Yaşadığınız en zirve kafa..

herkese günaydın hayatımda yaşadığım en iyi kafayı anlatıcam size
Bi gün bizimkiler şehir dısında cıktılar ev tüm gün boş yakın dostum olan kubar-ı derya ile eve geldik bir güzel kahvaltı yaptık sonra arabaya atlayıp sıgara çözmeye gittik gittiğimizdr bir arkadaşımız POP SMOKE diye bir adam içen rüyalanıyo dedi hep birden hassiktir dedik cigara lan mu lsd mi tepkisi klasik sonra bu pop smoketen almaya karar verdik oruspucocugu 5 saat boyunca bekletti en sonunda güzel bir ikramle aldık malımızı eve gittik bi sarım yaptık beyler şu mübarek bitkiye yemin olsun bole bir şey ben hayatımda içmedim emin olun sizde içmediniz (en azından türkiyede) halisilasyona düştük kalbimin sesi kulağımda yankılanıyor 2. Cigarayı yapmaya totomuz yemedi bole bişi yok kardeşlerim 4 saat sonra düşünebişmeyw başlamıstım ole güzel bir anı idi öptüm bol cıgaralı günler

kush1925

Üye
herkese günaydın hayatımda yaşadığım en iyi kafayı anlatıcam size
Bi gün bizimkiler şehir dısında cıktılar ev tüm gün boş yakın dostum olan kubar-ı derya ile eve geldik bir güzel kahvaltı yaptık sonra arabaya atlayıp sıgara çözmeye gittik gittiğimizdr bir arkadaşımız POP SMOKE diye bir adam içen rüyalanıyo dedi hep birden hassiktir dedik cigara lan mu lsd mi tepkisi klasik sonra bu pop smoketen almaya karar verdik oruspucocugu 5 saat boyunca bekletti en sonunda güzel bir ikramle aldık malımızı eve gittik bi sarım yaptık beyler şu mübarek bitkiye yemin olsun bole bir şey ben hayatımda içmedim emin olun sizde içmediniz (en azından türkiyede) halisilasyona düştük kalbimin sesi kulağımda yankılanıyor 2. Cigarayı yapmaya totomuz yemedi bole bişi yok kardeşlerim 4 saat sonra düşünebişmeyw başlamıstım ole güzel bir anı idi öptüm bol cıgaralı günler
kanka size rahmetli Pop Smokeun ruhu musallat olmuş eşyaya adını verdiler diye :D şaka bir yana arada elden ayaktan düşüren sigaralar güzel oluyor ben seviyorum ara ara

Marazzssc

Müptezel
21 22 li yaslarda cete lideriyim ozamanlar dostlarimla takiliyoruz sjsjsjsj oyle fena bi kafa felan degilde cigaranin bana cok buyuk bi faydasini anlatcam karsi cetedekiler arkadasimi dovup bana selam yollamislar bende o sira 4. Sigarayi iciyorum gelip agzi yuzu kan anlatti bana cekmecede iki silahim var biri kuru siki biride normal 14lu ben gercegi alma niyetiyle kostum cekmeceeye aldim yani gercegi aldigimi saniyorum neyse bastik surduk gittik mahallelerine gordum onlari 7 8 kisiler baba cektim silahi patlattim ustlerine ama ayaklarina degil yst bolgeye kafalarina kafalarina neyse mermi bitti kactik arabayla arkadasima dondum dedim olum okadar patlattim biri bile dusmedi **** arkadasda bastan farketmis dediki elindeki kutu siki gercegi almadin bende biliyodum patlatcagini bilerek soylemedim dedi ogun cigaranin kafasi buyuk korudu beni ozsman koko seker tas met herseyi iciyodum suan sadece mari skunk felanda icmem en temiz en mahsum kafa marinindir unutmayin saglicakla kalin :)

delelet

Üye
21 22 li yaslarda cete lideriyim ozamanlar dostlarimla takiliyoruz sjsjsjsj oyle fena bi kafa felan degilde cigaranin bana cok buyuk bi faydasini anlatcam karsi cetedekiler arkadasimi dovup bana selam yollamislar bende o sira 4. Sigarayi iciyorum gelip agzi yuzu kan anlatti bana cekmecede iki silahim var biri kuru siki biride normal 14lu ben gercegi alma niyetiyle kostum cekmeceeye aldim yani gercegi aldigimi saniyorum neyse bastik surduk gittik mahallelerine gordum onlari 7 8 kisiler baba cektim silahi patlattim ustlerine ama ayaklarina degil yst bolgeye kafalarina kafalarina neyse mermi bitti kactik arabayla arkadasima dondum dedim olum okadar patlattim biri bile dusmedi **** arkadasda bastan farketmis dediki elindeki kutu siki gercegi almadin bende biliyodum patlatcagini bilerek soylemedim dedi ogun cigaranin kafasi buyuk korudu beni ozsman koko seker tas met herseyi iciyodum suan sadece mari skunk felanda icmem en temiz en mahsum kafa marinindir unutmayin saglicakla kalin :)
mari ne usta

• Like
Tepkiler: x_x

xbyham

Üye
Bundan 6-7 sene önce arkadaşlarla anlaştık arabayla tepeye gittik.Çocuk anlatmaya başladı böylesi yok içeni bayıltıyor falan filan hassiktir lan dedik çıkar bakayım. çıkardaki cebindekini bir avuç sigara var tütün bile koymadı öyle kalın sarmak yok ****.Herkes bir duman aldı zombi oldu sıra bana geldi bi duman aldım ben de ama yok böyle bir kafa.Neyse dedim kendimizi bozdurmayalım ortama uyalım bir iki duman daha alalım dedim demez olaydım dünyam tersine döndü ****.Bu sigara kimyasal dediğimi hatırlıyorum sonra gerisi yok .Sigaranın yarısına geldik beynime sanki yumruk atıyolar.Arkadaki bi çocuk içmemişti eve gidecekti biz bunla içmeden önce iddialaştık bide.Bu lavuk beni bi takmaya başladı yok diyor şurdan araba geliyor şurdan hayalet geçiyor uh dedim a koyim sanki haplandık.Öyle bir kafa **** arabadan zar zor dışarı attım kendimi.Hava 3 derece ben montumu çıkarıp yere yatıyorum ayı falan izliyorum aya takılmamak içinde saniyede bir kafamı sağa sola çeviriyorum tribe girmeyim diye 2 saat kafamı sağa sola çevirmişim haberimiz yok :D Kafası iyi olan çocuk geliyor hastaneye mi gitsek diyor yav diyorum takma kendini bir şey yok benide sal kafamı geçirmem lazım diyorum.Bu çocuk 5 10dkda bir yanıma gelip saçma sapan konuşuyor en son dedim git kanka ben kötüyüm gitmezsen kusucam dedim belki gider korkar falan ****.Bunu da demez olaydım kusmaya takıldım başladım öğürmeye o gün nasıl arabaya bindik nasıl 30km yol geldik vallaha hep düşünürüm:D

wanton

Yeni üye
3 sene önce sürekli mal aldığımız torbacının zulasının yerini bulmuştuk.Adam fiş fiş ayırmış hepsini briketin içine koymuş hepsini toplasan 10 gram falan çıkar.Biz bi sigara yaptık ama dillere destan mal da bol diye yarım sigara kırıp üstüne 4 gram falan serpiştirdik.Daha önce onun 5/1 ini bile içmemişizdir.Gittik gece parkın yan tarafında çöktük sigara dönüyoruz...İlk dumandan belli oldu zaten yarra yiğeceğimiz.Hatırladığım kadarıyla yerde çakıl taşları vardı onları kuru kafaya benzettim hepsini.Önce bir tane sonra iki derken ceplerimin hepsini taşla doldurmuşum ****.Gittim gösterdim falan arkadaşlara öyle bir çabayla onların kuru kafa olduğuna inandırmaya çalışıyorum ki..1 saat boyunca aralıksız yerden taş toplayıp biriktirdik.Farkına 2 saatten daha fazla bir süre geçtikten sonra vardık.Hayatımda hiç böyle eğlenceli bir tribe girdiğimi hatırlamıyorum

Losete00

Üye
Ben bundan 5 6 ay once 2liye full yesil doldurup kuzenle yaktik.Tabi corbacidan temin ettigimiz saglam bi skunkdi.Oturup yaktigimiz yerin 100 metre gerisinde ozel hastane vardi.Orda hademe olan koronafobik bi abimiz takim elbiseyle gezen mahallemizin delisi roman emoya denk geldi.Adam hastane copunu dokmeye gelirken bununla karsilasti bu ondan uzaklasmaya calisiyo emo buna yaklasmaya calisiyo.Tir parketmisti etrafinda d9rt donuyolar.O ara ani bi stone yedik.Emo bunu etteh etteh diye kovalıyor bu kaciyor.Hademede sisman kosusunu gorseniz.Bizi bi gulme tuttu 45 dakikadan fazla gulduk.Gulmeyi birakmamizin nedeni oyle bi stone yemistikkk artik yorgunluktan o gulme sesini cikaramiyorduk. :D

grower07

Üye
bunda 8 yıl önce kadar mersinden bir abi geldi Hatay skankı mı öyle birşey söylemişti ismine, bi. sigara yaptılar 3 duman aldım hayatımın en zirve kafasını yaşadım ben böyle birşey görmedim hayatımda ilk defa Esrar beni kusturmuştu, o zaman ciğerlerimi kusacaktım nerdeyse sanki 5 bira üzerine 1 sigarayı tek içmiş gibi olmuştum
Kusturan cigara iyidir adamı kuş gibi yapar sonra :)

Bundan 5 6 7 sene önce bizim aptallara kara bir skunk düşmüş adam 3 kapak vurmayın diye uyarıyor eşyaya lan bizde hızlıyiz ne olcak filan 3 kapak vurduk o gün yanımdaki ve ben benliğimizi kaybettik bembeyaz olmuştuk ekran kararıp duruyordu hic bir seyi hatırlamıyorduk yani öyle boktan bir esya

Ü

Üye silindi 23638

Guest
kanka sigarada hiç öyle zirve kafa görmedim. ya da hatırlamıyorum. bana daha cok katalizör etkisi yapıyor.

ha diyorsan en zirve sigara neydi, yıllar önce 10 sene falan oldu coloradoya gittik yanımda siyahi bi arkadasım var. beni bi ot üretim tesisine götürdü. orda bütün gün outdoor bahcelerde gezdik. tabi cok hevesliyiz türkiyede göremezsin 4-5 metrelik kenevir bitkisi. dolasırken ben bu bitki ne dedim bana dediler ki o bizim bu zamana kadar ürettigimiz en mükemmel sigara. yanlıs hatırlamıyorsam blue elephant ya da big blue elephant tı. neyse cıkarken rica ettik 1 tane sigara aldık( bu arkadas yakınen tanıyordu orda calısan birisini) galiba 1 sigara 6 7 saat sürdü. hani kendim kek yapmıslıgım var 48 saat t...ak gibi gezdigimi hatırlarım ama bu bambaskaydı. daha sonrasında internetten baktım %37-40 arası thc içeren tek sigaraymıs. hala unutamam onu...

değerli dostlar hepinizin yazılarını okudum çok keyif aldım yaşım 39 neredey se 15 senedir iciyorum cannabis ile tanismam asker emeklisi babamin kanserden ölmesi sonucu olmuştu hukuk fakültesi son sinifdaydim dün gibi hatırlarım... herneyse yaklaşık 8 10 senedir de kendi otumu kişisel.kullanim amaclı yetistiriyorum öyle 5 10 ağaç falan değil her grow da 2 belki 3 ağaç yetiştirir yıllık tüketim miktarına gelincede bırakırım malum ne olur ne olmaz asıl söylemek istediğim orjinal izmir tilki kuyruğu yetistiriyorum her growumda tohumu mu bir üst kaliteye taşımayı başardım yeri geliyor evdeki külükte yeri geliyor araçta yakip 2 duman alıp unutuyorum sigarayı demek istediğim yerli sigaralar genetic denilen oynanmış tohumları tokatliyor ha genetic yetiştirenlere saygim.sonsuz zevk.meselesi bu aynı forumda olup birçoğumuzun tanıdığı bir arkadaşımda var burada oda pro elbette ama zehir gibi oldu dediği sigaraları içtik kötümü hayır tad koku bakımından evet güzel ama benim sigaradan ne zaman yapsam olum bune ya bu nasıl bir yapışıklık der içer 3.dumandan sonra kimseden çıt çıkmaz bir çok üstadın sigaramı içtikten sonra ellerinin titrediğini gözlemledim demek istediğim domates biber salatalık düşünün eski tadları kokuları nerede? herşeyin genetiğiyle oynadılar güzel Turkiyem de bari bu keyifimizle oynamalarına musade etmeyin ettirmeyin uzun bir yazı oldu kusura bakmayın malum tilki kuyruğunun etkisi :) hepiniz sağlıcakla kalın iyi growlar arkadaşlar.

MasterOf

Kıdemli Üye
değerli dostlar hepinizin yazılarını okudum çok keyif aldım yaşım 39 neredey se 15 senedir iciyorum cannabis ile tanismam asker emeklisi babamin kanserden ölmesi sonucu olmuştu hukuk fakültesi son sinifdaydim dün gibi hatırlarım... herneyse yaklaşık 8 10 senedir de kendi otumu kişisel.kullanim amaclı yetistiriyorum öyle 5 10 ağaç falan değil her grow da 2 belki 3 ağaç yetiştirir yıllık tüketim miktarına gelincede bırakırım malum ne olur ne olmaz asıl söylemek istediğim orjinal izmir tilki kuyruğu yetistiriyorum her growumda tohumu mu bir üst kaliteye taşımayı başardım yeri geliyor evdeki külükte yeri geliyor araçta yakip 2 duman alıp unutuyorum sigarayı demek istediğim yerli sigaralar genetic denilen oynanmış tohumları tokatliyor ha genetic yetiştirenlere saygim.sonsuz zevk.meselesi bu aynı forumda olup birçoğumuzun tanıdığı bir arkadaşımda var burada oda pro elbette ama zehir gibi oldu dediği sigaraları içtik kötümü hayır tad koku bakımından evet güzel ama benim sigaradan ne zaman yapsam olum bune ya bu nasıl bir yapışıklık der içer 3.dumandan sonra kimseden çıt çıkmaz bir çok üstadın sigaramı içtikten sonra ellerinin titrediğini gözlemledim demek istediğim domates biber salatalık düşünün eski tadları kokuları nerede? herşeyin genetiğiyle oynadılar güzel Turkiyem de bari bu keyifimizle oynamalarına musade etmeyin ettirmeyin uzun bir yazı oldu kusura bakmayın malum tilki kuyruğunun etkisi :) hepiniz sağlıcakla kalın iyi growlar arkadaşlar.
Kral o bahsettigin sigaralarin tohumlari bulabilsem genetikle hic isim olmaz ama kalmadi artik biliyosun, ırk bozuldu sen sanslisin ki bulabilmissin

Kral o bahsettigin sigaralarin tohumlari bulabilsem genetikle hic isim olmaz ama kalmadi artik biliyosun, ırk bozuldu sen sanslisin ki bulabilmissin
dostum ben 9 senedir growluyorum yeni değil neredeyse 10 senedir tohumu mu daha da geliştirdim malesef şimdiki sigaralar a sigara gözü ile bakamıyoruz full kimyasal yazık günah yeni içmeye başlayan gençlere çok üzülüyorum genetic yapan dostlarımıza da saygim var tabiki fakat yetiştirilen genetic in grow yaparken yabancı kaynaklardan fotoları ile karşılaştırmalarını tavsiye ederim genetic diye yetiştirip alakası olmayan cannabisleri de gördüm burada önceden çok müdahale ederdim fakat 2016 dan olan hesabımı sildiler bende susmayi tercih ettim sana tavsiyem hatay adana izmir farketmez sağlam bir sigara çöz onun tohumları ile grow yap her growunda biraz daha guzellesip özüne döndüğünü goruceksin iyi growlar dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ** ****** ** ****** ***** ******* ***** ******** ****** ******** ***** ****** hahahaha
    *** hahahaha ********* **** ******** ********
  • O Omnibuw:
    hahahaha *** *******
    +1
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    **** ********* hahahaha
  • O Omnibuw:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ********** ******
    +1
    hahahaha ** ******** ********* ****** *** ***
    ********** *** ******* ** ********* **
    ********** **** **** ********** ******** * ******* ***** ***** ******** **
  • I imerkush:
    ** hahahaha *** ******** * ******** * **** hahahaha*** ******
    ******** hahahaha* **
  • I imerkush:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ****** *** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha* ********** ******
  • I imerkush:
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ******* ****** ** hahahaha *** ******** * ******** * **** hahahaha*** ******
  • I imerkush:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ******* **
  • O Omnibuw:
    **** ****** *** hahahaha********* ******* ******
  • I imerkush:
    ********** *** ********** *** *** ********** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ********** ***** ******* *** ******* ****** ***** *** ****** ** * *** ***** ********** *** ********** *** *** ********** hahahaha*
    İstanbul İstanbul: ******* ********** ***** ******* *** ******* ****** ***** *** ****** ** * *** ***** **********...