Yıkım! Bakımsız kaldı - ölücü mü? Help

canniko

Üye
Kankalar 1 aylık kızımı bırakıp yaklaşık 1 ay dışarıda kaldım. Az az, ne olduğunu bilmeden birisi su verdi, 1 kere de ışığı yukarı kaldırttım bir miktar. Gelince dehşete düştüm. Baya büyümüş falan dediği kızım adeta ölmüş. Sizce toparlama şansım var mı? 100w cob LED vardı, şimdi 200 yaptım ve biobizz vermeye başladım. Umarım güzel bilgi ve öngörüler gelir. Mexican auto but arada

canniko

Üye
Dostum
Aç kalmış, çok sulanmış ama düzelir, sararan yaprakları budamanı öneririm
valla 21 günde ya 4 kere ya 5 kere 2ser litrelik su verdirdim. Toprak ıslak mı kaldı yoksa, bilemiyorum. ama sanmam suyun fazla olduğunu. Işık attırdım bakalım, takviye ile umar düzgün beslenir

OttoMan347

√SEFİR√
Aynen bakimsiz hatta iskence gorup ac susuz masa yaninda öylece bekletilmis bir bitki bilirim.
Kabine alip güzel bakinca füze gibi somekleri olmuştu.
Kucuk olan meşhur Ottohaze :D
Son 5 sezonun da en iyi kafasını yaşadım
Zoru goren daha dirençli buyur

canniko

Üye
Ocak ortasında çimlenen ama arada 1 ay kadar işkence gören, 3 haftadır bakım yaparak kendine getirdigim(i sandığım) Mexican autom sizce ciceklenmeye girmiş mi? Yoksa photo ile mi uğraşıyorum acaba diye düşünür oldum. 24 ışık veriyorum en başından beri. Foto yükleyemiyorum bir türlü yahu, yüklenir yüklenmez linki ekleyeceğim

Son düzenleme:

canniko

Üye
Fotolarimi yükleyemiyorum. Sponsorla iletişime geçtim, uzun dönem sanırız dediler. Yani photo'dan bahsediyorlar değil mi? Auto diye ekmiştim. Photo ise muhtemelen genetiği de farklıdır, hasat etsem bile ne olduğunu bilemeyecegim. Dönüş alamadım tekrar. Ve benim 1 ay içinde çiçeğin olduğu yeri bosaltmam gerekiyor, bu kadar uzayacagini düşünmemiştim sanırım 3 ay zaman ve masraflar boşa gidecek. Ve en az 6-7 ay bir daha ekemeyecegim...

1 foto yukleyebildim

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********