Yaşadığınız en zirve kafa..

Selçuk45

Yeni Üye
Selamlar kankalar bundan tam 10 yıl önce üç arkadaş aliveris yapıp eve geçtik Bong hazirlayip votkayla takilicaz iki bardak votka birer matrix arkasına arkadaş bongu hazirlayip uzattı çekmem le bende yayın bitmişti karıncalı heryer kafamı sağa kaldirmamla havanın sabah oluyo sanıp arkadaşa dedimki olumm beni niye uyandirmadiniz sabah olmuş ise gidicem dememle bunlari aldı bir gülme mehersem akşam 7 imiş 1 saat olmuşş oturali şaka yapalım diye jami koymuş bu zübüşler

Mouphtesel

Kıdemli Üye
Güldüren sigara diye bi şey yok. İlk zamanlarda gülme refleksi sık sık görülür. Zira ilk zamanlarda gülmekten uyuyamazdım. Ota boka gülerdim zamanla o refleks köreldi. Bad trip dönemi başladı. O da bitti ve Şu an dümdüz içiyorum. :) Keyfim yerindeyse muhabbet iyiyse zaten gülerim :) neyse ben bi keresinde yağmurlu bi havada metroya binmek üzere merdivenlerden inmiş otobüs kartımı doldurmuş güvenlikten geçmiş metronun gelmesini bekliyordum ki şemsiyemin hala açık olduğunu frkettim. Neyse ki metroya binmeden evvel şemsiyemi kapamıştım.
Çok bilirsin sen güldüren sigara yokmuş
White widow tribe sokar gigly yapar içmediyseniz leafly diye bişey var ordan yorumları okur görürsünüz ama bilmeyen, yok der tabi
O senin dediğin başka bişey

Tuzsuz Bekir

Yeni Üye
Arkadaşlar aslında eski sigaraların zehir olduğu falan yok. Eski demek ilk içtiğimiz zamanlar demek ve kolay ulaşılabilir değildi esrar. Mesela ben 15 sene önce hatırlıyorum bi sigara almak için belirli semtlere giderdik tarlabaşı hacı hüsrev falan. Ya da çok nadir doğulu arkadaşlarımız getirirdi memleketten. Ama şuan öyle mi her sokakta çorbacı var artık whatsapptan yazıyosun getiriyolar :) . Hayatımda sadece bir defa sigara dan bayıldım 15 sene öncesi kadar o zamanlar mari falan da yok . varda aslında tr de yok :) Neyse 1 duman çektim döndük 2. dumanı çektim döndük 3. yü çektim sonra duman içimdeyken bi hıçkırdım hııp diye işte o an beynimde sanki şalter kapanma sesi duydum sonra geğirerek zar zor dumanı çıkardım ve kusacak gibi oldum tuvalete koştum hemen lavaboda tam 1 saat öyle kaldım ama yemin ederim kolumu kaldırcak halim yok bi ölüm tribine girdim. Allahım bi daha içmicem yemin ederim bi daha içmicem.nolur ölmeyeyim falan bildiğin ölüm tribine girdim. Öyle bi kafa ki yemin ederim gözlerimi açamıyodum. Zar zor 2 3 saniye açıyodum hani alkolde bayılınca her yer dönerya ekran kayar aynen öyle 2-3 saniye görüyom sonra her yer siyah oluyo yine 2-3 saniye görüyom yine her yer siyah falan. Arkadaşlar geliyolar gel artık falan diye ama ben lavobadan kafamı kaldıramıyom siz gidin geliyom falan yolluyom bunları. Zar zor biraz toparladım kendimi odaya geldim ama gözlerimi hala açamıyom ben yatıyom dedim yattım öle sabaha kadar. Diğer arklar hergün içtiği için bayılmadılar tabi o zaman benim hayatımda 3. İçişimdi. Ama şu an eminimki o sigarayı şimdi içsem o kafanın yarısını bile yaşamam belki kafama bile girmezdi doğru düzgün. Şu an mari takılıyorum. Sabah öğle ikindi akşam yatsı 5 vakit içiyorum. Artık o bile kafama girmiyor. Ama 3-4 gün ara veriyorum aynı sigarayı bi içiyorum kafam daşşak gibi oluyor. Ne kadar az içerseniz o kadar yüksek kafa yaşarsınız. Ve her zaman günün ilk sigarasından tam etki alırsınız. Eğer sizinde kafanıza girmiyorsa günde sadede 1 defa takılın. 2 3 olunca sigara artık etki etmiyor. Yada 1 2 gün ara verin snra takılın. Sigaralar kötü değil aslında bizim kafamız zehir

Superskunkk

Yeni Üye
Askerdeyken yaşadım en zirve kafayı keşanlı bi devrem vardı kargo ile sigara ve şeker gönderdiler çocuğa ben kimyasala karşıyım şekeri atmadım sigarayı yaptım sigara genetik falan değil bildiğin ölürüm türkiyem sigarası sigarayı içtim sanki kalbimi sol elime almışım da kalbim durmasın diye elimi açıp kapatıyorum bi nevi kalbimi pompalıyorum.belki 8 aydır harmandik o harmanliğin etkisi de olabilir ama kafası iyidi