Yılbaşı Yasakları

Hausted

Üye
Kanka selam,
Bildiğiniz gibi yılbaşında perşembeden pazartesiye sokağa çıkma yasağı var. Ben de mecbur bitkileri yalnız bırakacağım. Gidip sulama imkanım yok. Toprak coco/perlit karışımı kullanıyorum.Kızlar 30 günlük, tek sulamadan sonra 2 günde kuruyor. Coco toprakta çok kuruması istenmeyen bir medya olduğu için baya endişeliyim bu konuda. Siz olsanız ne yaparsınız yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum.

Aklıma gelen sadece saksı altlarında biraz su bırakıp oradan çekmesini sağlarım diye düşünüyorum artısı eksisi nedir bilemedim bunun için.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
4 gün çok deyil koy altına saksı tabağını önce güzelce sula sonra tabağına koysuyunu hiç bişey olmaz havalar serin ve cannabis güçlü bitkidir

JhackhaL

Üye
Kanka selam,
Bildiğiniz gibi yılbaşında perşembeden pazartesiye sokağa çıkma yasağı var. Ben de mecbur bitkileri yalnız bırakacağım. Gidip sulama imkanım yok. Toprak coco/perlit karışımı kullanıyorum.Kızlar 30 günlük, tek sulamadan sonra 2 günde kuruyor. Coco toprakta çok kuruması istenmeyen bir medya olduğu için baya endişeliyim bu konuda. Siz olsanız ne yaparsınız yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum.

Aklıma gelen sadece saksı altlarında biraz su bırakıp oradan çekmesini sağlarım diye düşünüyorum artısı eksisi nedir bilemedim bunun için.
Perşembe 21.00 sonrası yasak başlıyor kanka. Cuma , Cumartesi , Pazar yani

bottle irrigation yazarsan youtube'da çeşit çeşit videolar çıkar , sana en uygunu o olur diye düşünüyorum , yukarıda bir arkadaş da örnek uygulama paylaşmış. arkadaşın paylaştığına ek olarak bir diğer yöntem de gravity irrigation. yani içi su dolu şişelere çok ufak delik açıp yukardan toprağa damlamasını sağlamak.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********