana kadar bekledin uğraştın emek verdin maddi manevi uğraştın. Son işleminede uğraş.

her 1 lt kavanoz için bu nem regülatörünü kullan. Yukarda kürleme işlemi linkindeki boveda yazan ile aynı işi görüyor.

%62 olani aldm knk

Nemesis4

Kıdemli Üye
Tamam kürleme konusunuda oku işlemini yap ondan sonra hak vericeksin bana=))) Ben tam 30 gün kürleme yaptım 30 günün sonunda sigara efsaneydi.
İns knk yapicam şöyle ana somekleri oyle yapicam knka 1 L kovanoza ana somekleri yapicam bakalim kafasi nasil olucak knk ama kuruma nem ciksin icinden 10 gun falan ellemicem

higthead

Jolly Green
Bide knka şeker yapraklarini temzliyimmi şimdiden yoksa kuruyunca mi yapayım trikomlar var baya seker yapraklarinda ama onlari icmicem

Dostum fan yapraklarını almışssındır umarım. Şeker yapraklarınıda sadece traşla öle kökten alma sömeğin dış yüzeyi kadar traşla biraz uzun bırakarak yani yumurta görüntüsü gibi olsun traşladıktan sonra ama sakın içe girerek makasla traşlama trikomlarıda kesme dış yüzeyinden trasş=)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha** ********* ******* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ****** ***** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** ** ****** ***** hahahaha****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** *** ******** ******** ******** ****** ********** ***** ***** hahahaha hahahaha* ******* **********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** hahahaha**
  • kkush kkush:
    ********** ** ******** ***** ** ***** hahahaha** hahahaha*** ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* *** ******* *** ******* hahahaha *** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** *** hahahaha
    +1
  • M merto1835:
    ****** *** ****** ****** ********* **** hahahaha*** ********** ****** ** ******* hahahaha** ********* ****** *** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** hahahaha*****
  • lavrens lavrens:
    * ******** ******* ***** ********* ** *** hahahaha*** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** ****** ***** *** *** ***** ***** ******** *** ******* ********* ******** ********* ******* ***** *******
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ****** ******** ******* ********