Tohumsuz.com Kenevir Bilgi Platformu ( Nasıl Kullanılmalıdır Bilgilendirme )

İşinize Yaradı Mı ?

• Evet Yaradı Broşuk.

Kullanılan: 2 22.2%
  • Ne işime yaracak ben saçma saçma konu açmaya devamkee

Kullanılan: 1 11.1%
  • Eh işte belki dikkate alırız...

Kullanılan: 1 11.1%
  • Bu konu Sabitlensin Panpasss

Kullanılan: 5 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    9

CahilKush

Doktor
Kankalar selamlar...

Her gün platforma yeni üyeler katılmakta ve Sürekli yeni konular açmaktalar...

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki arkadaşlar burada neredeyse soracağınız her şey önceden bir konu da bahsedilmiştir...

Bu foruma girip konuları okuyun en azından sabitlenmiş her konuyu okuyun ve sorunuzun cevabının oralarda olup olmadığına bakın.

( Sağ Üsteki Arama Butonunu da Kullanmayı Unutmayın )
Eğer ki onca okumanıza araştırmanıza rağmen bulamadıysanız o zaman bir konu açarak derdinize deva aramanızı öneririm...

Bir önemli diğer husus ise Düzgün Konu Açmaktır...

Konu oluştururken derdinizi kısaca özetleyen başlıklar seçmeniz sizin yaranıza olacaktır...

Aynı zamanda konuyu oluşturduktan sonra misal vermek gerekirse bitkinizde bir sorun var ise oraların fotoğrafını çekip bitkinin genel görünümünü de ekleyin lütfen.

Ve konuyu açarken sorduğunuz soruyla ilgili tüm bildirgeleri ekleyin...

Burada misal vermek gerekirse Kabinin ( Nem, Isı , Işık türü , Işık mesafesi , Gübreleme şekliniz , Kullandığınız gübreler ,Sulama Şekliniz , PH değeriniz , Bitkinin Genetiği , Işık Periyodunuz ) Gibi detayları ekler iseniz yani sorunuza birazda cevap verecek insanlar için ön bilgilendirme eklerseniz insanlar size çok daha iyi yardım edebilir...

...Herkese iyi growlar...

Son düzenleme:
Kabinin ( Nem, Isı , Işık türü , Işık mesafesi , Gübreleme şekliniz , Kullandığınız gübreler ,Sulama Şekliniz , PH değeriniz , Bitkinin Genetiği , Işık Periyodunuz ) Gibi detayları ekler iseniz
bunları belirtirken bir de foto koyamayan arkadaşlar var bu linkten bakıp nasıl koyacaklarını öğrenebilirler: https://www.tohumsuz.com/threads/foruma-fotoğraf-yüklemek.14411/
Fotoları linkli atınca teker teker açmak zor oluyor bazen vpn ile girince de bazen aşşırı yavaş oluyor yardım etmek istesem bile yüklenmemesinden sıkılıp kapıyorum. direkt yazdığı yere fotoları koyarsa çok daha iyi olur diye düşünüyorum kanka

CahilKush

Doktor
bunları belirtirken bir de foto koyamayan arkadaşlar var bu linkten bakıp nasıl koyacaklarını öğrenebilirler: https://www.tohumsuz.com/threads/foruma-fotoğraf-yüklemek.14411/
Fotoları linkli atınca teker teker açmak zor oluyor bazen vpn ile girince de bazen aşşırı yavaş oluyor yardım etmek istesem bile yüklenmemesinden sıkılıp kapıyorum. direkt yazdığı yere fotoları koyarsa çok daha iyi olur diye düşünüyorum kanka
Sağol kanka bunuda ekledigin için.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ******* *** **** *** *****