Topping zamanlama

pogi

Üye
Tmmdır kanka her türlü yardımcı olurum
kanka epsom tuzu aldım aloe vera jel olanından aldım muz aldım ısırgan otu evde varmış ama biraz eski problem olur mu? güvercin boku alamadım ama nete yazınca çıkan n11deki falan ürünler olur mu yoksa nerden alabilirim? çay kahve patates kolay zaten. müsait oldugunda bakar mısın oyalıyorum seni kusura bakma

OttoMan347

√SEFİR√
kanka epsom tuzu aldım aloe vera jel olanından aldım muz aldım ısırgan otu evde varmış ama biraz eski problem olur mu? güvercin boku alamadım ama nete yazınca çıkan n11deki falan ürünler olur mu yoksa nerden alabilirim? çay kahve patates kolay zaten. müsait oldugunda bakar mısın oyalıyorum seni kusura bakma
Estağfurullah kanka işiniz görülsün de ben müsait oldukça hep yardımcı olmaya çalışırım. Güvercin besleyen varsa etrafında onlarda bolca olur yerde 1 karış birikiyor bazılarında :D

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka bu tarifi istersen kavanozda suya aktarmadan direk saksı başına 2 çorba kaşığı çiçeğin etrafına toprağa harmanlayıp da uygulayabilirsin istersen suyla seyreltirsin her iki şeklide de kullanılır

OttoMan347

√SEFİR√
Aloe vera da şöyle..
5 lt suya 4 fincan olacak kadar aloe vera yaprağını mutfak robotunda parçala. Robota az miktarda su da ekle ama dikkat et köpürecektir. 4 fincan yapraklar jel karışımı 5 lt suya koy 3 4 gün bekle o suya bütün mineraller karışacak. Her sulamada 1 lt su başına 1 çay bardağı bu gübreli sudan verebilirsin. Spreyini de 1 lt suya 2 3 çorba kaşığı sadece jelinden koyup iyice çalkala yıp 2 gün beklet sonra 3 4 günde bir yapraklara spreyle sık. En önemlisi de bu gübreleri hazırlarken fazla uzun süre açıkta bırakma jel etkisini kaybetmesin ve hep ağızları kapalı olsun taze kalsınlar

pogi

Üye
Aloe vera da şöyle..
5 lt suya 4 fincan olacak kadar aloe vera yaprağını mutfak robotunda parçala. Robota az miktarda su da ekle ama dikkat et köpürecektir. 4 fincan yapraklar jel karışımı 5 lt suya koy 3 4 gün bekle o suya bütün mineraller karışacak. Her sulamada 1 lt su başına 1 çay bardağı bu gübreli sudan verebilirsin. Spreyini de 1 lt suya 2 3 çorba kaşığı sadece jelinden koyup iyice çalkala yıp 2 gün beklet sonra 3 4 günde bir yapraklara spreyle sık. En önemlisi de bu gübreleri hazırlarken fazla uzun süre açıkta bırakma jel etkisini kaybetmesin ve hep ağızları kapalı olsun taze kalsınlar
Kanka bendeki aloe vera yaprak değil jel halinde bak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
    *** **
  • 420x 420x:
    hahahaha* *** ***** ****** **
  • S sefilzenci:
    **** ******* ****** hahahaha**
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ****** ***** **
    **** ****** ** ******* ********** ***** ****** **
    ***** ******* **** hahahaha* ***** *****
  • 420x 420x:
    ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
  • 420x 420x:
    ******* hahahaha* *****
  • lavrens lavrens:
    ******* **** ** ******** ********* ***** ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
    +2
  • 420x 420x:
    ***** ** ******* *** ******* ******** ****** ****** ********** ******** ****** ***** ******* **
    +1
  • S sefilzenci:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** **
    ******* ****** ********** ******** ********* ***** ****** ****** ****** ** ******* *** ******** ****
  • 420x 420x:
    **** *** ***** **** ***** *** **** hahahaha* ** ********* ********* *** * *** ********** ******* **
  • 420x 420x:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** ****** *** ***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ******** **** *** ******* ****** ******* ****** **** hahahaha*** ** ******* *** ******** ****
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ********* hahahaha ***** ******** hahahaha* hahahaha*
  • T Tropikal.MR:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ********* **** ***** ******* ***** ****** ***** *** hahahaha ****** ******** ******* * ******* *** hahahaha***
    +1
  • 420x 420x:
    ********* ***** ***** **
    +1
  • 420x 420x:
    ****** ********* **** ***** ******* ***** ****** ***** *** hahahaha ****** ******** ******* * ******* *** hahahaha********* *** ***** **********
    420x 420x: ****** ********* **** ***** ******* ***** ****** ***** *** hahahaha ****** ******** ******* *...