Uygun $ kabin önerisi 2 bitki için ölçü fiyat vs

Selamlar kankalar , sahibindende satılan kabinler var sizce alınır mı ? başka öneriniz var mı ?
2 bitki için ışık öneriniz varsa onları da alayım , electrozoom'dan almayı düşünüyorum herkese teşekkürler.

Arkadaşlar sağolun cevaplar için de bunlar aşırı pahalı , bir de zeuxe ekinin pişmanlık diyorlar napıcam bilemiyorum ikinci el falan bulamaz mıyız

ELECTROZOOM ne zaman aktif hale gelecek bilen var mı ?
taşınma nedeni ile kapalıyız diyorlarda..
bir de alan var mı kaç günde geliyor ışık

mercan31

Yeni üye
progrem göremedim video içeriğine baktım kuması biraz ince gibi deldi ama benim fiyat değeri verdiklerim kalite açısından iyi Türk sitesi olduğundan sıkıntılarda daha çözücü olurlar yanı paket içeriğinde filan
Kumaşı hiç önemli değil içi de diğerleri ile aynı göründüğü için şuan en mantıklı olan seçim bu olur gibi geldi

aydın

Üye
evet arkadaşın link deki ürün için konuşuyordum ama küçük olanlarıda aynı fiyattalar bunu bilde

aydın

Üye
onu alacağına iki bitki için bu bile fazla

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    *** hahahaha ****** ********* ******** ****** ********* *********
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha** ******** ******
  • O oziozi:
    hahahaha* ******
  • O obeb:
    ******* **** ******** hahahaha* ******** ******** ****** *****
  • H hussii:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    ***** ***** hahahaha*** hahahaha* ***** ******** ****
  • H hussii:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • O obeb:
    ******* hahahaha **** ********
  • O oziozi:
    *** ****** hahahaha**** ****** **********
    +1
  • O obeb:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • H hussii:
    ********* ***** ******* ******* ********* hahahaha** ****** ***** **** **********
  • H hussii:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • H hussii:
    ***** ******* **** ********** ******** ********** ***** ***** hahahaha *******
  • H hussii:
    ****** ***** ********** ******* **
  • O obeb:
    ********* ***** **** **
  • O obeb:
  • O obeb:
    *** **** ******** ********* **
    O obeb: *** **** ******** ********* **