Toprakvesu.com Güvenilirmi??

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22921
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22921

Guest
Arkadaslar gübre almayı düşünüyorum bu site güvenilirmi alısveriş yapam varmı

site güvenilir ama banka güvenilir değil , satın alma geçmişinde grow ekipmanları vs. görürlerse polise ispiyonlayabilirler. ekipmanları mümkünse nakitle almak veya başkasının kredi kartıyla almak en iyisi.

Güvenliğimiz her şeyden önemli , yapay zeka o kadar gelişti ki bankanın sistemindeki verilerden direkt ele verilebilirsiniz. birisi aynı dönemde bitki büyütme ışığı , toprak , karbon filtre vs. alıyorsa çok büyük ihtimalle esrar yetiştirecektir , adamlar da bunu biliyor ve algoritmayı çoktan yazmışlardır. nakit ve bitcoin gibisi yok.

trawler

Üye
Güvenliğimiz her şeyden önemli , yapay zeka o kadar gelişti ki bankanın sistemindeki verilerden direkt ele verilebilirsiniz. birisi aynı dönemde bitki büyütme ışığı , toprak , karbon filtre vs. alıyorsa çok büyük ihtimalle esrar yetiştirecektir , adamlar da bunu biliyor ve algoritmayı çoktan yazmışlardır. nakit ve bitcoin gibisi yok.

senin dediğin gibi olsa o siteler ayakta kalamazdı. bahsedilen site kaç yıllıktır kim bilir. ayrıca hiç alış-veriş yaptın mı? ekstrede ne olarak görülüyor biliyor musun ?
ben yaptım ve biliyorum. iyzico?toprakvesu.com olarak çekilen tutarı gösteriyor. milleti tribe sokmanın alemi yok.
kabin alıyorsun 15 kg lık kocaman kutuda yazıyor, secret jardin dark room. onu paketlemiyorlar. ee kargocularda bizi eleverebilir o zaman :)
kendi ekipmanlarımı alırken senin yazın gibi birkaç yazı okuyup tribe girip sanal kart açmıştım. çekiyorum olmuyor. çekiyorum olmuyor. bankadan bilinmeyen bi numaradan aradılar. böyle böyle bir işlem yapılıyor siz misiniz diye. evet benim dedim. tamam açıyorum o zaman alış verişinizi yapabilirsiniz dedi. dolandırıldım zannetmişler. 10 dk sonra aynı işlem başarılı oldu. daha çok dikkat çektim :D o kadar gereksizmiş ki. zamanla anlıyorsun.
ayrıca sen ekipmanlarını nasıl alıyorsun? dükkanlarına mı gidiyorsun kanka?

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Toprak su kapıda ödemesi var ben öyle yapıyorum çok trıbe giriyosan şubeden al nakit ödeme ben eve söledim bide kavga ettim eve getirmediler diye ama sen şuben al sıkıntı yapıyosanü

senin dediğin gibi olsa o siteler ayakta kalamazdı. bahsedilen site kaç yıllıktır kim bilir. ayrıca hiç alış-veriş yaptın mı? ekstrede ne olarak görülüyor biliyor musun ?
ben yaptım ve biliyorum. iyzico?toprakvesu.com olarak çekilen tutarı gösteriyor. milleti tribe sokmanın alemi yok.
kabin alıyorsun 15 kg lık kocaman kutuda yazıyor, secret jardin dark room. onu paketlemiyorlar. ee kargocularda bizi eleverebilir o zaman :)
kendi ekipmanlarımı alırken senin yazın gibi birkaç yazı okuyup tribe girip sanal kart açmıştım. çekiyorum olmuyor. çekiyorum olmuyor. bankadan bilinmeyen bi numaradan aradılar. böyle böyle bir işlem yapılıyor siz misiniz diye. evet benim dedim. tamam açıyorum o zaman alış verişinizi yapabilirsiniz dedi. dolandırıldım zannetmişler. 10 dk sonra aynı işlem başarılı oldu. daha çok dikkat çektim :D o kadar gereksizmiş ki. zamanla anlıyorsun.
ayrıca sen ekipmanlarını nasıl alıyorsun? dükkanlarına mı gidiyorsun kanka?

Ekstra önlemden zarar gelmez. Alabiliyorsan nakit, alamıyorsan başkasının kartıyla sipariş vereceksin. Yaptığımız işin yasa dışı olduğunu unutmamak gerek, en ufak detayı bile düşünmeliyiz.

LucaChangretta

Kıdemli Üye
bu nasıl bir paranoyaklık kanka bende kendime paranoyak diyordum ben 2 senedir toprakvesu growkent tohum felan hepsine kendi adımı adresimi veriyorum senin aldığın 50 lt toprağın 100 200 liralık gübrenin peşine kimse düşmez rahat ol

El_Takashi

Kıdemli Üye
O zaman narkotik bu sitelerden süreklı döküman felan alması lazım nasıl ayakta duruyo bu siteler ? tüm hepimizin içerde olması lazım şuan - cidden isminin hakkını vermiş arkadaş :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********