Yaşadığınız en zirve kafa..

Selçuk45

Yeni Üye
Selamlar kankalar bundan tam 10 yıl önce üç arkadaş aliveris yapıp eve geçtik Bong hazirlayip votkayla takilicaz iki bardak votka birer matrix arkasına arkadaş bongu hazirlayip uzattı çekmem le bende yayın bitmişti karıncalı heryer kafamı sağa kaldirmamla havanın sabah oluyo sanıp arkadaşa dedimki olumm beni niye uyandirmadiniz sabah olmuş ise gidicem dememle bunlari aldı bir gülme mehersem akşam 7 imiş 1 saat olmuşş oturali şaka yapalım diye jami koymuş bu zübüşler

Güldüren sigara diye bi şey yok. İlk zamanlarda gülme refleksi sık sık görülür. Zira ilk zamanlarda gülmekten uyuyamazdım. Ota boka gülerdim zamanla o refleks köreldi. Bad trip dönemi başladı. O da bitti ve Şu an dümdüz içiyorum. :) Keyfim yerindeyse muhabbet iyiyse zaten gülerim :) neyse ben bi keresinde yağmurlu bi havada metroya binmek üzere merdivenlerden inmiş otobüs kartımı doldurmuş güvenlikten geçmiş metronun gelmesini bekliyordum ki şemsiyemin hala açık olduğunu frkettim. Neyse ki metroya binmeden evvel şemsiyemi kapamıştım.
Çok bilirsin sen güldüren sigara yokmuş
White widow tribe sokar gigly yapar içmediyseniz leafly diye bişey var ordan yorumları okur görürsünüz ama bilmeyen, yok der tabi
O senin dediğin başka bişey