Ustalar Meyve Dönemi için şu yerli ürüne ne dersiniz?..

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Ama ben bal verimi kullanıyorum ve çok memnunum değerlerine baktım bal verimde daha fazla avantaj var azot, fosfor, bakır, demir, mangan, ve çinko takviyesi var daha iyi

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Balverimi gözüme kestirdim adı hoşuma gitti:), peki üstat nasıl ne kadar ne sıklıkta kullanacağız, bilgi rica ediyorum..
Eğer birkaç çiçeğin varsa bir tanesini bu ürünlerle beslemeye çalış çalış ki masrafımız azalsın dostum sana yemin ediyorum yaklaşık 10,12 yıl önce sadece ama sadece humik asit iyidir organiktir al dediler aldım bundan 12 yıl kadar öncesininden bahsediyorum ve sana yemin ederim 1,5 lt lik kolalar kadar sömeklerim oldu sonra bayağı bir ara verdim yerim yoktu falan filan bakamadım ama bu sene evde tuvalette bakıyorum yine bir tane jack herrer yetiştiriyorum ve sadece gübretaşla yetiştiriyorum tek adet bakıyorum fazlası zaten tuvalette olmaz bide ışığım kuantum 1000 tek bitkiye muhteşem bir ışık kaynağı bakalım sana fotoğraflarını yollamak isterim ama daha fotoğraf atmanın nasıl yapıldığını bilmiyorum.

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
@Smokycat @Hamzaazmah

Ufuk Tarım'ın sıvı gübrelerine bir göz atmanızı tavsiye ederim. Gübrelerdeki nitrojen yoğunluğunu hesaba katmazsak tüm gübre alternatifleri neredeyse var.

Çok beğendim ama online satış seçeneği yok anlamadım herhalde müşteri hizmetleriyle görüşülecek ve çok güzel ürünler var.... evet tüm altarnatifler var ve daha ucuz ....

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Ben fiyat aldım. 1L micromix'e 40 lira KDV dahil fiyat çektiler. Telemarketing yapıyorlar herhalde. Adresinize yollarız dedi. Toplu alımda bence indirim de yapar.

Yani çiçeklenme için çok fazla azot içermiyorsa bu gübreler kullanılabilir. Azot hariç ben sıkıntı göremedim.
Ben hala bakıyorum siteye güzel ürünler var

Ü

Üye silindi 2036

Guest
Tavsiye etmem bilindik marka kullan sentetik istemiyorsan biocanna öneririm, bu gübrelerle cücük kadar sömekler elde edersin, tatmin etmez seni bunlari kullancaginiza hiç gübre vermeyip organik takılın daha iyi, sömek boyutu hemen hemen aynı olur çünkü

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ** * ******** ** * ** ***** ******* **** * * *** ****** ********* ******* *** ******** ******** **** ** ****
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ** **** ********* ********** ****** ****** ****** * * ****** ******* ***** ******* **** * ****** ***** *** *** ***** *********
  • A active661:
    ****** **** ***** ****** * hahahaha** ****** hahahaha* ******** ****** ********* hahahaha** ****** hahahaha** *** ****** * hahahaha*
    +1
  • D despacito:
    ***** ** ******** ********* *** * **** ******** ******* *** **** *** ***** ****** ********* hahahaha**** ***** ** ******* *** hahahaha***** hahahaha***** ******* ********* hahahaha**** ** *** ******** **** ********** ****** ***** hahahaha** *****
  • A active661:
    hahahaha* ********** *** ******** **** ********** *****
    +1
  • kkush kkush:
    ******* ****** ***** *** hahahaha** ******* ********** hahahaha ********* ***** hahahaha **** ** **** ********* ********** ****** ****** ****** * * ****** ******* ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahaha* hahahaha ***** ***** ****
  • kkush kkush:
    ***** ******** ***** **
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** * * **** hahahaha ** ****** hahahaha **** ********* ******* ****** ***** *** hahahaha** ******* ********** hahahaha ********* ***** *****
  • Night owl Night owl:
    +1
  • A active661:
    +1
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
  • A active661:
    ** **** hahahaha *** *******
  • D despacito:
    hahahaha* ********** *** ******** **** ********** ********* ***** ***** ******** hahahaha* *** ******** ******* ****** ********** ****** *** ** *** ******** ********** ********* ***** **** ********** * **** ***** ******** hahahaha ** ***** ********** ********* *** * **** ***** ******** ****** ********** ****** ******** ********* ***** *** ***** **** *** hahahaha** ****** ***** hahahaha** **** ***** ***** **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha***** *******
  • A active661:
  • A active661:
    ******** **** hahahaha*** *****
  • D despacito:
    **** ** ********** hahahaha*** ** **** ****** **** ***** ***** ****** hahahaha**** ****** ********** **** ***** ******* **** **** ** *** ********* **
  • A active661:
    +1
  • A active661:
    +1
  • D despacito:
    ******** **** hahahaha*** ***** *** ***** ****** hahahaha ** ****** hahahaha*** **** ******* ********* * *** **** ******* **** ********** ******** ***** ****** ********* ******* *** ******* ****** hahahaha* ***** ** ***** ***** **** ******* hahahaha
    +1
    D despacito: ******** **** hahahaha*** ***** *** ***** ****** hahahaha ** ****** hahahaha*** ****... +1