Uygun $ kabin önerisi 2 bitki için ölçü fiyat vs

onu alacağına iki bitki için bu bile fazla

Yeterli olur mu hocam

aydın

Üye
tamam sen 200w olanı alacan kanka ledlerin yanında kabloların çıkarabiliyorunsun led sayılarını düşüre bilirsin

Melez

Müptezel
onu alacağına iki bitki için bu bile fazla

Yanlış bilgiler verme kanka ne fazlası şakamısın cob ledde bitki başı 150w uygun görülür

Melez

Müptezel
ve biraz daha sıkıştırmayı düşünüyorum yanı 6 bitki çıkaracım bir dahakine
Kanka bişeylerin etkisindesin belli ama gırgır şamatanın sırası değil insanlara yalan yanlış bilgiler veriyorsun bayadır seni takip ediyorum yxo cob ledin yıllardır kullanımı budur bitki başı 150w en optimum kullanım w değeri budur az öncede bi tohum linki atmışsın önerdiğin tohumun ne oldğu hakkında bi bilgin olduğunu düşünmüyorum kısacası kafan güzelken saçma sapan bilgiler verme herkes için en faydalısı o hayırlı geceler

aydın

Üye
Kanka 150w yxo cob ledi 3 bitkide kullandığını mı idda ediosun şimdi
lümen değerlerine bakıyorum bikinin bas kısmının biraz altından tutuyorum 13000lm gibi çıkıyor elimde biraz daha faklı bir ışık ölçer var onun max 2000lm onunla öçtünmü 1200lm değerinde gösteriyor

Melez

Müptezel
lümen değerlerine bakıyorum bikinin bas kısmının biraz altından tutuyorum 13000lm gibi çıkıyor elimde biraz daha faklı bir ışık ölçer var onun max 2000lm onunla öçtünmü 1200lm değerinde gösteriyor
Dostum yılların ölçümünden bahsediyorum internetteki değerlerin gerçek olduğuna inanmıyorum bi yeni arkadaş seni dinlicek 150wla 6 bitki yapmaya kalkışacak maydanoz kadar bitkisi olunca sana gelecek ozamanda saçma sapan edebiyat yapıp kafa yoracan sana tavsiyem kimseye bi öneride bulunma gırgırına takıl forumda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha***** ****** **** ***** *********
  • needrich10 needrich10:
    ******** hahahaha**** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha****** ***** ** ********** ***** hahahaha ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** *** **** **** hahahaha******** hahahaha****** ***** ** ********** ***** ***
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Y Yer1n7kat6:
  • Narkotik Narkotik:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ***** hahahaha** ****** ******** hahahaha* *********
  • esfanet esfanet:
  • 420x 420x:
  • esfanet esfanet:
  • J Jamaicanganja:
  • 420x 420x:
  • lavrens lavrens:
  • J Jamaicanganja:
  • 420x 420x:
    *** * ** **** ********* *** hahahaha
  • J Jamaicanganja:
    ***** ** ****** ****** ****** *** ***** hahahaha ******* *****
  • NE0 NE0:
    ********* hahahaha ******** ********** *** ****** ****** ****** * ** ***** *** ********** *****
  • J Jamaicanganja:
    ******* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* ******* ** ****** *** **** *****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • J Jamaicanganja:
    ********* ***** ******** *** ******* ***** ******** *** *** **** ******** *** ******** hahahaha hahahaha **** ****** **** ******
  • NE0 NE0:
    ****** ******* *** ******* hahahaha* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* ******* ** ****** *** **** *****
    NE0 NE0: ****** ******* *** ******* hahahaha* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* *******...