Uyuşturucu Testi

jilet

Üye
Beyler herkese iyi forumlar öncelikle ben her hafta bi yarım gram kadar cigara içiyorum 2 gün önce de ailem benden şüphelenmeye başladı büyük ihtimalle test yaptırmak istiyorlar beni bunun için de bana bugün annem saçın çok dökülüyor sağlık ocağına gidip tahlil yaptıralım dedi hatta annem pazartesi günü gidip benden önce doktorla konuşucakmış benim tahminimce gidip uyuşturucu testi yapılabilir mi diye doktora sorucak ben de cuma günü yaptıralım en azından diyip olabildiğince en uzak tarihe söyledim. Benim aklımı karıştıran konular şunlar sağlık ocağında uyuşturucu testi yapılabilir mi veya annem bunun yapılması için rica ederse doktor bunu yapabilir mi ? Onun dışında her hafta yarım gram kadar içiyorum düzenli olarak bi dört üç dört aydır en son 2 gün önce cuma içtim kontrol gününe kadar da durmadan su içicem ve internetten araştırdığım kadarıyla kandan 2 3 gün içinde idrardan da haftada 4 gün kullanan biri için 5 - 8 gün arası temizleniyor yazıyordu ne kadar doğru bildiklerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim arkadaşlar iyi forumlar bol dumanlar o_O

Ü

Üye silindi 22479

Guest
Kanka 18-45 yaş arası sağlıklı erkeklerın saçı dökülür bunu annene ilet.
ikinci olarak sağlık ocağında uyusturucu testi yapamazlar diye düşünüyorum
bol bol su iç ve koş

Ü

Üye silindi 14517

Guest
öncelikle geçmiş olsun son teknoloji ile artık bu testleri yapmak çok kolay eczaneden alınacak bir test kiti ile kendisi bile yapabilir anan doktor ve sağlık ocağı yapmaz sana tavsiyem mümkün olduğunca geciktir bol su iç tuvalete çık umarım kısa zamanda herşey yoluna girer :)

jilet

Üye
Kanka 18-45 yaş arası sağlıklı erkeklerın saçı dökülür bunu annene ilet.
ikinci olarak sağlık ocağında uyusturucu testi yapamazlar diye düşünüyorum
bol bol su iç ve koş
sağol tavsiye için ama yüksek ihtimalle o saç kontrolüne gidicem çünkü çok kararlılar götürme konusunda ama olabildiğince terlemeye ve su içmeye çalışıyorum benim tahminimce cumaya kadar kanım çoktan temizlenmiş olur idrarım da bu kadar suya bu kadar terlemeye temizlenmiş olur gibime geliyor zaten çok içen birisi değilim haftada bir içiyorum o kadar

jilet

Üye
öncelikle geçmiş olsun son teknoloji ile artık bu testleri yapmak çok kolay eczaneden alınacak bir test kiti ile kendisi bile yapabilir anan doktor ve sağlık ocağı yapmaz sana tavsiyem mümkün olduğunca geciktir bol su iç tuvalete çık umarım kısa zamanda herşey yoluna girer :)
sağol zaten benim şüphelendiğim şey de annemin önceden gidip bu konuyu doktorla konuşup thc değerlerine bakması için doktora söylemesi

Ü

Üye silindi 14517

Guest
sağol tavsiye için ama yüksek ihtimalle o saç kontrolüne gidicem çünkü çok kararlılar götürme konusunda ama olabildiğince terlemeye ve su içmeye çalışıyorum benim tahminimce cumaya kadar kanım çoktan temizlenmiş olur idrarım da bu kadar suya bu kadar terlemeye temizlenmiş olur gibime geliyor zaten çok içen birisi değilim haftada bir içiyorum o kadar

Evet cumaya kadar geçer bol bol koş kanı temizle umarım yırtarsın saç değil fakat idrar aldırmaya çalış yada temiz bi arkadaşınınkini al takas et yaparken bu en garanti yol idrar testinde çıkar arkadaşından aldığını dök içine oldu bitti

jilet

Üye
Evet cumaya kadar geçer bol bol koş kanı temizle umarım yırtarsın saç değil fakat idrar aldırmaya çalış yada temiz bi arkadaşınınkini al takas et yaparken
saç alırlarsa zaten içilen ortamda bulundum diyicem arkadaştan çiş almayı düşündüm ama sağlık ocağına gidene kadar o çiş soğursa fena sıçarım orda o yüzden o topa da girmek istemedim

jilet

Üye
Eğer idrar vericeksen minimum 15 gün içmemeni öneririm 15-20 gün arası idrardan temizleniyor
İnternetten baktığım kadarıyla haftada 4 gün içenlerin idrarından 5 - 8 gün arası kandan da 3 - 4 gün arası temizleniyor diyorlar ama doğru diyorsun ne kadar geç o kadar iyi olabildiğince geciktirmeye çalışıcam sağol önerin için

Ü

Üye silindi 14517

Guest
saç alırlarsa zaten içilen ortamda bulundum diyicem arkadaştan çiş almayı düşündüm ama sağlık ocağına gidene kadar o çiş soğursa fena sıçarım orda o yüzden o topa da girmek istemedim

Hiç bişey olmaz soğusa ne olacak ya çorbamı bu :D hiç bişey olmaz merak etme saçtan sanırım 6 ay sürüyor İdrar 1 hafta bilemedin 15gün

WeedMann

Üye
Valla hiç sanmıyorum 4 tane denetim dosya bitirdim 4 senede zamanında hepsini tek dosya yapmıyolardı her yakalanmaya ayrı acılıyolardı. O süreçlerde hep idarar verdiğim zaman 2 kere denedim 14 - 15 günde bir veriyosun idarar'ı bende ve yakın çevrem de hep pozitif çıkmıştı

jilet

Üye
Bana kalırsa hiç riske atma ve uzatabildiğin kadar uzat 15 günden önce de test yaptırma
aynen doğru diyorsun ama aklıma en çok takılan annem gidip sağlık ocağıyla konuşursa böyle bişeyin testini yaparlar mı bana sonuçta uyuşturucu testi yapıyorlar normal bi kan testinde çıkmaz o çünkü ekstra bi test yapmak gerekiyordur illa ki

Ü

Üye silindi 14517

Guest
aynen doğru diyorsun ama aklıma en çok takılan annem gidip sağlık ocağıyla konuşursa böyle bişeyin testini yaparlar mı bana sonuçta uyuşturucu testi yapıyorlar normal bi kan testinde çıkmaz o çünkü ekstra bi test yapmak gerekiyordur illa ki

Sağlık ocağının işi değil o merak etme

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
    ******** ***** ****** ********** ***** ******** ******* ***** **
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahaha** *** *** **** ** ******* *** ** *** ** * ******* **** ****** *** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ********** hahahaha*** ** *** ** ***
  • D despacito:
    ********** ***** ********** ***** hahahaha* ** ***** ***** ***** *** ******* **** ***** **** ***** **** *******
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ********* ***** **** *** **** **** hahahahahahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • N nobetcikeyifci:
    ********** ****** ***** **** ****** ****** ***** ** **** ******* **
    ** ** *** ****** ***** ********* ***** ********* ****** ** ***** ****** ******* ******** ********** *** **** **** ******
  • lavrens lavrens:
    ******** hahahaha***** *** hahahaha* ****** ********** ******** ****** ********** ***
  • ThomasShelby ThomasShelby:
    ***** ** ***** ** **** ***** ****** ** * ***** * ***** ****** *** *** ******* **** ****** ******** *** ******* **** *** ***** ***** *** ********* ******* *** * ******* ******** ***** ***** **** **** ******* *** ******* ** ***** ****** ** ********** ********
    ***** ******* hahahaha* ***** hahahaha***** *
  • R Ripleyzz Original G:
    +1
  • NewGardener NewGardener:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ****** ********** ***** *** ******** hahahaha ********** **** **
  • R Ripleyzz Original G:
  • yoqyaa yoqyaa:
  • R Ripleyzz Original G:
    **** ***** ******** **** ** ********* ********* ********* ****** ******* ********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ****** ** ********** ********** ***** *** ******** hahahaha ********** **** **
    TroubleStyla TroubleStyla: *** ****** ** ********** ********** ***** *** ******** hahahaha ********** **** **